Naim García #11
Napastnik
Prawy skrzydłowy
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 12 występów · 2 G · 1 A
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 11 czerwca 2002
- Wzrost
- 179 cm
- Waga
- 75 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- cze 2025
- z klubu Racing Ferrol
- Mecze w sezonie
- 12
- 865 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 12 | 2 | 1 | 6,71 | 0,49 | 1,81 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,71 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny2 lis · z Real Valladolid (W) 3–4 · 6,60
2 lisLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
P 3–4
11′
6,60
24 paźLa Liga 2
Mallorca dom
R 1–1
17′
6,95
16 paźLa Liga 2
Córdoba dom
P 0–1
63′
6,37
11 paźLa Liga 2
Almería wyjazd
P 0–3
90′
6,31
3 paźLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 0–4
90′
6,09
Wszystkie mecze: 66
28 wrzLa Liga 2
Castellón dom
P 0–2
90′
6,93
20 wrzLa Liga 2
Granada dom
Z 3–2
90′
1G
7,04
13 wrzLa Liga 2
Tenerife wyjazd
P 0–2
85′
5,97
4 wrzLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
R 0–0
90′
7,19
29 sieLa Liga 2
Eldense dom
Z 1–0
63′
6,92
22 sieLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
Z 1–0
86′
1A
6,88
16 sieLa Liga 2
Girona wyjazd
R 1–1
90′
1G
7,33
2025/26
31 majLa Liga 2
Mirandés dom
Z 1–0
75′
7,33
24 majLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 0–3
90′
6,47
18 majLa Liga 2
Huesca dom
R 0–0
90′
7,12
10 majLa Liga 2
Racing Santander dom
P 1–2
90′
6,89
1 majLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
P 1–2
90′
6,18
26 kwiLa Liga 2
FC Andorra dom
P 0–4
90′
6,34
17 kwiLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
P 0–2
90′
6,97
11 kwiLa Liga 2
Albacete dom
Z 2–1
10′
6,51
5 kwiLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–2
90′
6,57
28 marLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 0–0
12′
6,44
8 marLa Liga 2
SD Eibar dom
P 0–1
65′
6,73
2 marLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
R 0–0
83′
6,74
31 styLa Liga 2
Burgos wyjazd
P 1–2
14′
6,72
24 styLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 2–0
71′
7,24
16 styLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
68′
6,26
11 styLa Liga 2
Real Valladolid dom
Z 3–0
90′
1A
7,22
4 styLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 3–1
26′
6,74
20 gruLa Liga 2
Sporting Gijón dom
P 0–1
28′
6,50
13 gruLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
R 1–1
33′
6,54
7 gruLa Liga 2
Córdoba dom
R 0–0
20′
6,42
4 gruPuchar Króla
Albacete dom
P 1–2
12′
1G
6,69
30 lisLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
P 2–3
90′
6,26
22 lisLa Liga 2
Almería dom
P 0–3
84′
6,52
16 lisLa Liga 2
Ceuta wyjazd
Z 2–1
90′
7,20
8 lisLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
P 1–2
90′
1A
7,36
25 paźLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
R 0–0
66′
6,90
19 paźLa Liga 2
Málaga dom
Z 2–0
32′
6,77
11 paźLa Liga 2
Mirandés wyjazd
R 0–0
88′
7,30
4 paźLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 2–1
90′
1G
7,46
29 wrzLa Liga 2
Castellón dom
P 0–1
75′
7,00
20 wrzLa Liga 2
Las Palmas dom
P 0–1
65′
6,88
14 wrzLa Liga 2
Granada wyjazd
Z 2–0
90′
6,77
7 wrzLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
R 0–0
55′
6,81
1 wrzLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
R 2–2
90′
5,96
22 sieLa Liga 2
Cádiz dom
R 1–1
86′
1G
7,34
17 sieLa Liga 2
Huesca wyjazd
R 1–1
82′
6,88
2024/25
31 majLa Liga 2
Sporting Gijón dom
P 0–2
27′
6,37
24 majLa Liga 2
Albacete wyjazd
P 0–2
24′
6,31
18 majLa Liga 2
Cádiz dom
Z 1–0
25′
6,70
11 majLa Liga 2
Tenerife wyjazd
R 0–0
46′
6,50
29 kwiLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–2
13′
6,85
19 kwiLa Liga 2
Eldense dom
Z 1–0
7′
6,22
12 kwiLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 0–3
4′
7 kwiLa Liga 2
Elche wyjazd
P 0–1
70′
6,40
29 marLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 0–1
73′
6,87
22 marLa Liga 2
Málaga wyjazd
P 0–2
85′
7,14
15 marLa Liga 2
SD Eibar dom
R 0–0
30′
6,89
9 marLa Liga 2
Granada wyjazd
P 0–3
12′
6,89
5 marLa Liga 2
Burgos dom
P 0–1
26′
6,93
1 marLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 1–3
70′
6,79
22 lutLa Liga 2
Córdoba dom
P 0–1
67′
6,50
14 lutLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–4
82′
1A
7,25
8 lutLa Liga 2
Castellón dom
P 1–3
31′
6,93
3 lutLa Liga 2
Levante wyjazd
Z 1–0
13′
6,55
Transfery
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Racing Ferrol Leganés —
- 21 sty 2025wypożyczenie Leganés Racing Ferrol —
- 30 cze 2024powrót z wypożyczenia Barcelona II Leganés —
- 26 sty 2024wypożyczenie Leganés Barcelona II —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Ponferradina Leganés —
- 31 sty 2023wypożyczenie Leganés Ponferradina —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Leganés La Liga 2 | 12 | 2 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Leganés La Liga 2 · Puchar Króla | 36 | 3 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Racing Ferrol La Liga 2 | 18 | 0 | 1 |
| Leganés Puchar Króla · La Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Leganés La Liga 2 · Puchar Króla | 12 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Leganés La Liga 2 · Puchar Króla | 16 | 2 | 0 |
| Ponferradina La Liga 2 | 16 | 1 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Leganés La Liga 2 · Puchar Króla | 26 | 2 | 1 |