Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Tibe De Vlieger #27

Pomocnik Środkowy pomocnik Belgia

Pro League 2026/27 · 9 występów · 1 G · 2 A

Klub

Gent

Wiek
21 lat
ur. 5 listopada 2005
Wzrost
184 cm
Kontrakt do
cze 2030
W klubie od
sty 2024
z klubu Jong Gent
Mecze w sezonie
18
1 251 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Liga Konferencji 9 0 0 6,83 0,17 1,67
Pro League 9 1 2 7,11 0,88 2,00
Razem 18 1 2 6,97 1,05 1,87

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,97 w 18 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu 23 lip · z LNZ Cherkasy (W) 0–0 · 6,50 30 lip · z LNZ Cherkasy (D) 0–0 · 6,50 6 sie · z IFK Göteborg (W) 1–0 · 6,50 9 sie · z Mechelen (D) 2–0 · 7,33 13 sie · z IFK Göteborg (D) 1–1 · 6,33 16 sie · z La Louvière (W) 2–1 · 6,95 20 sie · z Hibernian (D) 0–0 · 6,50 27 sie · z Hibernian (W) 3–2 · 6,59 3 wrz · z OH Leuven (D) 1–0 · 6,70 6 wrz · z Cercle Brugge (W) 3–0 · 8,14 · 1G 1A 13 wrz · z Genk (W) 1–1 · 6,89 18 wrz · z Standard Liège (D) 2–1 · 7,50 · 1A 10 paź · z Zulte-Waregem (W) 2–0 · 6,60 15 paź · z AGF (D) 1–0 · 7,50 22 paź · z Sporting Braga (W) 0–2 · 7,20 25 paź · z Anderlecht (D) 4–0 · 7,34 1 lis · z Lommel SK (W) 0–2 · 6,53 5 lis · z KuPS (W) 0–0 · 7,85 10 8 6
LIPLIS

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny5 lis · z KuPS (W) 0–0 · 7,85

Wszystkie mecze: 52
10 paźPro League Zulte-Waregem wyjazd Z 2–0 6,60 18 wrzPro League Standard Liège dom Z 2–1 1A 7,50 13 wrzPro League Genk wyjazd R 1–1 6,89 6 wrzPro League Cercle Brugge wyjazd Z 3–0 1G 1A 8,14 3 wrzPro League OH Leuven dom Z 1–0 6,70 27 sieLiga Konferencji Hibernian wyjazd Z 3–2 6,59 20 sieLiga Konferencji Hibernian dom R 0–0 6,50 16 siePro League La Louvière wyjazd Z 2–1 6,95 13 sieLiga Konferencji IFK Göteborg dom R 1–1 6,33 9 siePro League Mechelen dom Z 2–0 7,33 6 sieLiga Konferencji IFK Göteborg wyjazd Z 1–0 6,50 30 lipLiga Konferencji LNZ Cherkasy dom Z 0–0 6,50 23 lipLiga Konferencji LNZ Cherkasy wyjazd R 0–0 6,50
2025/26
31 majPro League Genk dom Z 1–1 1G 7,37 24 majPro League Club Brugge wyjazd P 0–5 6,66 21 majPro League Union Saint-Gilloise dom R 0–0 6,89 16 majPro League Sint-Truiden wyjazd R 1–1 7,30 10 majPro League Anderlecht dom R 1–1 7,80 3 majPro League Mechelen wyjazd P 0–1 7,54 26 kwiPro League Club Brugge dom P 0–2 7,19 22 kwiPro League Union Saint-Gilloise wyjazd R 0–0 7,21 19 kwiPro League Sint-Truiden dom R 0–0 7,43 12 kwiPro League Anderlecht wyjazd P 1–3 6,89 22 marPro League Dender wyjazd Z 3–1 6,99 13 marPro League Zulte-Waregem dom Z 2–0 7,04 8 marPro League Mechelen dom Z 3–1 7,58 1 marPro League Genk wyjazd P 0–3 6,46 27 gruPro League Westerlo dom Z 2–0 7,47 21 gruPro League Club Brugge wyjazd P 1–2 7,32 14 gruPro League Antwerp dom P 0–2 6,84 6 gruPro League Union Saint-Gilloise wyjazd R 1–1 6,91 30 lisPro League Sint-Truiden dom P 1–2 6,75 25 paźPro League Standard Liège dom Z 4–0 6,50 19 paźPro League Zulte-Waregem wyjazd P 1–4 6,40 28 wrzPro League Cercle Brugge wyjazd Z 4–2 6,53 14 wrzPro League Antwerp wyjazd Z 2–1 6,58 16 siePro League Mechelen wyjazd R 1–1 6,47 27 lipPro League Sint-Truiden wyjazd P 1–3 6,95 19 lipSparingi klubowe Feyenoord wyjazd Z 2–1
2024/25
25 majPro League Union Saint-Gilloise wyjazd P 1–3 6,44 18 majPro League Genk dom P 1–4 6,85 11 majPro League Antwerp dom P 0–3 6,77 1 majPro League Club Brugge wyjazd P 1–4 6,50 23 kwiPro League Anderlecht wyjazd P 0–5 6,61 12 styPro League Dender wyjazd R 0–0 6,64 15 gruPro League Cercle Brugge dom R 1–1 6,35 7 gruPro League Sint-Truiden dom Z 2–0 6,82

Transfery

  1. 1 sty 2024transfer Jong Gent Gent —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Gent Liga Konferencji · Pro League 16 1 2
2025/26
Gent Pro League 25 1 0
2024/25
Gent Pro League · Liga Konferencji 14 0 0
2023/24
Gent Pro League · Liga Konferencji 4 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł