Jozo Stanic #4
Obrońca
Środkowy obrońca
Chorwacja
Super League 2026/27 · 12 występów
Śr. 6,72 · top 82% obrońców — Super League
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 6 kwietnia 1999
- Wzrost
- 184 cm
- Waga
- 80 kg
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- wrz 2023
- z klubu FC Augsburg
- Mecze w sezonie
- 17
- 1 366 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 12 | 0 | 0 | 6,72 | 0,66 | |
| Liga Konferencji | 3 | 0 | 0 | 7,01 | 0,05 | 1,00 |
| Liga Europy | 2 | 0 | 0 | 6,56 | ||
| Razem | 17 | 0 | 0 | 6,75 | 0,71 | 1,00 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,75 w 17 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Servette (D) 2–1 · 7,27
31 paźSuper League
Servette dom
Z 2–1
90′
7,27
24 paźSuper League
Young Boys wyjazd
P 0–2
80′
6,59
11 paźSuper League
Lausanne Sport dom
Z 1–0
90′
6,98
20 wrzSuper League
Basel wyjazd
Z 3–1
46′
6,43
16 wrzSuper League
Lugano wyjazd
P 1–4
90′
6,56
Wszystkie mecze: 50
12 wrzSuper League
Sion dom
P 0–3
90′
6,57
6 wrzSuper League
Servette wyjazd
Z 2–0
90′
7,24
2 wrzSuper League
Grasshopper wyjazd
P 0–2
90′
6,78
30 sieSuper League
Thun dom
P 3–4
67′
5,94
27 sieLiga Konferencji
Nordsjælland dom
P 2–3
90′
6,43
20 sieLiga Konferencji
Nordsjælland wyjazd
P 0–1
90′
7,46
13 sieLiga Konferencji
Sheriff dom
Z 5–1
90′
7,13
9 sieSuper League
Luzern dom
R 2–2
80′
6,78
2 sieSuper League
Vaduz wyjazd
Z 3–2
46′
6,53
30 lipLiga Europy
Benfica wyjazd
P 0–5
57′
6,20
26 lipSuper League
Zürich dom
Z 2–1
90′
7,00
23 lipLiga Europy
Benfica dom
Z 2–1
90′
6,93
2025/26
17 majSuper League
Thun dom
R 1–1
90′
7,87
10 majSuper League
Lugano wyjazd
Z 2–1
46′
6,79
3 majSuper League
Sion dom
P 0–3
90′
6,36
26 kwiSuper League
Young Boys wyjazd
Z 2–1
90′
7,11
12 kwiSuper League
Luzern wyjazd
R 2–2
90′
7,21
6 kwiSuper League
Zürich dom
Z 2–1
90′
7,07
21 marSuper League
Sion wyjazd
R 1–1
90′
7,10
17 marSuper League
Lugano dom
R 1–1
90′
7,09
8 marSuper League
Basel dom
Z 3–0
73′
6,95
28 lutSuper League
Winterthur dom
Z 2–1
90′
6,95
21 lutSuper League
Servette wyjazd
R 1–1
90′
6,64
18 lutSuper League
Winterthur wyjazd
Z 5–1
90′
7,01
14 lutSuper League
Grasshopper dom
R 0–0
90′
7,39
11 lutSuper League
Young Boys dom
Z 2–1
46′
6,45
8 lutSuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 1–1
90′
6,81
25 stySuper League
Servette dom
P 2–4
61′
1G
6,94
16 gruSuper League
Sion dom
Z 3–1
90′
7,31
13 gruSuper League
Thun wyjazd
Z 2–0
90′
7,45
6 gruSuper League
Zürich dom
P 1–2
90′
6,75
30 lisSuper League
Basel wyjazd
R 0–0
90′
7,31
26 lisSuper League
Lugano wyjazd
Z 3–1
90′
6,73
23 lisSuper League
Lausanne Sport dom
Z 1–0
90′
6,96
28 paźSuper League
Sion wyjazd
P 2–3
90′
6,10
25 paźSuper League
Grasshopper dom
Z 5–0
90′
1G
7,99
19 paźSuper League
Young Boys wyjazd
Z 2–1
90′
7,09
4 paźSuper League
Thun dom
P 1–2
90′
6,58
27 wrzSuper League
Zürich wyjazd
P 1–3
90′
6,77
13 wrzSuper League
Lugano dom
Z 1–0
90′
7,12
31 sieSuper League
Lausanne Sport wyjazd
Z 2–1
90′
6,62
24 sieSuper League
Luzern dom
P 0–1
90′
7,37
9 sieSuper League
Winterthur dom
Z 5–0
78′
8,27
2 sieSuper League
Servette wyjazd
Z 4–1
76′
6,78
26 lipSuper League
Basel dom
Z 2–1
90′
7,06
Transfery
- 2 wrz 2023transfer FC Augsburg St. Gallen —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Varaždin FC Augsburg —
- 1 lip 2022wypożyczenie FC Augsburg Varaždin —
- 30 cze 2022powrót z wypożyczenia Wehen Wiesbaden FC Augsburg —
- 13 lip 2021wypożyczenie FC Augsburg Wehen Wiesbaden —
- 30 cze 2021powrót z wypożyczenia Zwickau FC Augsburg —
- 22 sie 2020wypożyczenie FC Augsburg Zwickau —
- 11 lip 2018transfer Fortuna Koln U19 FC Augsburg —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| St. Gallen Super League · Liga Konferencji · Liga Europy | 16 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| St. Gallen Super League | 33 | 2 | 0 |
| 2024/25 | |||
| St. Gallen Super League · Liga Konferencji | 32 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||
| St. Gallen Super League | 23 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Varaždin 1. HNL | 31 | 0 | 4 |
| 2021/22 | |||
| Wehen Wiesbaden Puchar Niemiec | 0 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| FC Augsburg Bundesliga · Puchar Niemiec | 0 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| FC Augsburg Bundesliga | 1 | 0 | 0 |