Ondřej Kričfaluši #80
Obrońca
Czechy
Pro League 2026/27 · 6 występów
Klub
- Wiek
- 22 lata
- ur. 9 marca 2004
- Wzrost
- 195 cm
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Baník Ostrava
- Mecze w sezonie
- 7
- 532 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League | 6 | 0 | 0 | 7,18 | 0,49 | 1,00 |
| Liga Europy | 1 | 1 | 0 | 7,77 | 0,25 | |
| Razem | 7 | 1 | 0 | 7,26 | 0,74 | 1,00 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,26 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEWRZ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny20 wrz · z Antwerp (W) 2–0 · 7,08
20 wrzPro League
Antwerp wyjazd
Z 2–0
90′
7,08
17 wrzLiga Europy
Viktoria Plzeň wyjazd
Z 3–0
75′
1G
7,77
12 wrzPro League
Lommel SK dom
Z 5–0
90′
7,36
5 wrzPro League
Sporting Charleroi wyjazd
Z 3–2
90′
6,84
2 wrzPro League
Sint-Truiden wyjazd
Z 3–0
90′
7,87
Wszystkie mecze: 58
30 siePro League
Anderlecht dom
Z 3–0
90′
7,45
8 siePro League
Westerlo wyjazd
Z 5–1
7′
6,47
2025/26
23 majChance Liga
Dukla Praha wyjazd
Z 3–0
87′
6,60
16 majChance Liga
Zlín dom
Z 2–0
76′
7,18
2 majChance Liga
Mladá Boleslav dom
R 0–0
27′
6,56
25 kwiChance Liga
Viktoria Plzeň dom
P 0–1
90′
6,95
18 kwiChance Liga
Bohemians 1905 dom
P 0–2
90′
6,68
11 kwiChance Liga
Jablonec wyjazd
P 1–4
90′
1G
7,14
5 kwiChance Liga
Slavia Praha dom
P 0–2
66′
6,74
14 marChance Liga
Hradec Králové wyjazd
P 0–1
90′
7,21
8 marChance Liga
Zlín dom
Z 6–2
90′
2G
8,51
28 lutChance Liga
Sparta Praha wyjazd
P 2–5
90′
5,54
22 lutChance Liga
Mladá Boleslav dom
R 0–0
90′
7,30
15 lutChance Liga
Slovan Liberec wyjazd
P 0–1
90′
7,16
7 lutChance Liga
Sigma Olomouc dom
Z 2–0
90′
7,89
1 lutChance Liga
Slovácko wyjazd
R 2–2
90′
7,15
13 gruChance Liga
Pardubice dom
P 1–4
90′
1G
7,41
7 gruChance Liga
Karviná wyjazd
R 0–0
90′
6,84
29 lisChance Liga
Dukla Praha dom
Z 3–1
68′
1G
7,66
22 lisChance Liga
Teplice wyjazd
P 0–1
90′
7,19
8 lisChance Liga
Jablonec dom
P 0–1
90′
7,73
1 lisChance Liga
Slavia Praha wyjazd
P 0–2
90′
7,11
26 paźChance Liga
Viktoria Plzeň wyjazd
P 0–2
79′
7,32
19 paźChance Liga
Hradec Králové dom
P 0–1
90′
6,81
5 paźChance Liga
Zlín wyjazd
R 1–1
90′
7,20
1 paźChance Liga
Pardubice wyjazd
Z 1–0
90′
7,34
27 wrzChance Liga
Sparta Praha dom
P 0–3
90′
6,33
21 wrzChance Liga
Mladá Boleslav wyjazd
R 1–1
90′
6,81
13 wrzChance Liga
Slovan Liberec dom
P 0–2
90′
6,78
2024/25
25 majChance Liga
Pardubice dom
Z 3–0
90′
7,20
11 majChance Liga
Slovácko dom
Z 1–0
90′
7,28
19 kwiChance Liga
Hradec Králové dom
Z 1–0
90′
7,06
13 kwiChance Liga
České Budějovice wyjazd
R 1–1
90′
6,66
6 kwiChance Liga
Jablonec dom
P 0–1
90′
6,75
29 marChance Liga
Bohemians 1905 wyjazd
R 1–1
90′
7,02
15 marChance Liga
Slovácko dom
Z 1–0
90′
7,05
8 marChance Liga
Dukla Praha wyjazd
R 1–1
90′
7,37
1 marChance Liga
Pardubice dom
Z 2–0
90′
7,32
22 lutChance Liga
Baník Ostrava wyjazd
P 0–2
90′
7,82
8 lutChance Liga
Mladá Boleslav wyjazd
P 1–2
90′
6,95
5 gruChance Liga
Viktoria Plzeň wyjazd
R 1–1
43′
5,75
30 lisChance Liga
Sigma Olomouc dom
Z 1–0
90′
7,56
23 lisChance Liga
Sparta Praha wyjazd
R 1–1
90′
6,70
10 lisChance Liga
České Budějovice dom
Z 5–2
90′
6,44
2 lisChance Liga
Jablonec wyjazd
P 0–3
90′
7,55
27 paźChance Liga
Bohemians 1905 dom
P 1–2
90′
7,89
20 paźChance Liga
Slovácko wyjazd
Z 2–0
90′
6,80
5 paźChance Liga
Dukla Praha dom
R 1–1
90′
6,40
28 wrzChance Liga
Pardubice wyjazd
Z 1–0
90′
7,70
21 wrzChance Liga
Baník Ostrava dom
P 2–3
90′
6,50
24 sieChance Liga
Karviná dom
P 1–3
73′
17 sieChance Liga
Slavia Praha wyjazd
P 1–2
90′
10 sieChance Liga
Slovan Liberec dom
Z 2–1
90′
7,65
Transfery
- 1 lip 2026transfer Baník Ostrava Union Saint-Gilloise —
- 8 wrz 2025transfer Slavia Praha Baník Ostrava €2.6m
- 1 sie 2025transfer Teplice Slavia Praha —
- 9 lut 2024transfer Slavia Praha Teplice —
- 31 gru 2023powrót z wypożyczenia Vlašim Slavia Praha —
- 20 lip 2023wypożyczenie Slavia Praha Vlašim —
- 1 lip 2023transfer Slavia Praha B Slavia Praha —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Union Saint-Gilloise Pro League · Liga Europy | 7 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Baník Ostrava Chance Liga | 27 | 5 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Teplice Chance Liga | 25 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Teplice Chance Liga | 15 | 0 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Slavia Praha Chance Liga · Liga Konferencji | 8 | 0 | 0 |