Christiaan Ravych #5
Obrońca
Środkowy obrońca
Belgia
Pro League 2026/27 · 3 występy · 1 G
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 30 lipca 2002
- Wzrost
- 187 cm
- Waga
- 71 kg
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- wrz 2026
- z klubu Cercle Brugge
- Mecze w sezonie
- 3
- 270 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League | 3 | 1 | 0 | 7,22 | 0,25 | 1,00 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,22 w 3 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIESIE
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny23 sie · z Club Brugge (W) 0–1 · 6,96
23 siePro League
Club Brugge wyjazd
P 0–1
90′
6,96
14 siePro League
Sint-Truiden dom
R 3–3
90′
6,39
8 siePro League
Standard Liège wyjazd
R 2–2
90′
1G
8,30
9 majPro League
La Louvière wyjazd
P 1–4
30′
6,16
1 marPro League
Dender dom
R 0–0
90′
7,24
Wszystkie mecze: 68
20 lutPro League
Gent wyjazd
Z 1–0
90′
6,99
15 lutPro League
Club Brugge dom
P 1–2
90′
6,52
7 lutPro League
Sporting Charleroi wyjazd
Z 4–3
90′
7,46
31 styPro League
Antwerp dom
P 0–4
90′
5,81
25 styPro League
Genk wyjazd
R 1–1
90′
7,68
17 styPro League
Westerlo wyjazd
Z 2–0
90′
7,07
26 gruPro League
Union Saint-Gilloise dom
R 1–1
90′
6,84
21 gruPro League
OH Leuven wyjazd
Z 2–0
90′
6,97
13 gruPro League
Mechelen dom
P 2–3
90′
6,50
6 gruPro League
Standard Liège dom
P 1–2
90′
6,88
29 lisPro League
Zulte-Waregem wyjazd
R 1–1
90′
6,94
22 lisPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–2
90′
6,72
8 lisPro League
OH Leuven dom
P 1–2
8′
6,39
26 paźPro League
Zulte-Waregem dom
R 1–1
46′
6,27
19 paźPro League
Genk dom
R 2–2
90′
6,89
4 paźPro League
Antwerp wyjazd
R 1–1
90′
6,86
28 wrzPro League
Gent dom
P 2–4
90′
6,44
21 wrzPro League
Mechelen wyjazd
R 0–0
90′
7,15
14 wrzPro League
Sporting Charleroi dom
P 2–3
90′
6,53
29 siePro League
Sint-Truiden dom
R 1–1
90′
6,94
23 siePro League
Standard Liège wyjazd
Z 3–0
90′
6,89
17 siePro League
Westerlo dom
Z 4–1
90′
7,84
9 siePro League
Club Brugge wyjazd
P 0–2
90′
6,63
3 siePro League
Anderlecht dom
P 0–2
90′
6,73
26 lipPro League
Dender wyjazd
R 0–0
90′
7,31
2024/25
10 majPro League
K. Beerschot V.A. wyjazd
P 2–4
90′
6,80
3 majPro League
KV Kortrijk dom
P 0–2
90′
6,60
26 kwiPro League
Sint-Truiden dom
Z 3–1
90′
7,10
12 kwiPro League
Sint-Truiden wyjazd
P 1–3
90′
6,60
5 kwiPro League
K. Beerschot V.A. dom
Z 2–1
90′
6,70
30 marPro League
KV Kortrijk wyjazd
R 2–2
90′
6,90
16 marPro League
Anderlecht wyjazd
P 0–3
90′
7,66
9 marPro League
Club Brugge dom
P 1–3
90′
6,98
1 marPro League
Antwerp dom
R 0–0
74′
6,72
23 lutPro League
KV Kortrijk wyjazd
R 1–1
90′
7,43
16 lutPro League
Westerlo dom
R 1–1
90′
6,92
8 lutPro League
Genk wyjazd
P 1–2
90′
7,04
1 lutPro League
Standard Liège dom
R 1–1
90′
7,45
25 styPro League
Sporting Charleroi wyjazd
R 1–1
71′
6,66
18 styPro League
Dender wyjazd
Z 1–0
90′
7,27
12 styPro League
Mechelen dom
Z 1–0
90′
7,29
27 gruPro League
Sint-Truiden wyjazd
R 1–1
90′
7,66
22 gruPro League
OH Leuven dom
Z 1–0
90′
7,69
15 gruPro League
Gent wyjazd
R 1–1
90′
7,57
1 gruPro League
K. Beerschot V.A. wyjazd
P 2–3
90′
6,81
10 lisPro League
Anderlecht dom
P 0–5
37′
7,12
3 lisPro League
Sporting Charleroi dom
Z 2–0
90′
7,49
27 paźPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
Z 3–1
90′
7,18
19 paźPro League
Dender dom
R 0–0
90′
7,60
6 paźPro League
Antwerp wyjazd
P 0–3
90′
6,30
29 wrzPro League
Sint-Truiden dom
R 1–1
90′
7,00
26 wrzPro League
Gent dom
Z 2–1
90′
6,50
22 wrzPro League
Mechelen wyjazd
P 0–2
90′
6,80
14 wrzPro League
Genk dom
P 2–3
90′
1G
7,60
1 wrzPro League
Club Brugge wyjazd
P 0–3
90′
6,90
18 siePro League
OH Leuven wyjazd
R 1–1
90′
6,90
15 sieLiga Europy
Molde dom
Z 1–0
78′
11 siePro League
K. Beerschot V.A. dom
Z 4–1
90′
7,10
8 sieLiga Europy
Molde wyjazd
P 0–3
44′
4 siePro League
KV Kortrijk dom
P 1–2
90′
7,20
1 sieLiga Europy
Kilmarnock dom
Z 1–0
90′
28 lipPro League
Westerlo wyjazd
P 0–3
58′
6,50
25 lipLiga Europy
Kilmarnock wyjazd
R 1–1
90′
Transfery
- 1 wrz 2026transfer Cercle Brugge Genk €3.2m
- 1 lip 2022transfer Cercle Brugge II Cercle Brugge —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Genk Pro League | 0 | 0 | 0 |
| Cercle Brugge Pro League | 3 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Cercle Brugge Pro League | 27 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Cercle Brugge Pro League · Liga Konferencji · Liga Europy | 46 | 2 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Cercle Brugge Pro League | 25 | 0 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Cercle Brugge Pro League | 31 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Cercle Brugge Pro League | 0 | 0 | 0 |