Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Kévin Keben #4

Obrońca Środkowy obrońca Kamerun

Championship 2026/27 · 13 występów

Śr. 6,51 · top 96% obrońców — Championship

Klub

Watford

Wiek
22 lata
ur. 26 stycznia 2004
Wzrost
187 cm
Waga
86 kg
Kontrakt do
cze 2028
W klubie od
sie 2024
z klubu Toulouse
Mecze w sezonie
15
1 310 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Championship 13 0 0 6,51 0,35 1,00
Puchar Ligi Angielskiej 2 0 0 6,57
Razem 15 0 0 6,52 0,35 1,00

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,52 w 15 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

8 sie · z Crawley Town (D) 1–0 · 7,28 16 sie · z Southampton (D) 2–1 · 7,00 22 sie · z Wrexham (W) 1–1 · 7,21 25 sie · z Peterborough United (D) 1–5 · 5,86 29 sie · z West Ham United (D) 1–1 · 6,36 1 wrz · z Swansea City (W) 0–2 · 6,68 5 wrz · z West Bromwich Albion (W) 0–1 · 6,83 8 wrz · z Preston North End (D) 2–1 · 6,27 12 wrz · z Stoke City (D) 1–2 · 5,93 18 wrz · z Bristol City (W) 0–1 · 6,17 13 paź · z Cardiff City (W) 1–5 · 6,38 17 paź · z Charlton Athletic (D) 2–0 · 6,61 24 paź · z Wolverhampton Wanderers (W) 0–1 · 6,23 31 paź · z Norwich City (W) 2–3 · 6,42 3 lis · z Lincoln City (D) 1–0 · 6,58 10 8 6
SIELIS

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny3 lis · z Lincoln City (D) 1–0 · 6,58

Wszystkie mecze: 52
18 wrzChampionship Bristol City wyjazd P 0–1 6,17 12 wrzChampionship Stoke City dom P 1–2 5,93 8 wrzChampionship Preston North End dom Z 2–1 6,27 5 wrzChampionship West Bromwich Albion wyjazd P 0–1 6,83 1 wrzChampionship Swansea City wyjazd P 0–2 6,68 29 sieChampionship West Ham United dom R 1–1 6,36 25 siePuchar Ligi Angielskiej Peterborough United dom P 1–5 5,86 22 sieChampionship Wrexham wyjazd R 1–1 7,21 16 sieChampionship Southampton dom Z 2–1 7,00 8 siePuchar Ligi Angielskiej Crawley Town dom Z 1–0 7,28
2025/26
25 kwiChampionship Middlesbrough wyjazd P 1–5 1A 6,25 21 kwiChampionship West Bromwich Albion wyjazd P 0–3 6,54 11 kwiChampionship Oxford United wyjazd P 0–2 6,20 6 kwiChampionship Charlton Athletic dom R 1–1 6,75 3 kwiChampionship Queens Park Rangers wyjazd P 1–2 6,95 21 marChampionship Leicester City dom R 0–0 6,49 17 marChampionship Wrexham dom Z 3–1 3 lutChampionship Hull City wyjazd R 0–0 6,56 31 styChampionship Swansea City dom P 0–2 5,99 24 styChampionship Blackburn Rovers wyjazd R 1–1 6,81 21 styChampionship Portsmouth dom R 1–1 6,54 17 styChampionship Millwall dom P 0–2 6,26 10 styPuchar Anglii Bristol City wyjazd P 1–5 5,83 13 gruChampionship Wrexham wyjazd R 2–2 6,45 6 gruChampionship Norwich City dom Z 3–2 5,91 1 gruChampionship Birmingham City wyjazd P 1–2 6,29 25 lisChampionship Preston North End dom R 1–1 6,37 22 lisChampionship Derby County wyjazd Z 3–2 6,88 7 lisChampionship Bristol City dom R 1–1 7,05 1 lisChampionship Middlesbrough dom Z 3–0 1A 7,01 25 paźChampionship Coventry City wyjazd P 1–3 6,44 18 paźChampionship Sheffield United wyjazd P 0–1 6,62 4 paźChampionship Oxford United dom Z 2–1 7,31 27 wrzChampionship Hull City dom Z 2–1 6,74 22 wrzChampionship Millwall wyjazd P 0–1 6,75 13 wrzChampionship Blackburn Rovers dom P 0–1 7,20 30 sieChampionship Southampton dom R 2–2 6,63 23 sieChampionship Swansea City wyjazd R 1–1 6,73 16 sieChampionship Queens Park Rangers dom Z 2–1 6,94 12 siePuchar Ligi Angielskiej Norwich City dom P 1–2 6,85 9 sieChampionship Charlton Athletic wyjazd P 0–1 7,02
2024/25
3 majChampionship Sheffield Wednesday dom R 1–1 6,78 21 kwiChampionship Portsmouth wyjazd P 0–1 6,11 23 lutChampionship Luton Town dom Z 2–0 6,94 15 lutChampionship Middlesbrough wyjazd Z 1–0 7,54 11 lutChampionship Leeds United dom P 0–4 6,96 2 lisChampionship Sheffield Wednesday wyjazd Z 6–2 6,87

Transfery

  1. 29 sie 2024transfer Toulouse Watford €1m
  2. 1 lip 2022transfer Toulouse U19 Toulouse —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Watford Championship · Puchar Ligi Angielskiej 14 0 0
2025/26
Watford Championship · Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej 31 0 2
2024/25
Watford Championship 6 0 0
2023/24
Toulouse Ligue 1 · Liga Europy · Puchar Francji 11 0 0
2022/23
Toulouse Ligue 1 · Puchar Francji 11 0 0
2021/22
Toulouse Puchar Francji 0 0 0
2020/21
Toulouse Puchar Francji 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł