Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Jocelyn Janneh #66

Pomocnik Defensywny pomocnik Sierra Leone

Ligue 2 2025/26 · 27 występów · 1 A

Śr. 6,75 · top 62% pomocników — Ligue 2

Klub

Debrecen

Wiek
23 lata
ur. 6 grudnia 2002
Wzrost
184 cm
W klubie od
wrz 2026
z klubu Bastia
Mecze w sezonie
28
1 641 min · 2025/26

Sezon 2025/26

Sezon: 2025/26
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena
Ligue 2 27 0 1 6,71
Puchar Francji 1 0 0 6,74
Razem 28 0 1 6,71

Forma

Krzywa ocen · 2025/26 · Śr. 6,71 w 28 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

15 sie · z Pau (D) 1–1 · 6,84 22 sie · z Le Mans (W) 0–1 · 6,89 20 wrz · z Montpellier (W) 0–2 · 6,53 23 wrz · z Rodez (D) 2–3 · 6,80 26 wrz · z Grenoble Foot 38 (W) 0–0 · 6,47 3 paź · z Dunkerque (D) 0–0 · 6,82 17 paź · z Troyes (W) 0–1 · 6,75 7 lis · z Reims (D) 1–3 · 6,27 21 lis · z Annecy (W) 0–1 · 6,81 25 lis · z Laval (D) 0–2 · 6,80 5 gru · z Red Star (D) 0–3 · 6,84 3 sty · z Grenoble Foot 38 (D) 1–0 · 7,00 10 sty · z Troyes (D) 0–2 · 6,74 16 sty · z Laval (W) 2–0 · 7,36 23 sty · z Montpellier (D) 0–2 · 6,68 30 sty · z Nancy (D) 0–0 · 6,63 6 lut · z Reims (W) 0–0 · 6,80 16 lut · z Troyes (D) 0–0 · 6,68 20 lut · z Dunkerque (W) 1–1 · 6,56 6 mar · z Pau (W) 2–2 · 5,67 13 mar · z Boulogne (D) 0–1 · 6,46 20 mar · z Rodez (W) 1–1 · 7,04 3 kwi · z Amiens SC (D) 1–1 · 6,57 11 kwi · z Red Star (W) 3–4 · 6,63 18 kwi · z Saint-Étienne (D) 2–0 · 6,69 24 kwi · z Clermont (W) 1–1 · 6,77 · 1A 2 maj · z Guingamp (W) 1–0 · 6,74 9 maj · z Le Mans (D) 0–2 · 6,99 10 8 6
SIEMAJ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny9 maj · z Le Mans (D) 0–2 · 6,99

Wszystkie mecze: 52
3 kwiLigue 2 Amiens SC dom R 1–1 6,57 20 marLigue 2 Rodez wyjazd R 1–1 7,04 13 marLigue 2 Boulogne dom P 0–1 6,46 6 marLigue 2 Pau wyjazd R 2–2 5,67 20 lutLigue 2 Dunkerque wyjazd R 1–1 6,56 16 lutLigue 2 Troyes dom R 0–0 6,68 6 lutLigue 2 Reims wyjazd R 0–0 6,80 30 styLigue 2 Nancy dom R 0–0 6,63 23 styLigue 2 Montpellier dom P 0–2 6,68 16 styLigue 2 Laval wyjazd Z 2–0 7,36 10 styPuchar Francji Troyes dom P 0–2 6,74 3 styLigue 2 Grenoble Foot 38 dom Z 1–0 7,00 5 gruLigue 2 Red Star dom P 0–3 6,84 25 lisLigue 2 Laval dom P 0–2 6,80 21 lisLigue 2 Annecy wyjazd P 0–1 6,81 7 lisLigue 2 Reims dom P 1–3 6,27 17 paźLigue 2 Troyes wyjazd P 0–1 6,75 3 paźLigue 2 Dunkerque dom R 0–0 6,82 26 wrzLigue 2 Grenoble Foot 38 wyjazd R 0–0 6,47 23 wrzLigue 2 Rodez dom P 2–3 6,80 20 wrzLigue 2 Montpellier wyjazd P 0–2 6,53 22 sieLigue 2 Le Mans wyjazd P 0–1 6,89 15 sieLigue 2 Pau dom R 1–1 6,84
2024/25
19 kwiLigue 2 Paris wyjazd P 0–1 7,02 14 kwiLigue 2 Laval dom Z 5–2 7,05 4 kwiLigue 2 Annecy wyjazd R 1–1 7,86 28 marLigue 2 Dunkerque dom Z 2–0 7,30 15 marLigue 2 Lorient wyjazd P 0–4 6,95 7 marLigue 2 Martigues dom Z 1–0 7,29 28 lutLigue 2 Troyes wyjazd P 0–2 6,98 14 lutLigue 2 Clermont wyjazd R 1–1 6,64 7 lutLigue 2 Rodez wyjazd Z 2–0 7,29 31 styLigue 2 Metz dom R 1–1 6,81 24 styLigue 2 Pau dom R 1–1 6,42 17 styLigue 2 Amiens SC wyjazd P 0–1 7,09 14 styPuchar Francji Nice dom P 0–1 7,59 11 styLigue 2 Ajaccio dom Z 4–0 7,42 3 styLigue 2 Grenoble Foot 38 wyjazd P 2–3 1A 7,50 20 gruPuchar Francji RC Saint Joseph dom Z 5–0 8,49 3 gruLigue 2 Ajaccio wyjazd R 0–0 7,10 23 lisLigue 2 Lorient dom R 0–0 5,70 8 lisLigue 2 Laval wyjazd R 2–2 7,29 2 lisLigue 2 Caen wyjazd P 0–2 7,54 29 paźLigue 2 Rodez dom R 2–2 7,15 22 paźLigue 2 Pau wyjazd R 1–1 7,27 27 wrzLigue 2 Annecy dom R 2–2 7,34 24 wrzLigue 2 Dunkerque wyjazd P 1–2 6,43

Transfery

  1. 1 wrz 2026transfer Bastia Debrecen —
  2. 23 lip 2022wolny transfer Kayserispor Bastia —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2025/26
Bastia Ligue 2 · Puchar Francji 27 0 1
2024/25
Bastia Ligue 2 · Puchar Francji 26 0 1
2023/24
Bastia Ligue 2 32 0 1
2022/23
Bastia Ligue 2 · Puchar Francji 4 0 0
2021/22
Kayserispor Super Lig 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł