Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Ilyas Chouaref #7

Napastnik Lewy skrzydłowy Malta

Super League 2026/27 · 10 występów · 2 G · 2 A

Klub

Sion

Wiek
25 lat
ur. 12 grudnia 2000
Wzrost
184 cm
Waga
78 kg
Kontrakt do
cze 2028
W klubie od
lip 2022
z klubu Châteauroux
Mecze w sezonie
16
1 116 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Super League 10 2 2 7,36 1,10 3,56
Liga Konferencji 6 2 1 7,49 1,27 2,95
Razem 16 4 3 7,41 2,37 3,31

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,41 w 16 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 23 lip · z BATE (W) 1–1 · 8,07 26 lip · z Young Boys (W) 2–4 · 7,28 30 lip · z BATE (D) 4–0 · 7,11 · 1A 2 sie · z Luzern (D) 3–0 · 6,92 6 sie · z Noah (W) 2–2 · 7,61 · 1G 9 sie · z Vaduz (D) 3–2 · 7,37 · 1A 13 sie · z Noah (D) 2–1 · 7,85 20 sie · z Ajax (D) 2–4 · 7,49 · 1G 27 sie · z Ajax (W) 3–5 · 6,80 6 wrz · z Thun (D) 3–2 · 7,11 12 wrz · z St. Gallen (W) 3–0 · 7,95 · 1G 1A 15 wrz · z Grasshopper (W) 5–2 · 8,00 · 1G 19 wrz · z Zürich (D) 1–1 · 7,51 10 paź · z Servette (W) 0–3 · 7,55 25 paź · z Lausanne Sport (D) 1–0 · 7,07 31 paź · z Luzern (W) 1–1 · 6,87 10 8 6
LIPPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Luzern (W) 1–1 · 6,87

Wszystkie mecze: 54
12 wrzSuper League St. Gallen wyjazd Z 3–0 1G 1A 7,95 6 wrzSuper League Thun dom Z 3–2 7,11 27 sieLiga Konferencji Ajax wyjazd P 3–5 6,80 20 sieLiga Konferencji Ajax dom P 2–4 1G 7,49 13 sieLiga Konferencji Noah dom Z 2–1 7,85 9 sieSuper League Vaduz dom Z 3–2 1A 7,37 6 sieLiga Konferencji Noah wyjazd R 2–2 1G 7,61 2 sieSuper League Luzern dom Z 3–0 6,92 30 lipLiga Konferencji BATE dom Z 4–0 1A 7,11 26 lipSuper League Young Boys wyjazd P 2–4 7,28 23 lipLiga Konferencji BATE wyjazd R 1–1 8,07
2025/26
17 majSuper League Young Boys wyjazd R 3–3 1A 6,72 14 majSuper League Lugano dom R 2–2 1G 7,60 10 majSuper League Thun dom Z 2–0 1G 1A 8,57 3 majSuper League St. Gallen wyjazd Z 3–0 1G 7,50 26 kwiSuper League Basel wyjazd Z 2–0 1A 7,24 12 kwiSuper League Lausanne Sport dom Z 3–0 1G 7,93 6 kwiSuper League Grasshopper wyjazd Z 4–0 1A 7,11 21 marSuper League St. Gallen dom R 1–1 6,70 14 marSuper League Zürich wyjazd Z 2–1 7,29 7 marSuper League Winterthur dom R 1–1 7,50 4 marSuper League Lugano wyjazd P 1–2 6,37 28 lutSuper League Servette wyjazd R 0–0 7,46 22 lutSuper League Young Boys dom Z 3–1 1A 8,62 15 lutSuper League Thun wyjazd P 0–1 6,36 12 lutSuper League Basel dom Z 2–0 1G 8,08 7 lutSuper League Luzern dom R 0–0 7,06 31 stySuper League Servette wyjazd R 3–3 6,44 24 stySuper League Luzern dom R 1–1 7,01 18 stySuper League Basel wyjazd R 1–1 6,94 14 stySuper League Winterthur dom Z 2–0 1G 1A 8,50 16 gruSuper League St. Gallen wyjazd P 1–3 1G 7,45 13 gruSuper League Grasshopper dom Z 1–0 6,54 7 gruSuper League Young Boys dom Z 2–0 6,90 29 lisSuper League Lugano wyjazd R 1–1 6,31 23 lisSuper League Zürich dom R 2–2 1G 8,34 9 lisSuper League Lausanne Sport wyjazd R 2–2 7,38 1 lisSuper League Thun wyjazd P 1–2 6,66 28 paźSuper League St. Gallen dom Z 3–2 6,94 25 paźSuper League Thun dom P 0–1 7,38 19 paźSuper League Grasshopper wyjazd Z 1–0 6,42 4 paźSuper League Luzern wyjazd R 3–3 6,88 28 wrzSuper League Lausanne Sport dom R 0–0 7,63 17 wrzSuper League Servette dom P 0–2 6,84 14 wrzSuper League Winterthur wyjazd Z 3–2 6,26 30 sieSuper League Basel dom P 0–1 6,50 10 sieSuper League Young Boys wyjazd R 0–0 7,00 3 sieSuper League Lugano dom Z 4–0 1G 8,80 25 lipSuper League Zürich wyjazd Z 3–2 2A 7,34

Transfery

  1. 1 lip 2022wolny transfer Châteauroux Sion —
  2. 1 lip 2018transfer Châteauroux U19 Châteauroux —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Sion Super League · Liga Konferencji 15 4 3
2025/26
Sion Super League 38 9 8
2024/25
Sion Super League 37 6 3
2022/23
Sion Super League 32 1 1
2020/21
Châteauroux Ligue 2 34 1 6
2019/20
Châteauroux Ligue 2 22 2 2
2018/19
Châteauroux Ligue 2 11 1 1
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł