Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Lawrence Ati #1

Bramkarz Ghana

Super League 2026/27 · 11 występów

Klub

St. Gallen

Wiek
29 lat
ur. 29 listopada 1996
Wzrost
188 cm
Waga
87 kg
Kontrakt do
cze 2027
W klubie od
sty 2020
z klubu Sochaux
Mecze w sezonie
16
1 440 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena
Super League 11 0 0 6,75
Liga Konferencji 3 0 0 6,59
Liga Europy 1 0 0 6,53
Mistrzostwa świata 1 0 0 7,71
Razem 16 0 0 6,77

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,76 w 16 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

4 lip · z Colombia (N) 0–1 · 7,71 23 lip · z Benfica (D) 2–1 · 6,53 26 lip · z Zürich (D) 2–1 · 6,68 9 sie · z Luzern (D) 2–2 · 6,64 13 sie · z Sheriff (D) 5–1 · 6,65 20 sie · z Nordsjælland (W) 0–1 · 6,97 27 sie · z Nordsjælland (D) 2–3 · 6,15 30 sie · z Thun (D) 3–4 · 6,01 2 wrz · z Grasshopper (W) 0–2 · 7,60 6 wrz · z Servette (W) 2–0 · 6,82 12 wrz · z Sion (D) 0–3 · 7,28 16 wrz · z Lugano (W) 1–4 · 5,08 20 wrz · z Basel (W) 3–1 · 6,25 11 paź · z Lausanne Sport (D) 1–0 · 7,75 24 paź · z Young Boys (W) 0–2 · 6,54 31 paź · z Servette (D) 2–1 · 7,55 10 8 6
LIPPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Servette (D) 2–1 · 7,55

Wszystkie mecze: 51
12 wrzSuper League Sion dom P 0–3 7,28 6 wrzSuper League Servette wyjazd Z 2–0 6,82 2 wrzSuper League Grasshopper wyjazd P 0–2 7,60 30 sieSuper League Thun dom P 3–4 6,01 27 sieLiga Konferencji Nordsjælland dom P 2–3 6,15 20 sieLiga Konferencji Nordsjælland wyjazd P 0–1 6,97 13 sieLiga Konferencji Sheriff dom Z 5–1 6,65 9 sieSuper League Luzern dom R 2–2 6,64 26 lipSuper League Zürich dom Z 2–1 6,68 23 lipLiga Europy Benfica dom Z 2–1 6,53 4 lipMistrzostwa świata Kolumbia neutralny P 0–1 7,71
2025/26
17 majSuper League Thun dom R 1–1 6,68 14 majSuper League Basel wyjazd Z 3–1 6,65 10 majSuper League Lugano wyjazd Z 2–1 7,63 3 majSuper League Sion dom P 0–3 6,20 26 kwiSuper League Young Boys wyjazd Z 2–1 8,38 12 kwiSuper League Luzern wyjazd R 2–2 6,09 6 kwiSuper League Zürich dom Z 2–1 6,46 21 marSuper League Sion wyjazd R 1–1 7,79 17 marSuper League Lugano dom R 1–1 6,17 8 marSuper League Basel dom Z 3–0 7,70 5 marSuper League Thun wyjazd R 2–2 6,88 28 lutSuper League Winterthur dom Z 2–1 6,79 21 lutSuper League Servette wyjazd R 1–1 6,83 18 lutSuper League Winterthur wyjazd Z 5–1 7,16 14 lutSuper League Grasshopper dom R 0–0 7,18 11 lutSuper League Young Boys dom Z 2–1 6,57 8 lutSuper League Lausanne Sport wyjazd R 1–1 6,68 1 lutSuper League Luzern wyjazd R 2–2 6,64 25 stySuper League Servette dom P 2–4 5,97 21 gruSuper League Grasshopper wyjazd Z 2–1 6,83 16 gruSuper League Sion dom Z 3–1 6,75 13 gruSuper League Thun wyjazd Z 2–0 7,32 6 gruSuper League Zürich dom P 1–2 7,10 30 lisSuper League Basel wyjazd R 0–0 8,82 26 lisSuper League Lugano wyjazd Z 3–1 7,22 23 lisSuper League Lausanne Sport dom Z 1–0 8,38 9 lisSuper League Young Boys dom P 1–4 6,09 28 paźSuper League Sion wyjazd P 2–3 6,52 25 paźSuper League Grasshopper dom Z 5–0 6,79 19 paźSuper League Young Boys wyjazd Z 2–1 7,62 4 paźSuper League Thun dom P 1–2 6,42 27 wrzSuper League Zürich wyjazd P 1–3 7,30 13 wrzSuper League Lugano dom Z 1–0 7,73 31 sieSuper League Lausanne Sport wyjazd Z 2–1 6,82 24 sieSuper League Luzern dom P 0–1 6,70

Transfery

  1. 24 sty 2020transfer Sochaux St. Gallen €90k
  2. 10 lip 2017wolny transfer Salzburg Sochaux —
  3. 1 sty 2017transfer Liefering Salzburg —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
St. Gallen Super League · Liga Konferencji · Liga Europy 14 0 0
2025/26
St. Gallen Super League 35 0 0
2024/25
St. Gallen Super League · Liga Konferencji 50 0 0
2023/24
St. Gallen Super League 37 0 0
2022/23
St. Gallen Super League 33 0 0
2021/22
St. Gallen Super League 36 0 0
2020/21
St. Gallen Super League · Liga Europy 36 0 0
2019/20
St. Gallen Super League 18 0 0
Sochaux Ligue 2 7 0 0
2018/19
Sochaux Ligue 2 · Puchar Francji 10 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł