Loris Benito #23 C
Obrońca
Środkowy obrońca
Szwajcaria
Super League 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 34 lata
- ur. 7 stycznia 1992
- Wzrost
- 186 cm
- Waga
- 85 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2022
- z klubu Sion
- Mecze w sezonie
- 9
- 571 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 9 | 0 | 0 | 6,73 | 0,03 | 3,00 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,73 w 8 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPWRZ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny19 wrz · z Servette (D) 3–2 · 7,41
19 wrzSuper League
Servette dom
Z 3–2
90′
7,41
12 wrzSuper League
Lugano wyjazd
R 2–2
90′
6,69
5 wrzSuper League
Luzern dom
R 3–3
90′
6,57
1 wrzSuper League
Zürich wyjazd
Z 4–2
90′
7,02
29 sieSuper League
Basel dom
R 3–3
90′
6,62
Wszystkie mecze: 56
23 sieSuper League
Vaduz dom
Z 4–2
90′
6,49
8 sieSuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 2–2
4′
1 sieSuper League
Thun wyjazd
Z 6–0
14′
6,49
26 lipSuper League
Sion dom
Z 4–2
13′
6,54
2025/26
14 majSuper League
Thun wyjazd
Z 8–3
90′
6,34
10 majSuper League
Basel dom
Z 3–0
90′
7,42
3 majSuper League
Lugano wyjazd
P 0–1
90′
7,13
12 kwiSuper League
Servette dom
R 1–1
90′
7,47
4 kwiSuper League
Basel wyjazd
R 3–3
77′
6,35
22 marSuper League
Lugano dom
R 1–1
90′
6,83
15 marSuper League
Lausanne Sport wyjazd
Z 2–0
90′
7,24
8 marSuper League
Thun dom
P 1–2
79′
6,86
4 marSuper League
Luzern wyjazd
Z 2–1
90′
7,48
1 marSuper League
Zürich dom
Z 3–0
90′
7,46
22 lutSuper League
Sion wyjazd
P 1–3
90′
6,62
14 lutSuper League
Winterthur dom
Z 6–1
90′
6,97
11 lutSuper League
St. Gallen wyjazd
P 1–2
90′
7,23
7 lutSuper League
Grasshopper wyjazd
R 1–1
90′
6,79
1 lutSuper League
Zürich dom
Z 3–0
90′
7,54
29 styLiga Europy
VfB Stuttgart wyjazd
P 2–3
90′
6,96
25 stySuper League
Thun wyjazd
P 1–4
90′
6,62
22 styLiga Europy
Olympique Lyonnais dom
P 0–1
90′
6,57
17 stySuper League
Lausanne Sport dom
P 1–3
90′
5,94
21 gruSuper League
Lugano wyjazd
P 0–3
90′
6,11
17 gruSuper League
Grasshopper dom
P 2–6
90′
6,30
14 gruSuper League
Luzern dom
Z 2–0
90′
7,37
11 gruLiga Europy
LOSC Lille dom
Z 1–0
90′
6,86
7 gruSuper League
Sion wyjazd
P 0–2
90′
6,76
30 lisSuper League
Servette wyjazd
R 4–4
90′
6,37
27 lisLiga Europy
Aston Villa wyjazd
P 1–2
90′
6,77
22 lisSuper League
Winterthur dom
Z 5–0
90′
7,54
26 paźSuper League
Zürich wyjazd
Z 3–2
46′
6,32
23 paźLiga Europy
Ludogorets dom
Z 3–2
90′
6,78
19 paźSuper League
St. Gallen dom
P 1–2
90′
7,32
5 paźSuper League
Lausanne Sport wyjazd
P 0–5
90′
5,70
2 paźLiga Europy
FCSB wyjazd
Z 2–0
90′
7,59
28 wrzSuper League
Thun dom
Z 4–2
90′
6,83
25 wrzLiga Europy
Panathinaikos dom
P 1–4
90′
6,54
14 wrzSuper League
Luzern wyjazd
Z 2–1
90′
7,00
31 sieSuper League
Lugano dom
Z 3–1
90′
6,63
28 sieLiga Europy
Slovan Bratislava dom
Z 3–2
90′
6,85
21 sieLiga Europy
Slovan Bratislava wyjazd
Z 1–0
90′
8,05
10 sieSuper League
Sion dom
R 0–0
90′
7,46
6 sieSuper League
Basel wyjazd
P 1–4
90′
6,50
2 sieSuper League
Winterthur wyjazd
R 1–1
90′
1A
7,56
26 lipSuper League
Servette dom
Z 3–1
90′
7,49
2024/25
29 styLiga Mistrzów
Crvena Zvezda dom
P 0–1
23′
6,49
22 styLiga Mistrzów
Celtic wyjazd
P 0–1
90′
6,78
11 gruLiga Mistrzów
VfB Stuttgart wyjazd
P 1–5
90′
5,84
6 lisLiga Mistrzów
Shakhtar Donetsk wyjazd
P 1–2
33′
6,99
23 paźLiga Mistrzów
Inter dom
P 0–1
90′
7,23
Transfery
- 4 lip 2022transfer Sion Young Boys €800k
- 31 sty 2022transfer TBC Sion —
- 31 sie 2021transfer Bordeaux TBC —
- 2 lip 2019wolny transfer Young Boys Bordeaux —
- 1 lip 2015transfer Benfica Young Boys €3m
- 8 lip 2014transfer Zürich Benfica €3m
- 1 lut 2012wolny transfer Aarau Zürich —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Young Boys Super League | 9 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Young Boys Super League · Liga Europy | 42 | 0 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Young Boys Super League · Liga Mistrzów | 32 | 0 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Young Boys Super League · Liga Mistrzów | 23 | 2 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Young Boys Super League · Liga Konferencji | 23 | 0 | 4 |
| 2021/22 | |||
| Sion Super League | 13 | 0 | 0 |
| Bordeaux Ligue 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Bordeaux Ligue 1 | 31 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Bordeaux Ligue 1 · Puchar Francji | 25 | 1 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Young Boys Super League | 31 | 1 | 6 |