Nolan Galves #25
Obrońca
Prawy obrońca
Francja
Championship 2026/27 · 6 występów
Klub
- Wiek
- 23 lata
- ur. 23 lipca 2003
- Wzrost
- 180 cm
- Waga
- 57 kg
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Rodez
- Mecze w sezonie
- 7
- 555 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 6 | 0 | 0 | 6,64 | 1,00 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 0 | 0 | 6,77 | 0,06 | 2,00 |
| Razem | 7 | 0 | 0 | 6,66 | 0,06 | 1,33 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,66 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEWRZ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny9 wrz · z Derby County (W) 1–0 · 6,42
9 wrzChampionship
Derby County wyjazd
Z 1–0
15′
6,42
5 wrzChampionship
Watford dom
Z 1–0
90′
7,06
2 wrzChampionship
Charlton Athletic dom
R 1–1
90′
6,69
29 sieChampionship
Middlesbrough wyjazd
P 1–3
90′
6,38
23 sieChampionship
Burnley dom
Z 3–1
90′
6,71
Wszystkie mecze: 70
15 sieChampionship
Norwich City wyjazd
Z 2–1
90′
6,56
8 siePuchar Ligi Angielskiej
Rotherham United wyjazd
Z 4–1
90′
6,77
2025/26
9 majLigue 2
Annecy wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,66
2 majLigue 2
Saint-Étienne dom
Z 2–1
90′
7,38
24 kwiLigue 2
Laval wyjazd
R 0–0
90′
7,45
17 kwiLigue 2
Amiens SC dom
Z 3–2
90′
6,94
13 kwiLigue 2
Troyes dom
Z 2–1
90′
6,86
3 kwiLigue 2
Dunkerque wyjazd
R 1–1
90′
1A
7,24
20 marLigue 2
Bastia dom
R 1–1
90′
6,49
14 marLigue 2
Reims wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,54
6 marLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 1–0
90′
6,97
28 lutLigue 2
Guingamp wyjazd
R 0–0
90′
7,03
20 lutLigue 2
Montpellier dom
Z 1–0
90′
7,18
13 lutLigue 2
Clermont wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,32
6 lutLigue 2
Boulogne wyjazd
Z 2–1
90′
7,19
30 styLigue 2
Red Star dom
R 1–1
90′
6,51
23 styLigue 2
Nancy wyjazd
Z 3–1
90′
6,79
16 styLigue 2
Le Mans dom
R 1–1
90′
6,44
3 styLigue 2
Pau wyjazd
R 3–3
90′
2A
7,31
12 gruLigue 2
Guingamp dom
Z 2–1
90′
6,48
6 gruLigue 2
Troyes wyjazd
R 1–1
84′
6,57
21 lisLigue 2
Dunkerque dom
R 1–1
83′
6,67
7 lisLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
P 1–2
72′
6,88
31 paźLigue 2
Montpellier wyjazd
P 0–2
23′
7,07
28 paźLigue 2
Annecy dom
Z 2–1
72′
6,13
25 paźLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 1–2
23′
6,24
17 paźLigue 2
Reims dom
R 2–2
70′
1A
6,40
4 paźLigue 2
Red Star wyjazd
R 1–1
87′
6,25
26 wrzLigue 2
Pau dom
P 1–2
65′
6,40
23 wrzLigue 2
Bastia wyjazd
Z 3–2
65′
6,30
19 wrzLigue 2
Clermont dom
P 0–1
82′
7,01
12 wrzLigue 2
Le Mans wyjazd
Z 1–0
90′
6,49
29 sieLigue 2
Boulogne dom
Z 1–0
24′
6,55
9 sieLigue 2
Nancy dom
R 0–0
23′
6,37
2024/25
10 majLigue 2
Clermont dom
R 1–1
84′
7,07
2 majLigue 2
Metz wyjazd
R 3–3
34′
6,29
26 kwiLigue 2
Paris dom
R 1–1
90′
7,20
18 kwiLigue 2
Laval wyjazd
P 1–2
21′
1G
7,54
11 kwiLigue 2
Caen dom
R 2–2
17′
7,33
4 kwiLigue 2
Martigues dom
Z 1–0
67′
7,20
28 marLigue 2
Red Star wyjazd
R 1–1
86′
6,56
14 marLigue 2
Annecy wyjazd
R 1–1
19′
7,03
10 marLigue 2
Dunkerque dom
Z 5–1
61′
7,03
1 marLigue 2
Lorient wyjazd
P 1–3
90′
7,00
21 lutLigue 2
Amiens SC dom
R 1–1
83′
7,36
14 lutLigue 2
Pau wyjazd
Z 5–0
77′
7,49
7 lutLigue 2
Bastia dom
P 0–2
76′
6,74
31 styLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
P 1–2
19′
6,93
24 styLigue 2
Ajaccio dom
P 1–2
86′
7,13
17 styLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–3
75′
7,50
10 styLigue 2
Troyes dom
Z 2–1
83′
7,63
3 styLigue 2
Red Star dom
P 0–2
14′
7,12
13 gruLigue 2
Clermont wyjazd
R 1–1
11′
7,10
6 gruLigue 2
Pau dom
Z 1–0
10′
6,57
22 lisLigue 2
Caen wyjazd
R 3–3
5′
8 lisLigue 2
Annecy dom
Z 5–1
18′
6,73
1 lisLigue 2
Paris wyjazd
R 3–3
90′
1G 1A
7,94
29 paźLigue 2
Bastia wyjazd
R 2–2
18′
7,19
25 paźLigue 2
Lorient dom
R 3–3
66′
7,01
18 paźLigue 2
Martigues wyjazd
Z 2–0
90′
1A
7,90
4 paźLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
18′
6,80
27 wrzLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 1–2
72′
7,55
24 wrzLigue 2
Laval dom
P 1–3
13′
6,53
20 wrzLigue 2
Troyes wyjazd
Z 3–0
78′
7,45
13 wrzLigue 2
Guingamp dom
P 1–2
78′
1A
7,96
Transfery
- 28 lip 2026transfer Rodez West Bromwich Albion €1m
- 30 sie 2024transfer Sochaux Rodez —
- 1 lip 2023transfer Sochaux II Sochaux —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| West Bromwich Albion Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 7 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Rodez Ligue 2 | 34 | 0 | 8 |
| 2024/25 | |||
| Rodez Ligue 2 | 31 | 2 | 3 |
| 2023/24 | |||
| Sochaux Puchar Francji | 0 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Sochaux Ligue 2 · Puchar Francji | 4 | 0 | 0 |