Víctor García #3
Obrońca
Lewy obrońca
Hiszpania
La Liga 2 2025/26 · 20 występów · 3 A
Śr. 6,69 · top 62% obrońców — La Liga 2
Klub
- Wiek
- 32 lata
- ur. 31 maja 1994
- Wzrost
- 180 cm
- Waga
- 75 kg
- W klubie od
- sie 2023
- z klubu Śląsk Wrocław
- Mecze w sezonie
- 20
- 1 330 min · 2025/26
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 20 | 0 | 3 | 6,69 |
Forma
Krzywa ocen · 2025/26 · Śr. 6,69 w 20 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEMAJ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 maj · z Real Zaragoza (W) 2–0 · 6,64
31 majLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
Z 2–0
7′
6,64
4 kwiLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
R 1–1
6′
6,60
28 marLa Liga 2
Leganés dom
R 0–0
19′
6,79
21 marLa Liga 2
Cádiz wyjazd
Z 3–0
25′
6,40
7 marLa Liga 2
Real Valladolid dom
R 3–3
56′
1A
6,25
Wszystkie mecze: 40
21 gruLa Liga 2
Almería dom
Z 2–1
90′
6,39
14 gruLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 3–1
90′
7,04
8 gruLa Liga 2
Real Zaragoza dom
R 1–1
90′
6,68
29 lisLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
R 1–1
68′
1A
7,18
23 lisLa Liga 2
Mirandés dom
Z 3–2
90′
6,61
17 lisLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
P 0–1
90′
6,70
8 lisLa Liga 2
Córdoba dom
R 2–2
90′
1A
7,21
2 lisLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 1–2
90′
6,95
26 paźLa Liga 2
FC Andorra dom
Z 4–1
90′
6,46
5 paźLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 0–3
75′
6,43
21 wrzLa Liga 2
Cádiz dom
P 0–1
46′
6,39
13 wrzLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 0–1
90′
6,91
31 sieLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
Z 1–0
46′
6,51
24 sieLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 1–0
90′
7,31
16 sieLa Liga 2
SD Eibar dom
R 1–1
82′
6,28
2024/25
31 majLa Liga 2
Burgos dom
R 2–2
90′
7,02
17 majLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 2–1
90′
1A
7,57
3 majLa Liga 2
Granada dom
Z 1–0
18′
6,87
14 kwiLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 0–1
87′
6,91
30 marLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 1–2
90′
6,64
22 marLa Liga 2
Racing Ferrol dom
Z 2–0
90′
7,59
1 lutLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 1–2
87′
6,42
20 styLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 2–3
90′
6,24
11 styLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
R 1–1
11′
6,46
15 gruLa Liga 2
Burgos wyjazd
R 0–0
90′
7,10
8 gruLa Liga 2
Almería dom
R 1–1
90′
6,91
1 gruLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
90′
6,82
23 lisLa Liga 2
Racing Santander dom
R 0–0
90′
7,60
17 lisLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
R 0–0
45′
6,70
24 paźLa Liga 2
Tenerife wyjazd
R 0–0
90′
7,02
19 paźLa Liga 2
Real Oviedo dom
R 0–0
90′
7,50
12 paźLa Liga 2
Cádiz wyjazd
R 2–2
90′
6,60
6 paźLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
R 0–0
90′
7,50
31 sieLa Liga 2
Albacete dom
Z 2–1
62′
6,94
17 sieLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
R 2–2
90′
7,10
Transfery
- 25 sie 2026wolny transfer Málaga UD Ibiza —
- 7 sie 2023wolny transfer Śląsk Wrocław Málaga —
- 1 lip 2021wolny transfer Castellón Śląsk Wrocław —
- 3 lip 2019wolny transfer CD Ebro Castellón —
- 1 lip 2018wolny transfer UCAM Murcia CD Ebro —
- 1 lip 2014wolny transfer Prat Tenerife —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2025/26 | |||
| Málaga La Liga 2 · Puchar Króla | 20 | 0 | 3 |
| 2024/25 | |||
| Málaga La Liga 2 · Puchar Króla | 22 | 0 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Málaga Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Śląsk Wrocław Ekstraklasa · Puchar Polski | 32 | 0 | 5 |
| 2021/22 | |||
| Śląsk Wrocław Ekstraklasa · Liga Konferencji | 30 | 2 | 3 |
| 2020/21 | |||
| Castellón La Liga 2 · Puchar Króla | 27 | 0 | 1 |
| 2018/19 | |||
| CD Ebro Puchar Króla | 4 | 0 | 0 |
| 2017/18 | |||
| UCAM Murcia Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |
| 2014/15 | |||
| Tenerife La Liga 2 | 9 | 1 | 0 |