Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Ilyes Hamache #11

Napastnik Lewy skrzydłowy Francja

Eredivisie 2026/27 · 11 występów · 5 G · 3 A

Klub

SC Cambuur

Wiek
23 lata
ur. 11 lutego 2003
Wzrost
178 cm
Waga
74 kg
Kontrakt do
cze 2029
W klubie od
lip 2026
z klubu Schalke 04
Mecze w sezonie
11
822 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Eredivisie 11 5 3 7,31 2,89 2,08

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,31 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 7 sie · z Excelsior (D) 0–4 · 6,63 15 sie · z Fortuna Sittard (W) 1–3 · 7,02 23 sie · z Feyenoord (D) 2–5 · 6,31 30 sie · z FC Twente (D) 1–4 · 7,24 · 1G 6 wrz · z Telstar (W) 2–2 · 6,57 · 1A 12 wrz · z NEC Nijmegen (D) 3–0 · 9,18 · 2G 19 wrz · z ADO Den Haag (W) 1–1 · 6,79 11 paź · z PEC Zwolle (W) 1–0 · 7,38 18 paź · z AZ Alkmaar (D) 2–2 · 7,41 · 1G 24 paź · z Willem II (W) 6–1 · 7,75 · 1G 1A 31 paź · z Go Ahead Eagles (D) 4–0 · 8,11 · 1A 10 8 6
SIEPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Go Ahead Eagles (D) 4–0 · 8,11 · 1A

Wszystkie mecze: 53
12 wrzEredivisie NEC Nijmegen dom Z 3–0 2G 9,18 6 wrzEredivisie Telstar wyjazd R 2–2 1A 6,57 30 sieEredivisie FC Twente dom P 1–4 1G 7,24 23 sieEredivisie Feyenoord dom P 2–5 6,31 15 sieEredivisie Fortuna Sittard wyjazd P 1–3 7,02 7 sieEredivisie Excelsior dom P 0–4 6,63
2025/26
2 majLigue 2 Red Star dom P 1–3 7,00 24 kwiLigue 2 Montpellier dom P 0–2 6,91 17 kwiLigue 2 Rodez wyjazd P 2–3 1G 7,30 10 kwiLigue 2 Pau dom P 0–1 6,57 3 kwiLigue 2 Bastia wyjazd R 1–1 6,54 20 marLigue 2 Le Mans dom P 3–4 6,37 6 marLigue 2 Boulogne wyjazd P 2–4 6,80 2 marLigue 2 Troyes dom P 0–2 6,56 21 lutLigue 2 Reims wyjazd R 0–0 6,43 13 lutLigue 2 Dunkerque dom P 1–4 6,56 9 lutLigue 2 Clermont dom Z 4–3 6,66 4 lutPuchar Francji Toulouse wyjazd P 0–1 6,74 30 styLigue 2 Grenoble Foot 38 wyjazd P 1–2 23 styLigue 2 Laval dom R 0–0 6,52 16 styLigue 2 Annecy wyjazd P 0–2 6,52 3 styLigue 2 Nancy dom P 1–2 6,30 21 gruPuchar Francji Le Havre wyjazd Z 2–0 1G 7,43 12 gruLigue 2 Pau wyjazd Z 2–1 1G 7,25 5 gruLigue 2 Le Mans wyjazd P 0–1 5,78 22 lisLigue 2 Guingamp dom P 1–2 6,51 7 lisLigue 2 Clermont wyjazd P 1–2 6,57 1 lisLigue 2 Grenoble Foot 38 dom P 2–3 6,55 28 paźLigue 2 Troyes wyjazd P 1–3 6,62 25 paźLigue 2 Rodez dom Z 2–1 1G 7,41 20 paźLigue 2 Nancy wyjazd Z 1–0 1A 6,90 3 paźLigue 2 Boulogne dom P 0–1 6,53 27 wrzLigue 2 Dunkerque wyjazd P 2–6 5,83 23 wrzLigue 2 Saint-Étienne dom P 0–1 6,39 19 wrzLigue 2 Laval wyjazd Z 3–0 6,25 12 wrzLigue 2 Bastia dom R 0–0 6,61
2024/25
13 kwi2. Bundesliga Jahn Regensburg wyjazd P 0–2 6,64 16 lut2. Bundesliga Karlsruher SC dom Z 2–1 6,55 9 lut2. Bundesliga FC Köln wyjazd P 0–1 6,91 1 lut2. Bundesliga Magdeburg dom P 2–5 7,30 25 sty2. Bundesliga Nürnberg dom Z 3–1 6,15 18 sty2. Bundesliga Eintracht Braunschweig wyjazd R 0–0 7,26 20 gru2. Bundesliga Elversberg wyjazd Z 4–1 6,36 14 gru2. Bundesliga Fortuna Düsseldorf dom R 1–1 6,58 10 lis2. Bundesliga Jahn Regensburg dom Z 2–0 6,62 13 wrz2. Bundesliga Karlsruher SC wyjazd P 0–2 6,80 1 wrz2. Bundesliga FC Köln dom P 1–3 6,70 25 sie2. Bundesliga Magdeburg wyjazd R 2–2 6,20

Transfery

  1. 1 lip 2026transfer Schalke 04 SC Cambuur €200k
  2. 30 cze 2026powrót z wypożyczenia Amiens SC Schalke 04 —
  3. 1 wrz 2025wypożyczenie Schalke 04 Amiens SC —
  4. 20 sie 2024transfer Valenciennes Schalke 04 —
  5. 1 lip 2021transfer Valenciennes U19 Valenciennes —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
SC Cambuur Eredivisie 10 5 2
2025/26
Amiens SC Ligue 2 · Puchar Francji 30 6 1
Schalke 04 2. Bundesliga 0 0 0
2024/25
Schalke 04 2. Bundesliga 12 0 0
2023/24
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 33 2 1
2022/23
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 33 3 0
2021/22
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 25 6 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł