Dani Escriche #30
Napastnik
Cofnięty napastnik
Hiszpania
Europa Conference League 2026/27 · 4 występy · 1 G
Klub
- Wiek
- 28 lat
- ur. 24 marca 1998
- Wzrost
- 178 cm
- Waga
- 75 kg
- Kontrakt do
- maj 2027
- W klubie od
- sty 2026
- z klubu Albacete
- Mecze w sezonie
- 4
- 356 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji | 4 | 1 | 0 | 6,57 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,57 w 4 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPSIE
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny11 sie · z Brann (D) 2–4 · 6,46
11 sieLiga Konferencji
Brann dom
P 2–4
90′
6,46
5 sieLiga Konferencji
Brann wyjazd
Z 1–0
86′
6,50
28 lipLiga Konferencji
Dila dom
Z 3–0
90′
1G
6,83
23 lipLiga Konferencji
Dila wyjazd
Z 4–0
90′
6,50
14 styPuchar Króla
Real Madrid dom
Z 3–2
58′
6,10
Wszystkie mecze: 60
10 styLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
R 0–0
8′
6,72
4 styLa Liga 2
Leganés dom
P 1–3
67′
1A
7,47
17 gruPuchar Króla
Celta de Vigo dom
Z 2–2
120′
6,12
14 gruLa Liga 2
Málaga dom
P 1–3
20′
6,61
8 gruLa Liga 2
Burgos wyjazd
Z 1–0
69′
6,56
4 gruPuchar Króla
Leganés wyjazd
Z 2–1
90′
6,46
29 lisLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 0–2
26′
6,72
21 lisLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
P 1–2
79′
7,02
8 lisLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 2–3
15′
6,79
1 lisLa Liga 2
Huesca dom
Z 2–1
72′
1A
7,12
25 paźLa Liga 2
Córdoba dom
P 1–3
90′
6,29
19 paźLa Liga 2
Castellón wyjazd
Z 1–0
76′
6,87
12 paźLa Liga 2
Ceuta dom
R 0–0
71′
6,56
6 paźLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
R 0–0
20′
6,56
28 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
Z 4–3
21′
6,30
15 wrzLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
R 0–0
64′
6,40
5 wrzLa Liga 2
Mirandés dom
P 1–4
26′
1G
7,19
31 sieLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 1–2
44′
6,66
25 sieLa Liga 2
Racing Santander dom
P 2–3
28′
6,33
18 sieLa Liga 2
Almería wyjazd
R 4–4
19′
1G
7,08
2024/25
1 czeLa Liga 2
Mirandés dom
P 1–3
16′
6,87
17 majLa Liga 2
Tenerife dom
Z 1–0
17′
6,60
4 majLa Liga 2
Racing Santander dom
Z 1–0
22′
6,70
20 kwiLa Liga 2
Granada dom
P 2–3
34′
1A
7,06
13 kwiLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–2
11′
6,63
5 kwiLa Liga 2
Eldense dom
P 0–1
46′
6,53
23 marLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
R 2–2
90′
7,35
15 marLa Liga 2
Burgos dom
P 0–1
23′
6,64
9 marLa Liga 2
Levante wyjazd
P 0–3
90′
6,97
28 lutLa Liga 2
SD Eibar dom
P 0–2
61′
6,40
23 lutLa Liga 2
Elche wyjazd
P 1–2
73′
1A
7,67
15 lutLa Liga 2
Málaga dom
P 0–1
90′
6,95
9 lutLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 2–5
23′
6,41
2 lutLa Liga 2
Córdoba dom
P 0–1
11′
6,60
25 styLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 0–4
45′
6,20
17 styLa Liga 2
Real Oviedo dom
P 0–1
72′
6,78
11 styLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
R 0–0
73′
17 gruLa Liga 2
Granada wyjazd
P 1–4
79′
5,85
14 gruLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 1–4
90′
6,91
9 gruLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 1–0
75′
6,53
2 gruLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 0–1
70′
6,18
23 lisLa Liga 2
Almería dom
P 1–2
90′
5,80
17 lisLa Liga 2
Huesca dom
Z 1–0
67′
1A
7,10
9 lisLa Liga 2
Málaga wyjazd
P 0–1
90′
6,53
2 lisLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 1–5
22′
7,57
26 paźLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–3
62′
6,53
18 paźLa Liga 2
Córdoba wyjazd
P 1–2
20′
6,73
12 paźLa Liga 2
Racing Ferrol dom
P 0–1
65′
6,50
5 paźLa Liga 2
Tenerife wyjazd
P 0–2
64′
6,90
30 wrzLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
Z 2–1
70′
6,90
22 wrzLa Liga 2
Cádiz dom
P 1–2
9′
6,63
15 wrzLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 0–1
9′
6,30
8 wrzLa Liga 2
Levante dom
P 0–1
52′
6,50
1 wrzLa Liga 2
Eldense wyjazd
Z 2–1
45′
6,70
26 sieLa Liga 2
Real Zaragoza dom
P 1–2
17′
6,50
Transfery
- 31 sty 2026wolny transfer Albacete Apollon —
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia FC Cartagena Albacete —
- 14 sie 2024wypożyczenie Albacete FC Cartagena —
- 26 sie 2023transfer Huesca Albacete €400k
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Albacete Huesca —
- 30 sty 2023wypożyczenie Huesca Albacete —
- 24 sie 2020powrót z wypożyczenia Elche Huesca —
- 20 sty 2020wypożyczenie Huesca Elche —
- 30 cze 2019powrót z wypożyczenia Lugo Huesca —
- 16 lip 2018wypożyczenie Huesca Lugo —
- 15 lip 2018transfer Lugo Huesca €500k
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Apollon Liga Konferencji | 4 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Albacete La Liga 2 · Puchar Króla | 21 | 2 | 2 |
| 2024/25 | |||
| FC Cartagena La Liga 2 · Puchar Króla | 37 | 0 | 3 |
| 2023/24 | |||
| Albacete La Liga 2 · Puchar Króla | 34 | 3 | 4 |
| Huesca La Liga 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Huesca La Liga 2 · Puchar Króla | 21 | 2 | 1 |
| Albacete La Liga 2 | 14 | 1 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Huesca La Liga 2 · Puchar Króla | 39 | 5 | 5 |
| 2020/21 | |||
| Huesca La Liga · Puchar Króla | 25 | 1 | 1 |
| 2019/20 | |||
| Elche La Liga 2 | 20 | 3 | 1 |
| Huesca La Liga 2 · Puchar Króla | 17 | 0 | 2 |