Antonio Mauric #8
Pomocnik
Defensywny pomocnik
Chorwacja
1. HNL 2026/27 · 9 występów · 1 G
Klub
- Wiek
- 23 lata
- ur. 4 listopada 2003
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2022
- z klubu Istra 1961 U19
- Mecze w sezonie
- 9
- 403 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| 1. HNL | 9 | 1 | 0 | 6,59 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,59 w 8 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny10 paź · z Osijek (W) 3–1 · 6,91 · 1G
10 paź1. HNL
Osijek wyjazd
Z 3–1
46′
1G
6,91
19 wrz1. HNL
Gorica dom
P 0–1
84′
6,83
13 wrz1. HNL
Rudeš dom
Z 3–2
90′
6,46
4 wrz1. HNL
Varaždin wyjazd
R 0–0
4′
29 sie1. HNL
Dinamo Zagreb dom
R 2–2
14′
6,70
Wszystkie mecze: 64
23 sie1. HNL
Rijeka wyjazd
P 2–3
72′
6,20
15 sie1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 3–0
46′
6,82
9 sie1. HNL
Hajduk Split wyjazd
R 2–2
34′
6,53
1 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
P 2–3
13′
6,24
2025/26
23 maj1. HNL
Varaždin wyjazd
P 0–2
44′
6,86
17 maj1. HNL
Rijeka dom
R 0–0
72′
6,44
10 maj1. HNL
Osijek wyjazd
Z 1–0
18′
6,72
4 maj1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 3–1
14′
6,79
27 kwi1. HNL
Gorica wyjazd
P 0–1
45′
6,73
22 kwi1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 0–2
80′
6,85
18 kwi1. HNL
Vukovar dom
P 1–2
90′
6,83
11 kwi1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 0–2
66′
6,45
7 kwi1. HNL
Hajduk Split dom
P 1–3
67′
6,59
15 mar1. HNL
Rijeka wyjazd
Z 2–0
54′
6,43
6 mar1. HNL
Osijek dom
P 0–1
67′
6,53
27 lut1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 0–1
66′
6,44
21 lut1. HNL
Gorica dom
P 0–2
27′
6,79
19 gru1. HNL
Varaždin wyjazd
Z 3–1
44′
6,80
29 lis1. HNL
Slaven Koprivnica dom
R 1–1
90′
7,14
23 lis1. HNL
Gorica wyjazd
P 0–1
90′
7,01
9 lis1. HNL
Dinamo Zagreb dom
Z 2–1
90′
6,53
1 lis1. HNL
Vukovar dom
R 1–1
31′
6,78
25 paź1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
Z 2–1
68′
1G
7,34
19 paź1. HNL
Hajduk Split dom
P 0–3
46′
6,37
3 paź1. HNL
Varaždin dom
Z 1–0
81′
6,85
27 wrz1. HNL
Rijeka wyjazd
R 0–0
90′
7,06
21 wrz1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
90′
1G
7,77
12 wrz1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 1–2
90′
6,52
29 sie1. HNL
Gorica dom
Z 1–0
81′
7,18
23 sie1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–3
70′
7,00
15 sie1. HNL
Vukovar wyjazd
R 1–1
32′
6,45
9 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
R 2–2
46′
6,65
3 sie1. HNL
Hajduk Split wyjazd
P 1–2
76′
6,92
2024/25
25 maj1. HNL
Osijek wyjazd
R 1–1
90′
7,11
16 maj1. HNL
Šibenik dom
Z 3–0
63′
7,21
11 maj1. HNL
Varaždin dom
R 0–0
90′
7,14
3 maj1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
R 0–0
86′
6,84
28 kwi1. HNL
Slaven Koprivnica dom
R 1–1
90′
6,95
23 kwi1. HNL
Hajduk Split wyjazd
Z 1–0
90′
7,25
19 kwi1. HNL
Rijeka dom
Z 2–0
90′
7,24
12 kwi1. HNL
Gorica wyjazd
P 2–3
74′
6,76
5 kwi1. HNL
Dinamo Zagreb dom
Z 3–0
90′
1A
8,16
29 mar1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
90′
1A
7,60
15 mar1. HNL
Šibenik wyjazd
P 0–1
90′
6,86
28 lut1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 3–2
90′
1A
7,90
23 lut1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
R 0–0
90′
7,47
15 lut1. HNL
Hajduk Split dom
R 1–1
90′
1A
7,07
9 lut1. HNL
Rijeka wyjazd
Z 1–0
90′
7,19
31 sty1. HNL
Gorica dom
R 0–0
90′
6,89
25 sty1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 1–3
90′
7,15
20 gru1. HNL
Osijek wyjazd
R 2–2
89′
6,70
14 gru1. HNL
Šibenik dom
R 3–3
16′
1G
6,78
7 gru1. HNL
Varaždin dom
R 0–0
1′
6,39
4 paź1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
25′
6,30
27 wrz1. HNL
Šibenik wyjazd
R 0–0
90′
6,83
14 wrz1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
P 0–2
90′
6,83
31 sie1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 1–0
13′
25 sie1. HNL
Hajduk Split dom
R 1–1
4′
6,73
2 sie1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–5
59′
6,43
Transfery
- 1 lip 2022transfer Istra 1961 U19 Istra 1961 —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 9 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 29 | 2 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 26 | 0 | 4 |
| 2023/24 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 20 | 1 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 4 | 0 | 0 |
| Puchar Niemiec | 3 | 0 | 0 |
| Puchar Niemiec | 1 | 0 | 0 |
| Zlín Chance Liga | 0 | 0 | 0 |
| VfB Lübeck Puchar Niemiec | 0 | 0 | 0 |
| Ried Admiral Bundesliga | 0 | 0 | 0 |
| St. Gallen Super League | 0 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 3 | 0 | 1 |