George Ilenikhena #9
Napastnik
Środkowy napastnik
Francja
Pro League 2026/27 · 9 występów · 6 G · 3 A
Klub
- Wiek
- 20 lat
- ur. 16 sierpnia 2006
- Wzrost
- 185 cm
- Waga
- 76 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lut 2026
- z klubu Monaco
- Mecze w sezonie
- 9
- 462 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | 9 | 6 | 3 | 7,37 | 3,13 | 2,80 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,37 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny30 paź · z Abha (W) 1–1 · 6,59
30 paźSaudi Pro League
Abha wyjazd
R 1–1
19′
6,59
23 paźSaudi Pro League
Al Diraiyah FC dom
Z 2–0
45′
1G
7,40
20 paźSaudi Pro League
Al Ettifaq wyjazd
Z 4–1
73′
1G 1A
8,09
11 wrzSaudi Pro League
Al Faisaly wyjazd
Z 3–1
63′
2A
7,85
8 wrzSaudi Pro League
Al-Fayha dom
Z 2–1
86′
1G
7,43
Wszystkie mecze: 63
5 wrzSaudi Pro League
Al Nassr dom
Z 2–1
67′
2G
8,44
29 sieSaudi Pro League
Al Fateh wyjazd
R 0–0
22′
6,94
24 sieSaudi Pro League
Al Hazm dom
Z 3–2
30′
6,40
21 sieSaudi Pro League
Al-Qadsiah wyjazd
Z 1–0
57′
1G
7,16
2025/26
21 majSaudi Pro League
Al-Qadsiah dom
P 1–5
14′
6,21
24 lutSaudi Pro League
Al Hazm wyjazd
R 1–1
74′
6,55
24 styLigue 1
Le Havre wyjazd
R 0–0
57′
6,60
20 styLiga Mistrzów
Real Madrid wyjazd
P 1–6
17′
6,58
16 styLigue 1
Lorient dom
P 1–3
28′
6,19
10 styPuchar Francji
Orléans wyjazd
Z 3–1
4′
2G
8,25
3 styLigue 1
Olympique Lyonnais dom
P 1–3
13′
6,36
21 gruPuchar Francji
Auxerre wyjazd
Z 2–1
6′
6,43
14 gruLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 0–1
4′
22 lisLigue 1
Rennes wyjazd
P 1–4
61′
6,20
8 lisLigue 1
Lens dom
P 1–4
29′
6,64
1 lisLigue 1
Paris dom
P 0–1
8′
6,54
25 paźLigue 1
Toulouse dom
Z 1–0
30′
6,67
18 paźLigue 1
Angers SCO wyjazd
R 1–1
6′
6,40
5 paźLigue 1
Nice dom
R 2–2
21′
6,83
1 paźLiga Mistrzów
Manchester City dom
R 2–2
7′
6,60
27 wrzLigue 1
Lorient wyjazd
P 1–3
65′
6,41
21 wrzLigue 1
Metz dom
Z 5–2
22′
1G
7,28
18 wrzLiga Mistrzów
Club Brugge wyjazd
P 1–4
27′
6,56
13 wrzLigue 1
Auxerre wyjazd
Z 2–1
12′
1G
7,16
31 sieLigue 1
Strasbourg dom
Z 3–2
11′
6,73
16 sieLigue 1
Le Havre dom
Z 3–1
9′
6,52
8 sieSparingi klubowe
Inter dom
P 1–2
66′
6,61
3 sieSparingi klubowe
Ajax wyjazd
R 2–2
24′
6,64
2024/25
17 majLigue 1
Lens wyjazd
P 0–4
74′
6,51
19 kwiLigue 1
Strasbourg dom
R 0–0
1′
12 kwiLigue 1
Olympique Marseille dom
Z 3–0
5′
6,78
7 marLigue 1
Toulouse wyjazd
R 1–1
16′
6,65
28 lutLigue 1
Reims dom
Z 3–0
16′
6,63
22 lutLigue 1
LOSC Lille wyjazd
P 1–2
24′
6,14
18 lutLiga Mistrzów
Benfica wyjazd
R 3–3
10′
1G
7,42
15 lutLigue 1
Nantes dom
Z 7–1
29′
2G
8,58
22 gruPuchar Francji
Union Saint-Jean wyjazd
Z 4–1
27′
1G
7,15
18 gruLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 2–4
9′
6,62
14 gruLigue 1
Reims wyjazd
R 0–0
67′
6,02
11 gruLiga Mistrzów
Arsenal wyjazd
P 0–3
9′
6,64
7 gruLigue 1
Toulouse dom
Z 2–0
63′
6,21
1 gruLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 1–2
1′
6,71
27 lisLiga Mistrzów
Benfica dom
P 2–3
1′
6,57
22 lisLigue 1
Brest dom
Z 3–2
22′
1A
6,80
9 lisLigue 1
Strasbourg wyjazd
Z 3–1
45′
1G
7,59
1 lisLigue 1
Angers SCO dom
P 0–1
45′
6,54
27 paźLigue 1
Nice wyjazd
P 1–2
14′
6,84
22 paźLiga Mistrzów
Crvena Zvezda dom
Z 5–1
13′
6,55
18 paźLigue 1
LOSC Lille dom
R 0–0
63′
6,80
5 paźLigue 1
Rennes wyjazd
Z 2–1
26′
6,40
2 paźLiga Mistrzów
Dinamo Zagreb wyjazd
R 2–2
45′
6,50
28 wrzLigue 1
Montpellier dom
Z 2–1
23′
6,40
22 wrzLigue 1
Le Havre dom
Z 3–1
86′
1A
7,40
19 wrzLiga Mistrzów
FC Barcelona dom
Z 2–1
31′
1G
7,30
14 wrzLigue 1
Auxerre wyjazd
Z 3–0
26′
6,80
1 wrzLigue 1
Lens dom
R 1–1
25′
6,50
24 sieLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
Z 2–0
26′
6,50
17 sieLigue 1
Saint-Étienne dom
Z 1–0
9′
6,60
Transfery
- 2 lut 2026transfer Monaco Al Ittihad €33m
- 25 lip 2024transfer Antwerp Monaco €18.8m
- 1 lip 2023transfer Amiens SC Antwerp €6m
- 1 sty 2023transfer Amiens U19 Amiens SC —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Al Ittihad Saudi Pro League | 9 | 6 | 3 |
| 2025/26 | |||
| Al Ittihad Saudi Pro League | 2 | 0 | 0 |
| Monaco Ligue 1 · Liga Mistrzów · Puchar Francji | 20 | 4 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Monaco Ligue 1 · Liga Mistrzów · Puchar Francji | 30 | 6 | 2 |
| 2023/24 | |||
| Antwerp Pro League · Liga Mistrzów | 43 | 9 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Amiens SC Ligue 2 | 16 | 2 | 0 |