Ismaël Boura #14
Obrońca
Lewy obrońca
Komory
Ligue 1 2026/27 · 1 występ · 1 G
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 14 sierpnia 2000
- Wzrost
- 173 cm
- Waga
- 68 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2023
- z klubu Lens
- Mecze w sezonie
- 1
- 24 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 1 | 1 | 0 | 7,24 | 0,61 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27
Krzywa ocen pojawia się po 3 ocenionych meczach — na razie 1.
31 paźLigue 1
Le Mans dom
Z 2–0
24′
1G
7,24
2 majLigue 2
Laval dom
Z 4–0
80′
6,69
25 kwiLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
Z 3–0
72′
7,29
18 kwiLigue 2
Boulogne dom
Z 1–0
90′
7,25
13 kwiLigue 2
Rodez wyjazd
P 1–2
90′
7,56
Wszystkie mecze: 60
4 kwiLigue 2
Montpellier wyjazd
R 2–2
60′
6,39
21 marLigue 2
Dunkerque dom
Z 5–1
88′
7,33
16 marLigue 2
Annecy wyjazd
Z 2–1
90′
6,73
7 marLigue 2
Clermont dom
Z 2–1
24′
6,36
24 styLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–1
46′
6,68
17 styLigue 2
Reims dom
Z 2–1
90′
6,67
10 styPuchar Francji
Bastia wyjazd
Z 2–0
87′
7,40
3 styLigue 2
Red Star dom
Z 1–0
90′
7,00
6 gruLigue 2
Rodez dom
R 1–1
71′
6,86
21 lisLigue 2
Laval wyjazd
Z 1–0
90′
7,37
8 lisLigue 2
Saint-Étienne dom
P 2–3
90′
6,73
3 lisLigue 2
Pau wyjazd
R 1–1
90′
7,31
28 paźLigue 2
Amiens SC dom
Z 3–1
90′
6,69
24 paźLigue 2
Reims wyjazd
R 0–0
90′
7,16
17 paźLigue 2
Bastia dom
Z 1–0
90′
6,94
3 paźLigue 2
Le Mans wyjazd
R 2–2
90′
6,63
26 wrzLigue 2
Annecy dom
Z 3–1
90′
7,05
23 wrzLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–1
90′
7,10
20 wrzLigue 2
Guingamp dom
Z 5–2
90′
1G 1A
7,82
12 wrzLigue 2
Nancy dom
Z 3–0
90′
1A
8,07
29 sieLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 0–2
79′
6,69
23 sieLigue 2
Montpellier dom
Z 1–0
90′
7,32
15 sieLigue 2
Clermont wyjazd
R 0–0
90′
6,69
9 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
90′
7,13
2024/25
10 majLigue 2
Amiens SC dom
Z 1–0
90′
7,40
2 majLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
P 1–3
90′
6,49
25 kwiLigue 2
Dunkerque dom
Z 1–0
90′
7,12
18 kwiLigue 2
Clermont wyjazd
Z 2–0
90′
1A
8,07
11 kwiLigue 2
Ajaccio dom
R 0–0
90′
7,57
5 kwiLigue 2
Red Star dom
R 2–2
90′
6,78
28 marLigue 2
Metz wyjazd
P 1–2
25′
6,50
7 marLigue 2
Pau wyjazd
Z 2–0
90′
7,40
28 lutLigue 2
Bastia dom
Z 2–0
90′
1A
7,70
21 lutLigue 2
Paris wyjazd
P 0–1
90′
6,60
14 lutLigue 2
Lorient dom
P 0–1
90′
7,14
4 lutPuchar Francji
Brest dom
P 1–2
86′
7,51
1 lutLigue 2
Caen dom
Z 3–0
90′
7,44
24 styLigue 2
Laval wyjazd
P 0–1
90′
6,77
20 styLigue 2
Annecy dom
P 0–1
15′
6,81
10 styLigue 2
Rodez wyjazd
P 1–2
76′
7,25
3 styLigue 2
Amiens SC wyjazd
Z 3–0
90′
7,38
13 gruLigue 2
Martigues dom
Z 4–0
90′
1A
8,23
6 gruLigue 2
Lorient wyjazd
P 0–2
90′
6,68
22 lisLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
R 0–0
90′
7,40
8 lisLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–0
90′
7,37
1 lisLigue 2
Laval dom
R 0–0
90′
7,45
26 paźLigue 2
Caen wyjazd
Z 1–0
8′
6,49
21 paźLigue 2
Paris dom
P 0–3
90′
5,60
4 paźLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 1–2
90′
1A
6,80
28 wrzLigue 2
Metz dom
Z 2–1
90′
6,83
24 wrzLigue 2
Annecy wyjazd
P 0–1
90′
7,04
20 wrzLigue 2
Rodez dom
P 0–3
90′
6,83
13 wrzLigue 2
Bastia wyjazd
R 0–0
90′
7,65
30 sieLigue 2
Ajaccio wyjazd
P 1–2
90′
6,53
16 sieLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–4
61′
6,73
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Troyes Ligue 1 | 1 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Troyes Ligue 2 · Puchar Francji | 28 | 1 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Troyes Ligue 2 · Puchar Francji | 31 | 0 | 4 |
| 2023/24 | |||
| Troyes Ligue 2 | 30 | 0 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Lens Ligue 1 · Puchar Francji | 11 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Le Havre Ligue 2 | 16 | 1 | 0 |
| Lens Ligue 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Lens Ligue 1 · Puchar Francji | 21 | 0 | 1 |