Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Takahiro Ko #8

Pomocnik Defensywny pomocnik Japonia

J1 League 2026/27 · 12 występów · 1 G

Śr. 7,00 · top 31% pomocników — J1 League

Klub

FC Tokyo

Wiek
28 lat
ur. 20 kwietnia 1998
Wzrost
173 cm
Waga
72 kg
Kontrakt do
cze 2028
W klubie od
sty 2024
z klubu Albirex Niigata
Mecze w sezonie
12
988 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
J1 League 12 1 0 7,00 1,24 1,98

Sparingi osobno: 1 mecz, 80 min. Nie liczą się do tabeli.

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,99 w 13 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu 1 sie · z Borussia Dortmund (D) 0–1 · 6,80 8 sie · z Machida Zelvia (D) 1–5 · 6,49 15 sie · z Vissel Kobe (W) 2–2 · 6,70 21 sie · z JEF United (D) 2–0 · 8,02 · 1G 29 sie · z V-Varen Nagasaki (W) 3–0 · 7,52 2 wrz · z Shimizu S-Pulse (W) 1–1 · 7,04 6 wrz · z Kyoto Sanga (D) 2–0 · 7,34 12 wrz · z Gamba Osaka (W) 2–0 · 6,85 19 wrz · z Nagoya Grampus (D) 1–0 · 5,96 17 paź · z Tokyo Verdy (W) 4–0 · 7,08 21 paź · z Kashiwa Reysol (D) 0–0 · 7,40 25 paź · z Mito Hollyhock (D) 6–0 · 6,89 31 paź · z Fagiano Okayama (W) 4–0 · 6,73 10 8 6
SIEPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Fagiano Okayama (W) 4–0 · 6,73

Wszystkie mecze: 46
12 wrzJ1 League Gamba Osaka wyjazd Z 2–0 6,85 6 wrzJ1 League Kyoto Sanga dom Z 2–0 7,34 2 wrzJ1 League Shimizu S-Pulse wyjazd R 1–1 7,04 29 sieJ1 League V-Varen Nagasaki wyjazd Z 3–0 7,52 21 sieJ1 League JEF United dom Z 2–0 1G 8,02 15 sieJ1 League Vissel Kobe wyjazd R 2–2 6,70 8 sieJ1 League Machida Zelvia dom P 1–5 6,49 1 sieSparingi klubowe Borussia Dortmund dom P 0–1 6,80
2025/26
6 gruJ1 League Albirex Niigata dom R 1–1 7,08 30 lisJ1 League Vissel Kobe wyjazd R 0–0 7,27 9 lisJ1 League Machida Zelvia wyjazd Z 1–0 6,80 25 paźJ1 League Fagiano Okayama dom Z 3–1 2A 8,00 17 paźJ1 League Sanfrecce Hiroshima wyjazd R 0–0 6,95 4 paźJ1 League Shimizu S-Pulse wyjazd R 1–1 7,08 28 wrzJ1 League Yokohama F. Marinos dom P 2–3 1G 7,36 20 wrzJ1 League Kawasaki Frontale wyjazd Z 1–0 6,71 15 wrzJ1 League Tokyo Verdy dom Z 1–0 6,95 10 sieJ1 League Kashima Antlers dom P 0–1 6,44 19 lipJ1 League Urawa Reds dom Z 3–2 6,81 5 lipJ1 League Kashiwa Reysol wyjazd P 0–1 6,70
2024/25
28 czeJ1 League Yokohama dom Z 2–1 7,69 25 czeJ1 League Yokohama F. Marinos wyjazd Z 3–0 6,88 22 czeJ1 League Gamba Osaka wyjazd P 0–2 6,68 14 czeJ1 League Cerezo Osaka dom R 2–2 1A 7,17 31 majJ1 League Kyoto Sanga wyjazd P 0–3 6,20 25 majJ1 League Sanfrecce Hiroshima dom P 0–3 6,50 17 majJ1 League Urawa Reds wyjazd P 2–3 6,83 3 majJ1 League Albirex Niigata wyjazd Z 3–2 6,97 29 kwiJ1 League Shimizu S-Pulse dom P 0–2 7,18 25 kwiJ1 League Gamba Osaka dom Z 3–0 1G 1A 8,24 20 kwiJ1 League Cerezo Osaka wyjazd R 1–1 7,15 11 kwiJ1 League Kashiwa Reysol dom R 1–1 7,36 6 kwiJ1 League Fagiano Okayama wyjazd P 0–1 7,40 2 kwiJ1 League Tokyo Verdy wyjazd R 2–2 1A 7,90 29 marJ1 League Kawasaki Frontale dom P 0–3 7,07 15 marJ1 League Avispa Fukuoka wyjazd P 0–1 7,30 8 marJ1 League Shonan Bellmare dom R 0–0 7,51 1 marJ1 League Kashima Antlers wyjazd P 0–2 6,53 26 lutJ1 League Nagoya Grampus dom Z 3–1 7,09 22 lutJ1 League Machida Zelvia dom P 0–1 7,32 15 lutJ1 League Yokohama wyjazd Z 1–0 7,00

Transfery

  1. 8 sty 2024transfer Albirex Niigata FC Tokyo —
  2. 1 lut 2021wolny transfer Gamba Osaka Albirex Niigata —
  3. 31 sty 2021powrót z wypożyczenia Renofa Yamaguchi Gamba Osaka —
  4. 15 sie 2019wypożyczenie Gamba Osaka Renofa Yamaguchi —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
FC Tokyo J1 League 12 1 0
2025
FC Tokyo J1 League 33 2 5
2024
FC Tokyo J1 League 35 3 2
2023
Albirex Niigata J1 League 31 1 0
2019
Gamba Osaka J1 League 6 0 0
2018
Gamba Osaka J1 League 12 0 2
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł