Max Cleworth #4
Obrońca
Środkowy obrońca
Walia
Championship 2026/27 · 6 występów
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 9 sierpnia 2002
- Wzrost
- 191 cm
- Waga
- 87 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- maj 2021
- z klubu Caernarfon Town
- Mecze w sezonie
- 6
- 346 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 6 | 0 | 0 | 7,08 | 0,13 | 2,25 |
Sparingi osobno: 1 mecz, 27 min. Nie liczą się do tabeli.
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,98 w 6 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPLIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny4 lis · z Middlesbrough (D) 2–0 · 7,30
4 lisChampionship
Middlesbrough dom
Z 2–0
90′
7,30
30 paźChampionship
Sheffield United wyjazd
P 0–1
45′
6,53
8 wrzChampionship
Burnley dom
R 1–1
30′
7,08
5 wrzChampionship
Swansea City wyjazd
R 0–0
90′
7,33
2 wrzChampionship
Millwall wyjazd
Z 3–0
90′
7,18
Wszystkie mecze: 53
22 sieChampionship
Watford dom
R 1–1
1′
30 lipSparingi klubowe
Liverpool wyjazd
P 0–1
27′
6,44
2025/26
21 kwiChampionship
Oxford United wyjazd
Z 1–0
1′
12 kwiChampionship
Birmingham City wyjazd
P 0–2
90′
6,55
7 kwiChampionship
Southampton dom
P 1–5
90′
5,82
3 kwiChampionship
West Bromwich Albion wyjazd
R 2–2
90′
6,62
21 marChampionship
Sheffield United wyjazd
Z 2–1
90′
6,83
17 marChampionship
Watford wyjazd
P 1–3
90′
1G
6,92
13 marChampionship
Swansea City dom
Z 2–0
90′
6,86
10 marChampionship
Hull City dom
P 1–2
84′
7,04
7 marPuchar Anglii
Chelsea dom
P 2–4
112′
6,76
28 lutChampionship
Charlton Athletic wyjazd
Z 1–0
90′
7,34
24 lutChampionship
Portsmouth dom
Z 2–1
90′
1G
7,76
21 lutChampionship
Ipswich Town dom
Z 5–3
90′
6,65
17 lutChampionship
Bristol City wyjazd
R 2–2
90′
6,53
13 lutPuchar Anglii
Ipswich Town dom
Z 1–0
90′
7,11
7 lutChampionship
Millwall dom
P 0–2
90′
5,90
31 styChampionship
Sheffield Wednesday wyjazd
Z 1–0
90′
7,12
20 styChampionship
Leicester City dom
R 1–1
90′
6,96
17 styChampionship
Norwich City dom
P 1–2
90′
1A
6,75
4 styChampionship
Derby County wyjazd
Z 2–1
90′
6,86
29 gruChampionship
Preston North End dom
Z 2–1
90′
7,02
26 gruChampionship
Sheffield United dom
Z 5–3
90′
6,26
19 gruChampionship
Swansea City wyjazd
P 1–2
90′
7,31
13 gruChampionship
Watford dom
R 2–2
90′
6,26
10 gruChampionship
Hull City wyjazd
P 0–2
90′
6,60
6 gruChampionship
Preston North End wyjazd
R 1–1
90′
6,77
29 lisChampionship
Blackburn Rovers dom
R 1–1
90′
1G
8,08
26 lisChampionship
Bristol City dom
Z 2–0
90′
7,45
22 lisChampionship
Ipswich Town wyjazd
R 0–0
90′
7,08
8 lisChampionship
Charlton Athletic dom
Z 1–0
90′
7,26
5 lisChampionship
Portsmouth wyjazd
R 0–0
90′
6,78
31 paźChampionship
Coventry City dom
Z 3–2
90′
6,78
28 paźPuchar Ligi Angielskiej
Cardiff City dom
P 1–2
90′
6,60
25 paźChampionship
Middlesbrough wyjazd
R 1–1
90′
7,20
22 paźChampionship
Oxford United dom
Z 1–0
90′
6,71
18 paźChampionship
Stoke City wyjazd
P 0–1
90′
6,85
3 paźChampionship
Birmingham City dom
R 1–1
90′
1A
7,27
30 wrzChampionship
Leicester City wyjazd
R 1–1
90′
6,81
27 wrzChampionship
Derby County dom
R 1–1
90′
6,65
23 wrzPuchar Ligi Angielskiej
Reading dom
Z 2–0
11′
6,58
20 wrzChampionship
Norwich City wyjazd
Z 3–2
90′
1A
6,98
13 wrzChampionship
Queens Park Rangers dom
P 1–3
90′
6,64
30 sieChampionship
Millwall wyjazd
Z 2–0
90′
1A
7,74
23 sieChampionship
Sheffield Wednesday dom
R 2–2
90′
6,93
16 sieChampionship
West Bromwich Albion dom
P 2–3
90′
6,39
9 sieChampionship
Southampton wyjazd
P 1–2
90′
6,49
2024/25
3 lisPuchar Anglii
Harrogate Town wyjazd
P 0–1
90′
7,33
Transfery
- 31 maj 2021powrót z wypożyczenia Caernarfon Town Wrexham —
- 1 lut 2021wypożyczenie Wrexham Caernarfon Town —
- 7 paź 2020transfer Wrexham U18 Wrexham —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Wrexham Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 6 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Wrexham Championship · Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej | 45 | 3 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Wrexham Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Wrexham Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej | 3 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Wrexham Puchar Anglii | 4 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Wrexham Puchar Anglii | 1 | 0 | 0 |