Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Yanis Cimignani #21

Pomocnik Lewy pomocnik Francja

Super League 2026/27 · 12 występów · 4 G

Śr. 7,09 · top 19% pomocników — Super League

Klub

Lugano

Wiek
24 lata
ur. 22 stycznia 2002
Wzrost
176 cm
Waga
71 kg
Kontrakt do
cze 2027
W klubie od
lip 2023
z klubu Ajaccio
Mecze w sezonie
20
1 625 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Super League 12 4 0 7,09 1,74 1,84
Liga Konferencji 8 2 4 7,25 1,43 2,07
Razem 20 6 4 7,15 3,17 1,94

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,15 w 20 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 23 lip · z Dukagjini (D) 1–0 · 7,34 26 lip · z Vaduz (D) 2–1 · 6,61 29 lip · z Dukagjini (W) 5–1 · 6,84 2 sie · z Grasshopper (W) 4–1 · 8,43 · 2G 6 sie · z NSÍ (D) 2–0 · 7,82 · 1A 9 sie · z Zürich (D) 5–0 · 7,20 13 sie · z NSÍ (W) 2–2 · 7,31 · 1G 20 sie · z Maccabi Tel Aviv (D) 2–1 · 7,51 · 1A 27 sie · z Maccabi Tel Aviv (W) 1–1 · 7,00 · 1A 30 sie · z Sion (W) 2–1 · 6,48 3 wrz · z Servette (D) 1–0 · 6,97 6 wrz · z Basel (W) 3–1 · 7,88 · 1G 12 wrz · z Young Boys (D) 2–2 · 6,33 16 wrz · z St. Gallen (D) 4–1 · 7,02 20 wrz · z Lausanne Sport (W) 4–0 · 6,89 10 paź · z Luzern (D) 4–0 · 7,18 15 paź · z Crvena Zvezda (D) 3–2 · 6,83 · 1A 22 paź · z Getafe (W) 5–2 · 7,33 · 1G 25 paź · z Thun (W) 3–2 · 6,48 1 lis · z Basel (D) 2–1 · 7,60 · 1G 10 8 6
LIPLIS

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Basel (D) 2–1 · 7,60 · 1G

Wszystkie mecze: 60
20 wrzSuper League Lausanne Sport wyjazd Z 4–0 6,89 16 wrzSuper League St. Gallen dom Z 4–1 7,02 12 wrzSuper League Young Boys dom R 2–2 6,33 6 wrzSuper League Basel wyjazd Z 3–1 1G 7,88 3 wrzSuper League Servette dom Z 1–0 6,97 30 sieSuper League Sion wyjazd Z 2–1 6,48 27 sieLiga Konferencji Maccabi Tel Aviv wyjazd R 1–1 1A 7,00 20 sieLiga Konferencji Maccabi Tel Aviv dom Z 2–1 1A 7,51 13 sieLiga Konferencji NSÍ wyjazd R 2–2 1G 7,31 9 sieSuper League Zürich dom Z 5–0 7,20 6 sieLiga Konferencji NSÍ dom Z 2–0 1A 7,82 2 sieSuper League Grasshopper wyjazd Z 4–1 2G 8,43 29 lipLiga Konferencji Dukagjini wyjazd Z 5–1 6,84 26 lipSuper League Vaduz dom Z 2–1 6,61 23 lipLiga Konferencji Dukagjini dom Z 1–0 7,34
2025/26
17 majSuper League Basel dom Z 4–0 7,10 14 majSuper League Sion wyjazd R 2–2 6,85 10 majSuper League St. Gallen dom P 1–2 6,73 3 majSuper League Young Boys dom Z 1–0 7,29 25 kwiSuper League Thun wyjazd Z 1–0 6,98 11 kwiSuper League Zürich wyjazd Z 1–0 7,01 4 kwiSuper League Thun dom Z 1–0 6,97 22 marSuper League Young Boys wyjazd R 1–1 6,97 17 marSuper League St. Gallen wyjazd R 1–1 6,57 7 marSuper League Luzern dom P 1–3 7,09 4 marSuper League Sion dom Z 2–1 6,73 1 marSuper League Grasshopper wyjazd P 0–1 6,75 22 lutSuper League Lausanne Sport dom Z 2–1 7,02 15 lutSuper League Basel wyjazd R 1–1 6,78 11 lutSuper League Servette dom R 1–1 6,25 7 lutSuper League Winterthur wyjazd R 1–1 6,69 31 stySuper League Grasshopper wyjazd R 1–1 6,98 24 stySuper League Winterthur dom Z 4–1 6,66 17 stySuper League Luzern wyjazd Z 5–2 7,06 21 gruSuper League Young Boys dom Z 3–0 6,62 17 gruSuper League Zürich wyjazd Z 1–0 7,73 14 gruSuper League Servette dom Z 4–2 1A 7,10 7 gruSuper League Lausanne Sport wyjazd R 0–0 6,71 29 lisSuper League Sion dom R 1–1 1G 7,80 26 lisSuper League St. Gallen dom P 1–3 6,80 22 lisSuper League Thun wyjazd Z 1–0 6,82 9 lisSuper League Basel wyjazd Z 1–0 6,94 30 paźSuper League Luzern dom Z 2–0 1G 7,69 26 paźSuper League Servette wyjazd P 1–2 6,57 18 paźSuper League Zürich dom Z 1–0 6,64 5 paźSuper League Winterthur wyjazd Z 4–2 1G 8,02 27 wrzSuper League Grasshopper dom Z 2–1 6,57 17 wrzSuper League Lausanne Sport dom R 1–1 6,57 13 wrzSuper League St. Gallen wyjazd P 0–1 6,64 7 sieLiga Konferencji Celje dom P 0–5 6,34 31 lipLiga Europy CFR Cluj wyjazd P 0–1 27 lipSuper League Thun dom P 1–2 6,23 24 lipLiga Europy CFR Cluj dom R 0–0 6,68
2024/25
29 sieLiga Europy Beşiktaş wyjazd P 1–5 8 sieLiga Europy Partizan wyjazd Z 1–0

Transfery

  1. 1 lip 2023wolny transfer Ajaccio Lugano —
  2. 1 lip 2020transfer Ajaccio II Ajaccio —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Lugano Super League · Liga Konferencji 20 6 4
2025/26
Lugano Super League · Liga Europy · Liga Konferencji 38 3 1
2024/25
Lugano Super League · Liga Konferencji · Liga Mistrzów · Liga Europy 41 3 4
2023/24
Lugano Super League · Liga Konferencji · Liga Europy 40 5 3
2022/23
Ajaccio Ligue 1 8 0 0
2021/22
Ajaccio Ligue 2 · Puchar Francji 35 2 4
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł