Unai Elgezabal #4
Obrońca
Środkowy obrońca
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 33 lata
- ur. 25 kwietnia 1993
- Wzrost
- 185 cm
- Waga
- 74 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- sie 2026
- z klubu Levante
- Mecze w sezonie
- 9
- 678 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 9 | 0 | 0 | 6,90 | 0,03 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,90 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny17 paź · z Mallorca (D) 1–1 · 6,64
17 paźLa Liga 2
Mallorca dom
R 1–1
46′
6,64
12 paźLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 1–3
46′
6,48
3 paźLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 3–1
90′
7,36
27 wrzLa Liga 2
Las Palmas dom
Z 3–2
90′
6,69
19 wrzLa Liga 2
Eldense wyjazd
Z 2–1
90′
6,77
Wszystkie mecze: 60
14 wrzLa Liga 2
Celta Fortuna wyjazd
Z 4–0
90′
6,96
6 wrzLa Liga 2
Granada dom
Z 3–0
46′
6,42
30 sieLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 1–0
90′
7,77
23 sieLa Liga 2
Real Valladolid dom
Z 1–0
90′
7,05
2025/26
8 lutLa Liga
Athletic Club wyjazd
P 2–4
25′
1G
6,94
29 lisLa Liga
Athletic Club dom
P 0–2
46′
6,47
21 lisLa Liga
Valencia wyjazd
P 0–1
84′
6,77
8 lisLa Liga
Atlético de Madrid wyjazd
P 1–3
85′
6,55
2 lisLa Liga
Celta de Vigo dom
P 1–2
90′
6,30
30 paźPuchar Króla
Orihuela wyjazd
Z 4–3
65′
1G 1A
7,66
26 paźLa Liga
Mallorca wyjazd
R 1–1
90′
6,42
23 wrzLa Liga
Real Madrid dom
P 1–4
90′
5,54
20 wrzLa Liga
Girona wyjazd
Z 4–0
90′
7,15
14 wrzLa Liga
Real Betis dom
R 2–2
90′
7,01
29 sieLa Liga
Elche wyjazd
P 0–2
90′
6,66
23 sieLa Liga
FC Barcelona dom
P 2–3
90′
6,10
16 sieLa Liga
Deportivo Alavés wyjazd
P 1–2
90′
6,92
2024/25
1 czeLa Liga 2
SD Eibar dom
Z 1–0
90′
7,23
25 majLa Liga 2
Burgos wyjazd
Z 3–2
90′
6,93
16 majLa Liga 2
Albacete dom
Z 1–0
90′
7,48
10 majLa Liga 2
Elche wyjazd
Z 3–1
90′
7,00
4 majLa Liga 2
Tenerife dom
R 1–1
90′
7,08
19 kwiLa Liga 2
Real Zaragoza dom
Z 5–2
90′
7,08
11 kwiLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 2–2
90′
7,60
6 kwiLa Liga 2
Racing Santander dom
Z 3–1
90′
6,96
29 marLa Liga 2
Almería wyjazd
P 0–1
90′
7,49
23 marLa Liga 2
Castellón dom
Z 3–2
90′
7,00
16 marLa Liga 2
Huesca wyjazd
Z 2–1
90′
7,59
9 marLa Liga 2
FC Cartagena dom
Z 3–0
90′
7,81
2 marLa Liga 2
Eldense wyjazd
Z 2–1
90′
7,26
23 lutLa Liga 2
Mirandés dom
Z 1–0
90′
7,45
16 lutLa Liga 2
Sporting Gijón dom
R 0–0
90′
7,31
8 lutLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 1–1
90′
6,87
25 styLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
Z 2–1
90′
7,26
18 styLa Liga 2
Granada dom
Z 3–1
90′
7,11
12 styLa Liga 2
Cádiz wyjazd
R 0–0
90′
6,82
7 styLa Liga 2
Tenerife wyjazd
Z 3–0
90′
7,67
22 gruLa Liga 2
Huesca dom
R 1–1
90′
7,34
17 gruLa Liga 2
Albacete wyjazd
R 0–0
90′
7,55
14 gruLa Liga 2
Córdoba dom
R 2–2
91′
6,84
6 gruLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–2
90′
6,74
1 gruLa Liga 2
Burgos dom
Z 3–1
90′
7,23
27 lisLa Liga 2
Málaga dom
Z 4–2
90′
6,63
22 lisLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
R 0–0
90′
7,80
16 lisLa Liga 2
Elche dom
R 1–1
90′
7,40
27 paźLa Liga 2
Granada wyjazd
Z 2–1
90′
7,14
24 paźLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
Z 2–1
90′
7,20
19 paźLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
90′
7,10
13 paźLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 0–1
90′
7,00
6 paźLa Liga 2
Real Oviedo dom
R 0–0
90′
7,40
29 wrzLa Liga 2
Almería dom
Z 4–2
90′
6,80
21 wrzLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
P 1–2
90′
6,94
14 wrzLa Liga 2
Eldense dom
Z 3–1
90′
7,30
8 wrzLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
Z 1–0
90′
7,20
18 sieLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
Z 2–1
15′
Transfery
- 5 sie 2026wolny transfer Levante SD Eibar —
- 4 sie 2026transfer Levante TBC —
- 1 lip 2024wolny transfer Burgos Levante —
- 24 wrz 2020wolny transfer Alcorcón Burgos —
- 11 lip 2019wolny transfer SD Eibar Alcorcón —
- 30 cze 2019powrót z wypożyczenia Alcorcón SD Eibar —
- 15 sie 2018wypożyczenie SD Eibar Alcorcón —
- 30 cze 2018powrót z wypożyczenia Numancia SD Eibar —
- 16 sie 2017wypożyczenie SD Eibar Numancia —
- 30 cze 2017powrót z wypożyczenia Alcorcón SD Eibar —
- 18 sie 2016wypożyczenie SD Eibar Alcorcón —
- 1 lip 2016wolny transfer Barakaldo SD Eibar —
- 1 lip 2015wolny transfer Durango Barakaldo —
- 1 lip 2014wolny transfer CD Basconia Durango —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| SD Eibar La Liga 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Levante La Liga · Puchar Króla | 13 | 2 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Levante La Liga 2 · Puchar Króla | 41 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Burgos La Liga 2 · Puchar Króla | 38 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Burgos La Liga 2 · Puchar Króla | 40 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Burgos La Liga 2 · Puchar Króla | 39 | 1 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Burgos Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Alcorcón La Liga 2 · Puchar Króla | 25 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Alcorcón Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |