Ali Maamar #79
Obrońca
Prawy obrońca
Belgia
Pro League 2026/27 · 10 występów · 2 A
Śr. 6,87 · top 58% obrońców — Pro League
Klub
- Wiek
- 21 lat
- ur. 23 marca 2005
- Wzrost
- 182 cm
- Waga
- 75 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- sty 2025
- z klubu RSCA Futures U23
- Mecze w sezonie
- 17
- 1 444 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League | 10 | 0 | 2 | 6,87 | 0,83 | 2,27 |
| Liga Europy | 7 | 0 | 2 | 6,74 | 0,29 | 2,58 |
| Razem | 17 | 0 | 4 | 6,82 | 1,12 | 2,35 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,82 w 17 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Westerlo (D) 4–1 · 6,95
31 paźPro League
Westerlo dom
Z 4–1
90′
6,95
25 paźPro League
Gent wyjazd
P 0–4
45′
6,11
10 paźPro League
Cercle Brugge wyjazd
Z 2–1
90′
6,58
19 wrzPro League
Zulte-Waregem dom
Z 3–0
90′
6,64
16 wrzLiga Europy
Olympique Lyonnais dom
P 1–2
90′
1A
7,95
Wszystkie mecze: 64
11 wrzPro League
Mechelen wyjazd
Z 1–0
90′
7,29
6 wrzPro League
Genk dom
R 0–0
90′
6,81
3 wrzPro League
KV Kortrijk dom
Z 1–0
90′
1A
7,41
30 siePro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–3
90′
5,66
27 sieLiga Europy
Kairat dom
Z 3–0
64′
6,63
20 sieLiga Europy
Kairat wyjazd
Z 3–0
75′
6,49
16 siePro League
SK Beveren wyjazd
P 0–1
90′
7,34
13 sieLiga Europy
PAOK dom
Z 3–2
90′
7,03
9 siePro League
La Louvière dom
Z 2–1
90′
1A
7,93
6 sieLiga Europy
PAOK wyjazd
Z 1–0
90′
6,42
30 lipLiga Europy
Hammarby dom
Z 3–1
90′
1A
6,37
23 lipLiga Europy
Hammarby wyjazd
R 1–1
90′
6,26
2025/26
21 majPro League
Sint-Truiden dom
Z 3–1
90′
1A
7,98
17 majPro League
Mechelen dom
R 2–2
7′
1A
6,86
10 majPro League
Gent wyjazd
R 1–1
30′
6,35
26 kwiPro League
Union Saint-Gilloise dom
P 1–3
90′
1A
7,40
23 kwiPro League
Sint-Truiden wyjazd
P 0–2
70′
6,93
18 kwiPro League
Mechelen wyjazd
Z 2–1
90′
6,59
12 kwiPro League
Gent dom
Z 3–1
90′
6,38
22 marPro League
Cercle Brugge dom
P 2–3
1′
1A
6,75
8 marPro League
Club Brugge wyjazd
R 2–2
1′
22 lutPro League
Zulte-Waregem wyjazd
Z 4–2
26′
6,51
15 lutPro League
La Louvière dom
R 0–0
90′
7,03
8 lutPro League
Genk wyjazd
P 0–2
90′
6,48
1 lutPro League
Standard Liège wyjazd
P 0–2
22′
6,70
26 gruPro League
Sporting Charleroi dom
P 1–2
89′
6,51
21 gruPro League
Antwerp wyjazd
R 2–2
90′
6,27
13 gruPro League
Sint-Truiden dom
Z 2–1
74′
6,80
7 gruPro League
Westerlo wyjazd
P 0–4
44′
6,74
30 lisPro League
Union Saint-Gilloise dom
Z 1–0
7′
6,44
23 wrzPro League
Gent dom
Z 1–0
79′
7,20
20 wrzPro League
Antwerp dom
R 0–0
21′
6,66
14 wrzPro League
Genk dom
R 1–1
20′
6,31
28 sieLiga Konferencji
AEK Athens wyjazd
P 0–2
69′
5,79
21 sieLiga Konferencji
AEK Athens dom
R 1–1
90′
6,76
17 siePro League
Dender wyjazd
Z 2–0
90′
6,96
10 siePro League
Zulte-Waregem dom
P 2–3
46′
6,38
3 siePro League
Cercle Brugge wyjazd
Z 2–0
61′
6,26
31 lipLiga Europy
Häcken wyjazd
P 1–2
84′
6,33
27 lipPro League
Westerlo dom
Z 5–2
46′
6,30
24 lipLiga Europy
Häcken dom
Z 1–0
90′
6,45
2024/25
25 majPro League
Genk wyjazd
P 1–2
90′
6,60
18 majPro League
Club Brugge dom
P 1–3
20′
6,85
10 majPro League
Union Saint-Gilloise dom
P 0–1
72′
6,60
1 majPro League
Antwerp wyjazd
Z 3–1
44′
1A
7,07
27 kwiPro League
Gent wyjazd
Z 1–0
90′
1A
8,00
23 kwiPro League
Gent dom
Z 5–0
90′
7,11
20 kwiPro League
Antwerp dom
R 0–0
90′
7,91
12 kwiPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–2
90′
6,57
6 kwiPro League
Genk dom
P 1–2
90′
6,93
16 marPro League
Cercle Brugge dom
Z 3–0
80′
6,91
23 lutPro League
Union Saint-Gilloise dom
P 0–2
66′
6,48
20 lutLiga Europy
Fenerbahçe dom
R 2–2
90′
7,13
16 lutPro League
Sporting Charleroi wyjazd
Z 1–0
90′
7,04
30 styLiga Europy
TSG Hoffenheim dom
P 3–4
21′
6,68
26 styPro League
Mechelen dom
Z 4–1
10′
6,15
23 styLiga Europy
Viktoria Plzeň wyjazd
P 0–2
45′
6,08
19 styPro League
KV Kortrijk wyjazd
Z 2–0
90′
7,73
12 styPro League
Club Brugge dom
P 0–3
90′
6,59
Transfery
- 16 sty 2025transfer RSCA Futures U23 Anderlecht —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Anderlecht Pro League · Liga Europy | 17 | 0 | 4 |
| 2025/26 | |||
| Anderlecht Pro League · Liga Europy · Liga Konferencji | 29 | 0 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Anderlecht Pro League · Liga Europy | 18 | 0 | 2 |