Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Daniel Dos Santos  #27

Pomocnik Ofensywny pomocnik Szwajcaria

Super League 2026/27 · 12 występów · 5 G · 1 A

Śr. 7,15 · top 14% pomocników — Super League

Klub

Lugano

Wiek
23 lata
ur. 29 grudnia 2002
Wzrost
180 cm
Waga
71 kg
Kontrakt do
cze 2028
W klubie od
lip 2024
z klubu Thun
Mecze w sezonie
20
1 362 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Super League 12 5 1 7,15 1,48 1,85
Liga Konferencji 8 1 1 6,92 1,63 1,65
Razem 20 6 2 7,06 3,11 1,76

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,06 w 20 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 23 lip · z Dukagjini (D) 1–0 · 7,13 26 lip · z Vaduz (D) 2–1 · 6,30 29 lip · z Dukagjini (W) 5–1 · 7,45 · 1G 2 sie · z Grasshopper (W) 4–1 · 6,79 6 sie · z NSÍ (D) 2–0 · 7,08 9 sie · z Zürich (D) 5–0 · 7,40 · 1G 13 sie · z NSÍ (W) 2–2 · 7,01 20 sie · z Maccabi Tel Aviv (D) 2–1 · 6,55 27 sie · z Maccabi Tel Aviv (W) 1–1 · 6,68 30 sie · z Sion (W) 2–1 · 7,32 3 wrz · z Servette (D) 1–0 · 6,54 6 wrz · z Basel (W) 3–1 · 7,05 12 wrz · z Young Boys (D) 2–2 · 7,49 · 1G 16 wrz · z St. Gallen (D) 4–1 · 6,74 20 wrz · z Lausanne Sport (W) 4–0 · 7,01 10 paź · z Luzern (D) 4–0 · 8,92 · 2G 15 paź · z Crvena Zvezda (D) 3–2 · 6,54 22 paź · z Getafe (W) 5–2 · 6,93 · 1A 25 paź · z Thun (W) 3–2 · 6,84 · 1A 1 lis · z Basel (D) 2–1 · 7,43 · 1G 10 8 6
LIPLIS

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Basel (D) 2–1 · 7,43 · 1G

Wszystkie mecze: 58
20 wrzSuper League Lausanne Sport wyjazd Z 4–0 7,01 16 wrzSuper League St. Gallen dom Z 4–1 6,74 12 wrzSuper League Young Boys dom R 2–2 1G 7,49 6 wrzSuper League Basel wyjazd Z 3–1 7,05 3 wrzSuper League Servette dom Z 1–0 6,54 30 sieSuper League Sion wyjazd Z 2–1 7,32 27 sieLiga Konferencji Maccabi Tel Aviv wyjazd R 1–1 6,68 20 sieLiga Konferencji Maccabi Tel Aviv dom Z 2–1 6,55 13 sieLiga Konferencji NSÍ wyjazd R 2–2 7,01 9 sieSuper League Zürich dom Z 5–0 1G 7,40 6 sieLiga Konferencji NSÍ dom Z 2–0 7,08 2 sieSuper League Grasshopper wyjazd Z 4–1 6,79 29 lipLiga Konferencji Dukagjini wyjazd Z 5–1 1G 7,45 26 lipSuper League Vaduz dom Z 2–1 6,30 23 lipLiga Konferencji Dukagjini dom Z 1–0 7,13
2025/26
25 kwiSuper League Thun wyjazd Z 1–0 6,65 11 kwiSuper League Zürich wyjazd Z 1–0 6,96 4 kwiSuper League Thun dom Z 1–0 1G 8,16 17 marSuper League St. Gallen wyjazd R 1–1 5,75 4 marSuper League Sion dom Z 2–1 1A 6,27 1 marSuper League Grasshopper wyjazd P 0–1 8,12 22 lutSuper League Lausanne Sport dom Z 2–1 1G 7,44 15 lutSuper League Basel wyjazd R 1–1 1A 7,05 11 lutSuper League Servette dom R 1–1 6,76 7 lutSuper League Winterthur wyjazd R 1–1 6,75 31 stySuper League Grasshopper wyjazd R 1–1 6,65 24 stySuper League Winterthur dom Z 4–1 1A 7,28 17 stySuper League Luzern wyjazd Z 5–2 3A 7,29 21 gruSuper League Young Boys dom Z 3–0 6,42 17 gruSuper League Zürich wyjazd Z 1–0 6,45 14 gruSuper League Servette dom Z 4–2 7 gruSuper League Lausanne Sport wyjazd R 0–0 6,82 29 lisSuper League Sion dom R 1–1 6,50 26 lisSuper League St. Gallen dom P 1–3 6,65 22 lisSuper League Thun wyjazd Z 1–0 6,75 9 lisSuper League Basel wyjazd Z 1–0 1A 7,09 26 paźSuper League Servette wyjazd P 1–2 6,47 18 paźSuper League Zürich dom Z 1–0 1G 7,02 5 paźSuper League Winterthur wyjazd Z 4–2 1G 7,42 27 wrzSuper League Grasshopper dom Z 2–1 1A 7,42 17 wrzSuper League Lausanne Sport dom R 1–1 1A 6,97 13 wrzSuper League St. Gallen wyjazd P 0–1 6,73 31 sieSuper League Young Boys wyjazd P 1–3 6,75 14 sieLiga Konferencji Celje wyjazd Z 4–2 1A 6,80 10 sieSuper League Basel dom Z 3–1 1A 7,82 7 sieLiga Konferencji Celje dom P 0–5 6,78 3 sieSuper League Sion wyjazd P 0–4 6,40 31 lipLiga Europy CFR Cluj wyjazd P 0–1 6,91 27 lipSuper League Thun dom P 1–2 6,50 24 lipLiga Europy CFR Cluj dom R 0–0 6,60
2024/25
22 sieLiga Europy Beşiktaş dom R 3–3 15 sieLiga Europy Partizan dom R 2–2 8 sieLiga Europy Partizan wyjazd Z 1–0

Transfery

  1. 1 lip 2024transfer Thun Lugano €850k
  2. 11 mar 2021transfer Thun II Thun —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Lugano Super League · Liga Konferencji 19 5 2
2025/26
Lugano Super League · Liga Europy · Liga Konferencji 35 4 11
2024/25
Lugano Super League · Liga Konferencji · Liga Europy · Liga Mistrzów 41 2 2
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł