Stefan Peric #45
Obrońca
Środkowy obrońca
Austria
1. HNL 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 13 lutego 1997
- Wzrost
- 185 cm
- Waga
- 80 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Šibenik
- Mecze w sezonie
- 9
- 598 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| 1. HNL | 9 | 0 | 0 | 6,56 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,56 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny17 paź · z Osijek (W) 1–1 · 6,38
17 paź1. HNL
Osijek wyjazd
R 1–1
22′
6,38
19 wrz1. HNL
Istra 1961 wyjazd
Z 1–0
14′
6,48
14 wrz1. HNL
Varaždin dom
R 2–2
90′
6,60
5 wrz1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–1
25′
6,55
31 sie1. HNL
Rijeka dom
R 0–0
90′
6,89
Wszystkie mecze: 67
22 sie1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 0–2
90′
6,63
16 sie1. HNL
Hajduk Split dom
P 1–2
90′
6,38
8 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 1–3
90′
6,60
1 sie1. HNL
Osijek dom
P 0–2
87′
6,49
2025/26
23 maj1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–2
90′
6,91
16 maj1. HNL
Osijek dom
Z 2–0
90′
7,45
10 maj1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 0–1
45′
6,91
2 maj1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 1–2
90′
6,68
27 kwi1. HNL
Istra 1961 dom
Z 1–0
90′
7,04
22 kwi1. HNL
Vukovar wyjazd
Z 2–1
90′
7,37
17 kwi1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
P 0–2
90′
6,47
12 kwi1. HNL
Hajduk Split wyjazd
P 0–1
90′
6,64
3 kwi1. HNL
Varaždin wyjazd
R 1–1
90′
6,58
22 mar1. HNL
Rijeka dom
Z 4–0
90′
6,83
14 mar1. HNL
Osijek wyjazd
R 0–0
90′
7,01
7 mar1. HNL
Slaven Koprivnica dom
R 2–2
90′
6,54
21 lut1. HNL
Istra 1961 wyjazd
Z 2–0
90′
6,91
15 lut1. HNL
Vukovar dom
R 0–0
90′
7,65
6 lut1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 0–3
90′
6,49
31 sty1. HNL
Hajduk Split dom
Z 1–0
90′
7,47
13 gru1. HNL
Osijek wyjazd
R 1–1
56′
5,88
5 gru1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 1–2
90′
5,94
1 gru1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 0–2
90′
7,24
23 lis1. HNL
Istra 1961 dom
Z 1–0
90′
6,71
7 lis1. HNL
Vukovar dom
R 1–1
90′
6,87
3 lis1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 4–1
69′
6,72
24 paź1. HNL
Hajduk Split dom
P 1–3
90′
6,28
19 paź1. HNL
Varaždin dom
P 1–3
81′
5,74
5 paź1. HNL
Rijeka dom
P 1–3
90′
6,55
28 wrz1. HNL
Osijek dom
P 0–1
34′
6,48
21 wrz1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 2–1
90′
6,74
14 wrz1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
Z 2–1
78′
6,70
29 sie1. HNL
Istra 1961 wyjazd
P 0–1
16′
6,67
2024/25
25 maj1. HNL
Hajduk Split dom
P 0–1
44′
6,22
16 maj1. HNL
Istra 1961 wyjazd
P 0–3
46′
6,20
10 maj1. HNL
Rijeka dom
P 0–1
90′
7,02
2 maj1. HNL
Varaždin wyjazd
R 1–1
90′
6,50
28 kwi1. HNL
Gorica dom
R 0–0
15′
6,58
22 kwi1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
Z 2–1
32′
6,98
6 kwi1. HNL
Osijek dom
Z 4–1
90′
7,13
30 mar1. HNL
Hajduk Split wyjazd
P 0–1
28′
6,84
15 mar1. HNL
Istra 1961 dom
Z 1–0
33′
6,66
7 mar1. HNL
Rijeka wyjazd
R 1–1
1′
2 mar1. HNL
Varaždin dom
P 0–2
90′
6,97
23 lut1. HNL
Gorica wyjazd
P 0–1
90′
7,39
14 lut1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
P 1–2
31′
6,80
1 lut1. HNL
Slaven Koprivnica dom
R 1–1
90′
6,89
24 sty1. HNL
Osijek wyjazd
R 2–2
11′
6,36
22 gru1. HNL
Hajduk Split dom
P 1–2
90′
6,71
14 gru1. HNL
Istra 1961 wyjazd
R 3–3
90′
1G
6,99
8 gru1. HNL
Rijeka dom
P 0–1
90′
6,73
29 lis1. HNL
Varaždin wyjazd
P 1–2
90′
6,27
24 lis1. HNL
Gorica dom
Z 1–0
90′
7,30
6 paź1. HNL
Hajduk Split wyjazd
P 0–4
31′
6,40
27 wrz1. HNL
Istra 1961 dom
R 0–0
90′
7,45
22 wrz1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–3
90′
6,63
15 wrz1. HNL
Varaždin dom
R 0–0
90′
7,04
30 sie1. HNL
Gorica wyjazd
P 1–2
90′
7,34
23 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
Z 1–0
90′
7,34
16 sie1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–3
90′
6,32
9 sie1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 2–0
90′
7,34
4 sie1. HNL
Osijek wyjazd
Z 2–1
90′
6,94
Transfery
- 1 lip 2025wolny transfer Šibenik Gorica —
- 1 lip 2021wolny transfer Wolfsberger AC Šibenik —
- 2 lip 2019transfer Wacker Innsbruck Wolfsberger AC —
- 1 lip 2018wolny transfer Stuttgart II Wacker Innsbruck —
- 1 lip 2015wolny transfer Liefering Stuttgart II —
- 1 lip 2014transfer Red Bull Akademie U18 Liefering —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Gorica 1. HNL | 9 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Gorica 1. HNL | 29 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Šibenik 1. HNL | 29 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Šibenik 1. HNL | 30 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Šibenik 1. HNL | 28 | 0 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Wolfsberger AC Admiral Bundesliga · Liga Europy | 8 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Wolfsberger AC Admiral Bundesliga · Liga Europy | 1 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Admiral Bundesliga | 7 | 0 | 0 |