Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Tom Pouilly #2

Obrońca Prawy obrońca Francja

Ligue 2 2026/27 · 10 występów

Śr. 6,93 · top 22% obrońców — Ligue 2

Klub

Pau

Wiek
23 lata
ur. 18 czerwca 2003
Wzrost
180 cm
Waga
70 kg
Kontrakt do
cze 2028
W klubie od
sie 2025
z klubu Lens
Mecze w sezonie
10
835 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Ligue 2 10 0 0 6,93 0,04 2,77

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,93 w 10 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

8 sie · z Annecy (D) 0–1 · 7,02 14 sie · z Dijon (W) 1–0 · 6,85 21 sie · z Nancy (D) 0–1 · 7,25 28 sie · z Rodez (W) 2–2 · 6,59 4 wrz · z Sochaux (D) 1–1 · 7,17 11 wrz · z Montpellier (W) 0–1 · 6,14 18 wrz · z Dunkerque (D) 2–0 · 7,67 9 paź · z Laval (D) 3–2 · 6,88 16 paź · z Guingamp (W) 2–1 · 6,84 23 paź · z Grenoble Foot 38 (D) 2–1 · 6,86 10 8 6
SIEPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny23 paź · z Grenoble Foot 38 (D) 2–1 · 6,86

Wszystkie mecze: 51
4 wrzLigue 2 Sochaux dom R 1–1 7,17 28 sieLigue 2 Rodez wyjazd R 2–2 6,59 21 sieLigue 2 Nancy dom P 0–1 7,25 14 sieLigue 2 Dijon wyjazd Z 1–0 6,85 8 sieLigue 2 Annecy dom P 0–1 7,02
2025/26
9 majLigue 2 Reims wyjazd P 3–5 5,85 2 majLigue 2 Nancy dom P 1–3 6,62 24 kwiLigue 2 Annecy wyjazd P 1–5 1G 7,50 17 kwiLigue 2 Guingamp dom Z 2–1 5,98 6 kwiLigue 2 Le Mans wyjazd P 0–4 6,21 20 marLigue 2 Montpellier dom R 0–0 7,39 13 marLigue 2 Clermont wyjazd Z 1–0 6,78 6 marLigue 2 Bastia dom R 2–2 6,46 28 lutLigue 2 Saint-Étienne dom P 0–3 6,56 21 lutLigue 2 Troyes wyjazd P 3–4 6,98 13 lutLigue 2 Boulogne dom P 1–2 6,11 6 lutLigue 2 Red Star wyjazd Z 3–0 6,87 30 styLigue 2 Laval wyjazd Z 1–0 6,72 23 styLigue 2 Grenoble Foot 38 dom R 2–2 1G 7,41 16 styLigue 2 Dunkerque wyjazd P 1–3 6,72 3 styLigue 2 Rodez dom R 3–3 6,66 12 gruLigue 2 Amiens SC dom P 1–2 6,64 6 gruLigue 2 Montpellier wyjazd Z 1–0 7,09 21 lisLigue 2 Le Mans dom P 1–2 1A 7,06 8 lisLigue 2 Guingamp wyjazd R 2–2 1G 7,64 3 lisLigue 2 Troyes dom R 1–1 6,74 28 paźLigue 2 Saint-Étienne wyjazd P 0–6 5,64 24 paźLigue 2 Dunkerque dom P 0–3 6,40 17 paźLigue 2 Grenoble Foot 38 wyjazd R 1–1 6,82 3 paźLigue 2 Clermont dom Z 3–1 6,97 26 wrzLigue 2 Rodez wyjazd Z 2–1 6,59 12 wrzLigue 2 Red Star dom P 0–3 5,84 29 sieLigue 2 Nancy wyjazd R 2–2 6,55 25 sieLigue 2 Reims dom Z 2–0 6,97 15 sieLigue 2 Bastia wyjazd R 1–1 6,58 9 sieLigue 2 Annecy dom Z 2–0 6,63
2024/25
17 majLigue 1 Monaco dom Z 4–0 6,91 10 majLigue 1 Toulouse wyjazd R 1–1 7,06 4 majLigue 1 Olympique Lyonnais wyjazd Z 2–1 6,64 27 kwiLigue 1 Auxerre dom P 0–4 20 kwiLigue 1 Brest wyjazd Z 3–1 11 kwiLigue 1 Reims dom P 0–2 7,37 1 marLigue 1 Le Havre dom P 3–4 6,89 23 lutLigue 1 Nantes wyjazd P 1–3 6,38 26 paźLigue 1 LOSC Lille dom P 0–2 7,01 19 paźLigue 1 Saint-Étienne wyjazd Z 2–0 6,14

Transfery

  1. 4 sie 2025wolny transfer Lens Pau —
  2. 6 lip 2024transfer Lens II Lens —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Pau Ligue 2 10 0 0
2025/26
Pau Ligue 2 31 3 1
2024/25
Lens Ligue 1 · Puchar Francji · Liga Konferencji 10 0 0
2023/24
Lens Puchar Francji · Ligue 1 · Liga Mistrzów 0 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł