Teruki Hara #70
Obrońca
Prawy obrońca
Japonia
J1 League 2026/27 · 11 występów
Śr. 6,60 · top 89% obrońców — J1 League
Klub
- Wiek
- 28 lat
- ur. 30 lipca 1998
- Wzrost
- 180 cm
- Waga
- 71 kg
- W klubie od
- sty 2025
- z klubu Shimizu S-Pulse
- Mecze w sezonie
- 11
- 942 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | 11 | 0 | 0 | 6,57 | 0,38 | 1,01 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,57 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Vissel Kobe (W) 1–3 · 6,30
31 paźJ1 League
Vissel Kobe wyjazd
P 1–3
90′
6,30
25 paźJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
R 1–1
90′
6,52
21 paźJ1 League
Cerezo Osaka dom
R 1–1
90′
6,67
17 paźJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
Z 3–1
90′
6,55
11 paźJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
Z 2–1
90′
6,90
Wszystkie mecze: 40
19 wrzJ1 League
FC Tokyo wyjazd
P 0–1
90′
6,50
12 wrzJ1 League
V-Varen Nagasaki wyjazd
P 0–2
90′
6,32
6 wrzJ1 League
Machida Zelvia dom
P 1–3
44′
6,12
22 sieJ1 League
Gamba Osaka dom
Z 3–1
90′
6,69
15 sieJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
P 1–2
88′
6,75
8 sieJ1 League
Shimizu S-Pulse dom
P 0–1
90′
7,00
2025/26
6 gruJ1 League
Avispa Fukuoka dom
Z 1–0
90′
7,00
30 lisJ1 League
Machida Zelvia wyjazd
P 1–3
90′
5,98
8 lisJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
P 0–1
76′
6,16
25 paźJ1 League
Gamba Osaka dom
P 0–2
79′
6,57
18 paźJ1 League
Yokohama wyjazd
R 2–2
90′
6,56
4 paźJ1 League
Cerezo Osaka dom
Z 2–1
90′
6,84
27 wrzJ1 League
Kashima Antlers dom
P 0–4
55′
6,02
23 wrzJ1 League
Albirex Niigata wyjazd
R 0–0
17′
6,50
23 sieJ1 League
Kawasaki Frontale dom
P 3–4
90′
1G
6,67
16 sieJ1 League
Urawa Reds wyjazd
P 1–2
90′
1G
7,04
10 sieJ1 League
Kyoto Sanga dom
P 1–2
90′
6,53
20 lipJ1 League
Yokohama F. Marinos wyjazd
P 0–3
90′
6,53
5 lipJ1 League
Tokyo Verdy dom
R 0–0
90′
6,90
2024/25
28 czeJ1 League
Sanfrecce Hiroshima wyjazd
Z 2–1
90′
6,74
21 czeJ1 League
Shimizu S-Pulse dom
R 1–1
90′
6,75
15 czeJ1 League
Vissel Kobe wyjazd
P 1–2
90′
1G
7,89
31 majJ1 League
Albirex Niigata dom
Z 3–0
90′
6,85
24 majJ1 League
Urawa Reds dom
Z 2–1
90′
7,14
17 majJ1 League
Avispa Fukuoka wyjazd
R 1–1
90′
6,65
11 majJ1 League
Kyoto Sanga wyjazd
R 1–1
90′
7,07
6 majJ1 League
Fagiano Okayama dom
R 0–0
90′
7,74
3 majJ1 League
Shimizu S-Pulse wyjazd
Z 3–0
90′
7,19
29 kwiJ1 League
Kashiwa Reysol dom
P 1–2
28′
6,52
25 kwiJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
P 0–1
29′
6,60
20 kwiJ1 League
Sanfrecce Hiroshima dom
Z 2–1
31′
6,73
2 marJ1 League
Machida Zelvia dom
P 1–2
21′
6,79
26 lutJ1 League
FC Tokyo wyjazd
P 1–3
41′
6,75
22 lutJ1 League
Vissel Kobe dom
R 2–2
90′
7,29
15 lutJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
P 0–4
90′
6,56
Transfery
- 20 sty 2025transfer Shimizu S-Pulse Nagoya Grampus —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Grasshopper Shimizu S-Pulse —
- 16 sty 2023wypożyczenie Shimizu S-Pulse Grasshopper —
- 9 sty 2021wolny transfer Sagan Tosu Shimizu S-Pulse —
- 5 sty 2019transfer Albirex Niigata Sagan Tosu —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Nagoya Grampus J1 League | 11 | 0 | 0 |
| 2025 | |||
| Nagoya Grampus J1 League | 29 | 3 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Grasshopper Super League | 12 | 0 | 0 |
| 2022 | |||
| Shimizu S-Pulse J1 League | 25 | 0 | 2 |
| 2021 | |||
| Shimizu S-Pulse J1 League | 29 | 2 | 2 |
| 2020 | |||
| Sagan Tosu J1 League | 28 | 0 | 0 |
| 2019 | |||
| Sagan Tosu J1 League | 19 | 0 | 1 |
| 2017 | |||
| Albirex Niigata J1 League | 18 | 1 | 0 |