Jaime Seoane #20
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Hiszpania
Pro League 2026/27 · 12 występów · 2 A
Śr. 6,64 · top 89% pomocników — Pro League
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 22 stycznia 1997
- Wzrost
- 177 cm
- Waga
- 73 kg
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Huesca
- Mecze w sezonie
- 12
- 752 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | 12 | 0 | 2 | 6,67 | 0,71 | 1,29 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,67 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Al-Fayha (W) 1–4 · 6,47
31 paźSaudi Pro League
Al-Fayha wyjazd
P 1–4
6′
6,47
27 paźSaudi Pro League
Abha wyjazd
Z 1–0
14′
6,38
23 paźSaudi Pro League
Al Nassr dom
P 1–3
29′
6,39
19 paźSaudi Pro League
Al Shabab wyjazd
R 2–2
46′
1A
6,92
15 paźSaudi Pro League
Al Kholood dom
Z 3–2
61′
6,59
Wszystkie mecze: 53
11 wrzSaudi Pro League
Al Ittihad dom
P 1–3
79′
6,60
8 wrzSaudi Pro League
Al Ettifaq wyjazd
R 0–0
89′
6,61
5 wrzSaudi Pro League
Al Hazm dom
R 0–0
90′
6,93
30 sieSaudi Pro League
Al-Qadsiah wyjazd
P 1–3
82′
6,10
26 sieSaudi Pro League
Al Fateh dom
R 1–1
90′
6,95
21 sieSaudi Pro League
NEOM SC dom
P 0–2
90′
6,89
14 sieSaudi Pro League
Al Hilal wyjazd
P 2–4
76′
1A
7,16
2025/26
31 majLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 1–1
12′
1A
6,95
11 majLa Liga 2
Real Sociedad II dom
P 1–2
12′
6,63
1 kwiLa Liga 2
Cultural Leonesa dom
R 1–1
79′
6,24
28 marLa Liga 2
Granada wyjazd
P 2–4
80′
6,25
20 marLa Liga 2
Almería dom
P 1–3
90′
1A
7,56
15 marLa Liga 2
Málaga wyjazd
P 3–5
37′
6,17
7 marLa Liga 2
Albacete dom
R 0–0
73′
6,72
28 lutLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
P 0–1
13′
6,58
21 lutLa Liga 2
Mirandés dom
P 1–2
59′
6,89
15 lutLa Liga 2
Ceuta dom
Z 2–0
63′
6,62
8 lutLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 1–2
18′
6,12
1 lutLa Liga 2
Cádiz dom
Z 1–0
8′
6,15
2024/25
11 czeLa Liga 2
Almería dom
R 1–1
45′
5,90
7 czeLa Liga 2
Almería wyjazd
Z 2–1
67′
5,70
1 czeLa Liga 2
Cádiz dom
Z 2–1
82′
1G
7,18
18 majLa Liga 2
Real Zaragoza dom
Z 1–0
22′
6,50
11 majLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
R 1–1
21′
6,58
26 kwiLa Liga 2
Levante dom
Z 1–0
50′
7,06
20 kwiLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 0–0
87′
6,87
12 kwiLa Liga 2
Racing Ferrol dom
Z 3–0
74′
6,97
5 kwiLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
R 1–1
78′
6,63
30 marLa Liga 2
Málaga dom
Z 2–1
21′
6,63
22 marLa Liga 2
Granada wyjazd
P 0–1
44′
7,12
14 marLa Liga 2
Elche dom
R 1–1
58′
6,61
8 marLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 0–1
60′
7,02
2 marLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 1–2
90′
7,06
22 lutLa Liga 2
Burgos wyjazd
Z 2–1
70′
1A
7,21
16 lutLa Liga 2
Albacete dom
Z 1–0
56′
6,84
10 lutLa Liga 2
Eldense dom
R 0–0
23′
6,82
8 gruLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
Z 5–1
17′
6,46
29 lisLa Liga 2
Huesca dom
P 0–3
55′
6,44
24 lisLa Liga 2
Elche wyjazd
P 0–4
90′
6,50
17 lisLa Liga 2
Tenerife dom
Z 3–1
32′
1G
7,50
22 paźLa Liga 2
Mirandés dom
Z 4–1
61′
7,10
19 paźLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 0–0
27′
6,60
13 paźLa Liga 2
Almería dom
Z 3–2
85′
1G
7,50
6 paźLa Liga 2
Levante wyjazd
R 0–0
89′
6,90
29 wrzLa Liga 2
SD Eibar dom
Z 1–0
90′
7,04
21 wrzLa Liga 2
Eldense wyjazd
R 1–1
62′
7,14
15 wrzLa Liga 2
FC Cartagena dom
Z 1–0
17′
6,80
7 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 1–3
24′
6,80
Transfery
- 23 lip 2026wolny transfer Huesca Al Faisaly —
- 1 lip 2026transfer Huesca TBC —
- 30 sty 2026transfer TBC Huesca —
- 31 sie 2025transfer Pachuca TBC —
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Real Oviedo Pachuca —
- 5 sie 2023wypożyczenie Pachuca Real Oviedo —
- 4 sie 2023transfer Getafe Pachuca €2.5m
- 1 lip 2022wolny transfer Huesca Getafe —
- 21 lip 2020powrót z wypożyczenia Lugo Huesca —
- 31 sty 2020wypożyczenie Huesca Lugo —
- 6 sie 2019transfer Real Madrid II Huesca —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Al Faisaly Saudi Pro League | 11 | 0 | 2 |
| 2025/26 | |||
| Huesca La Liga 2 | 12 | 0 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Real Oviedo La Liga 2 | 29 | 3 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Real Oviedo La Liga 2 · Puchar Króla | 43 | 4 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Getafe La Liga · Puchar Króla | 19 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Huesca La Liga 2 · Puchar Króla | 40 | 14 | 4 |
| 2020/21 | |||
| Huesca La Liga · Puchar Króla | 31 | 2 | 1 |
| 2019/20 | |||
| La Liga 2 | 12 | 0 | 0 |
| Huesca La Liga 2 · Puchar Króla | 6 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Real Madrid La Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2017/18 | |||
| Real Madrid Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |