Pathé Mboup #99
Napastnik
Lewy skrzydłowy
Senegal
Ligue 1 2026/27 · 9 występów · 2 G · 1 A
Klub
- Wiek
- 23 lata
- ur. 19 października 2003
- Wzrost
- 175 cm
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- sie 2025
- z klubu Pau
- Mecze w sezonie
- 9
- 711 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 9 | 2 | 1 | 6,88 | 2,16 | 1,60 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,88 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny2 lis · z Lorient (W) 2–0 · 7,19
2 lisLigue 1
Lorient wyjazd
Z 2–0
82′
7,19
23 paźLigue 1
Nice dom
P 1–2
70′
6,07
17 paźLigue 1
LOSC Lille wyjazd
R 1–1
77′
6,31
10 paźLigue 1
Angers SCO dom
Z 5–1
85′
1G 1A
7,88
20 wrzLigue 1
Auxerre wyjazd
P 1–2
78′
1G
7,10
Wszystkie mecze: 72
13 wrzLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 0–1
90′
6,91
5 wrzLigue 1
Le Havre wyjazd
Z 2–1
75′
7,42
29 sieLigue 1
Toulouse dom
R 2–2
83′
6,49
22 sieLigue 1
Le Mans wyjazd
R 2–2
71′
6,59
2025/26
17 majLigue 1
Angers SCO dom
R 1–1
82′
6,86
13 majLigue 1
Strasbourg dom
P 1–2
12′
6,85
3 majLigue 1
Paris wyjazd
P 0–4
7′
6,66
24 kwiLigue 1
Lens dom
R 3–3
1′
6,76
19 kwiLigue 1
Nantes wyjazd
R 1–1
12′
6,40
4 kwiLigue 1
Rennes dom
P 3–4
14′
6,61
21 marLigue 1
Auxerre wyjazd
P 0–3
44′
6,33
14 marLigue 1
Monaco wyjazd
P 0–2
7′
6,51
8 marLigue 1
Le Havre dom
Z 2–0
1′
6,31
14 lutLigue 1
LOSC Lille wyjazd
R 1–1
20′
6,03
7 lutLigue 1
Lorient dom
Z 2–0
1′
1 lutLigue 1
Nice wyjazd
R 2–2
20′
6,16
25 styLigue 1
Toulouse dom
P 0–2
44′
6,44
18 styLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
P 1–2
33′
6,43
4 styLigue 1
Auxerre dom
Z 2–0
71′
6,02
13 gruLigue 1
Rennes wyjazd
P 1–3
90′
5,89
5 gruLigue 1
Monaco dom
Z 1–0
21′
6,40
30 lisLigue 1
Strasbourg wyjazd
Z 2–1
65′
6,62
23 lisLigue 1
Metz dom
Z 3–2
78′
1G
7,95
8 lisLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 0–3
46′
6,33
2 lisLigue 1
Olympique Lyonnais dom
R 0–0
82′
6,66
29 paźLigue 1
Le Havre wyjazd
P 0–1
16′
6,34
25 paźLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 0–3
67′
7,08
19 paźLigue 1
Lorient wyjazd
R 3–3
2′
4 paźLigue 1
Nantes dom
R 0–0
78′
6,88
28 wrzLigue 1
Angers SCO wyjazd
Z 2–0
27′
6,46
20 wrzLigue 1
Nice dom
Z 4–1
61′
6,37
14 wrzLigue 1
Paris dom
P 1–2
44′
6,49
29 sieLigue 2
Nancy wyjazd
R 2–2
90′
1G 1A
8,19
25 sieLigue 2
Reims dom
Z 2–0
90′
6,47
15 sieLigue 2
Bastia wyjazd
R 1–1
84′
6,68
2024/25
10 majLigue 2
Guingamp dom
P 1–3
53′
5,58
2 majLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 2–4
90′
6,20
26 kwiLigue 2
Metz dom
Z 2–1
75′
1G
6,90
18 kwiLigue 2
Ajaccio wyjazd
R 1–1
46′
6,83
11 kwiLigue 2
Clermont dom
R 2–2
90′
1G
7,51
5 kwiLigue 2
Lorient wyjazd
P 0–5
90′
6,95
14 marLigue 2
Martigues wyjazd
R 2–2
90′
1A
7,14
7 marLigue 2
Troyes dom
P 0–2
90′
6,71
28 lutLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 1–0
90′
1G
7,91
22 lutLigue 2
Caen wyjazd
R 2–2
90′
1G
7,32
14 lutLigue 2
Rodez dom
P 0–5
90′
6,39
7 lutLigue 2
Paris wyjazd
P 1–3
90′
1G
7,39
31 styLigue 2
Laval dom
R 1–1
64′
6,24
24 styLigue 2
Bastia wyjazd
R 1–1
83′
6,71
17 styLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–1
72′
1G
7,27
10 styLigue 2
Dunkerque dom
R 1–1
90′
6,82
4 styLigue 2
Metz wyjazd
R 0–0
90′
6,19
13 gruLigue 2
Ajaccio dom
Z 1–0
90′
7,33
6 gruLigue 2
Rodez wyjazd
P 0–1
90′
6,96
22 lisLigue 2
Red Star dom
Z 4–1
90′
2G
9,20
9 lisLigue 2
Paris dom
R 0–0
90′
6,82
1 lisLigue 2
Annecy wyjazd
P 0–2
90′
6,65
25 paźLigue 2
Amiens SC dom
P 0–2
90′
6,97
22 paźLigue 2
Bastia dom
R 1–1
90′
6,93
18 paźLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 1–0
82′
6,60
27 wrzLigue 2
Laval wyjazd
P 1–3
29′
7,04
24 wrzLigue 2
Lorient dom
Z 1–0
90′
1G
7,85
20 wrzLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 2–3
57′
6,12
13 wrzLigue 2
Martigues dom
Z 3–0
90′
1A
7,45
30 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
R 1–1
90′
6,32
23 sieLigue 2
Caen dom
Z 1–0
73′
6,63
16 sieLigue 2
Clermont wyjazd
R 2–2
90′
1A
7,04
Transfery
- 31 sie 2025transfer Pau Brest €1.7m
- 17 lip 2024wolny transfer RWDM Brussels Pau —
- 6 wrz 2023wolny transfer Olympique Lyonnais II RWDM Brussels —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Brest Ligue 1 | 9 | 2 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Brest Ligue 1 | 28 | 1 | 0 |
| Pau Ligue 2 | 3 | 1 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Pau Ligue 2 · Puchar Francji | 32 | 11 | 3 |
| 2023/24 | |||
| Pro League | 22 | 2 | 2 |