Takuro Kaneko #7
Napastnik
Prawy skrzydłowy
Japonia
J1 League 2026/27 · 12 występów · 2 G · 6 A
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 30 lipca 1997
- Wzrost
- 178 cm
- Waga
- 68 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- sty 2025
- z klubu KV Kortrijk
- Mecze w sezonie
- 12
- 1 058 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | 12 | 2 | 6 | 7,35 | 0,87 | 3,06 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,35 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Kashiwa Reysol (W) 0–4 · 7,68
31 paźJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
P 0–4
90′
7,68
25 paźJ1 League
V-Varen Nagasaki dom
Z 1–0
81′
6,81
21 paźJ1 League
JEF United dom
Z 3–2
90′
1G
6,93
17 paźJ1 League
Mito Hollyhock wyjazd
Z 1–0
90′
1A
8,53
10 paźJ1 League
FC Tokyo wyjazd
P 0–3
90′
6,30
Wszystkie mecze: 61
19 wrzJ1 League
Tokyo Verdy dom
Z 3–1
90′
1A
7,03
6 wrzJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
Z 1–0
80′
7,05
2 wrzJ1 League
Avispa Fukuoka wyjazd
Z 3–2
90′
2A
8,27
29 sieJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
Z 3–2
90′
6,69
23 sieJ1 League
Machida Zelvia wyjazd
P 1–3
90′
1A
7,14
15 sieJ1 League
Sanfrecce Hiroshima dom
P 1–4
90′
6,85
7 sieJ1 League
Gamba Osaka wyjazd
P 3–4
87′
1G 1A
8,90
2025/26
18 paźJ1 League
Yokohama F. Marinos wyjazd
P 0–4
44′
5,78
4 paźJ1 League
Vissel Kobe dom
Z 1–0
77′
7,48
27 wrzJ1 League
Tokyo Verdy wyjazd
R 0–0
90′
7,51
23 wrzJ1 League
Shimizu S-Pulse wyjazd
R 0–0
27′
6,56
20 wrzJ1 League
Kashima Antlers dom
P 0–1
57′
6,75
13 wrzJ1 League
Gamba Osaka wyjazd
P 0–1
82′
6,54
31 sieJ1 League
Albirex Niigata dom
Z 1–0
88′
1A
6,91
22 sieJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
P 2–4
79′
6,40
16 sieJ1 League
Nagoya Grampus dom
Z 2–1
88′
1A
7,29
9 sieJ1 League
Yokohama wyjazd
Z 2–1
90′
7,38
27 lipJ1 League
Avispa Fukuoka dom
R 0–0
63′
6,52
23 lipJ1 League
Shonan Bellmare dom
Z 4–1
66′
7,03
19 lipJ1 League
FC Tokyo wyjazd
P 2–3
73′
6,44
2024/25
1 czeJ1 League
Yokohama dom
Z 2–1
90′
7,19
28 majJ1 League
Cerezo Osaka dom
R 0–0
75′
6,94
24 majJ1 League
Nagoya Grampus wyjazd
P 1–2
44′
1A
6,91
21 majJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
R 2–2
66′
7,01
17 majJ1 League
FC Tokyo dom
Z 3–2
23′
1A
6,72
11 majJ1 League
Albirex Niigata wyjazd
R 1–1
64′
7,09
6 majJ1 League
Gamba Osaka dom
P 0–1
68′
6,70
3 majJ1 League
Tokyo Verdy dom
Z 2–0
77′
6,90
25 kwiJ1 League
Sanfrecce Hiroshima dom
Z 1–0
76′
1G
7,80
20 kwiJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
Z 3–1
64′
6,36
16 kwiJ1 League
Kyoto Sanga dom
Z 2–1
62′
6,72
13 kwiJ1 League
Machida Zelvia wyjazd
Z 2–0
74′
6,75
6 kwiJ1 League
Avispa Fukuoka wyjazd
P 0–1
75′
7,03
28 marJ1 League
Cerezo Osaka wyjazd
R 1–1
83′
7,30
16 marJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
R 1–1
90′
7,17
8 marJ1 League
Fagiano Okayama dom
Z 1–0
63′
7,33
2 marJ1 League
Kashiwa Reysol dom
P 0–2
44′
7,30
26 lutJ1 League
Shonan Bellmare wyjazd
P 1–2
74′
6,32
22 lutJ1 League
Kyoto Sanga wyjazd
R 1–1
85′
6,70
15 lutJ1 League
Vissel Kobe wyjazd
R 0–0
71′
7,11
26 gruPro League
Sporting Charleroi dom
P 0–1
11′
6,36
21 gruPro League
K. Beerschot V.A. wyjazd
R 2–2
8′
6,76
24 lisPro League
Westerlo wyjazd
P 0–4
63′
6,30
9 lisPro League
Antwerp dom
P 1–2
81′
7,75
3 lisPro League
Anderlecht wyjazd
P 0–4
62′
6,45
25 paźPro League
K. Beerschot V.A. dom
Z 1–0
90′
7,54
20 paźPro League
Mechelen wyjazd
P 0–3
79′
7,10
5 paźPro League
Genk dom
Z 2–1
87′
7,10
29 wrzPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–3
16′
6,80
22 wrzPro League
OH Leuven wyjazd
R 1–1
31′
6,60
14 wrzPro League
Club Brugge dom
P 0–3
90′
6,70
1 wrzPro League
Sint-Truiden dom
R 1–1
63′
6,90
18 siePro League
Standard Liège dom
Z 1–0
81′
7,30
10 siePro League
Dender wyjazd
P 1–4
59′
1G
7,40
4 siePro League
Cercle Brugge wyjazd
Z 2–1
13′
6,60
28 lipPro League
Gent dom
P 0–1
71′
6,80
Transfery
- 20 sty 2025transfer KV Kortrijk Urawa Reds —
- 9 lip 2024transfer Consadole Sapporo KV Kortrijk —
- 30 cze 2024powrót z wypożyczenia Dinamo Zagreb Consadole Sapporo —
- 26 lip 2023wypożyczenie Consadole Sapporo Dinamo Zagreb —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Urawa Reds J1 League | 12 | 2 | 6 |
| 2025 | |||
| Urawa Reds J1 League | 33 | 1 | 4 |
| 2024/25 | |||
| KV Kortrijk Pro League | 16 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Dinamo Zagreb 1. HNL · Liga Konferencji · Liga Mistrzów · Liga Europy | 37 | 4 | 5 |
| 2023 | |||
| Consadole Sapporo J1 League | 21 | 8 | 5 |
| 2022 | |||
| Consadole Sapporo J1 League | 27 | 2 | 4 |
| 2021 | |||
| Consadole Sapporo J1 League | 38 | 7 | 2 |
| 2020 | |||
| Consadole Sapporo J1 League | 31 | 4 | 1 |
| 2019 | |||
| Consadole Sapporo J1 League | 6 | 0 | 0 |