Gaëtan Poussin #16
Bramkarz
Francja
Ligue 2 2026/27 · 11 występów
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 13 stycznia 1999
- Wzrost
- 186 cm
- Waga
- 84 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- sie 2025
- z klubu Real Zaragoza
- Mecze w sezonie
- 11
- 990 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | 11 | 0 | 0 | 6,72 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,72 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny2 lis · z Nancy (D) 1–4 · 5,50
2 lisLigue 2
Nancy dom
P 1–4
90′
5,50
26 paźLigue 2
Montpellier wyjazd
P 1–2
90′
6,24
17 paźLigue 2
Saint-Étienne dom
P 0–1
90′
6,61
10 paźLigue 2
Clermont wyjazd
Z 3–2
90′
6,16
19 wrzLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 3–1
90′
6,71
Wszystkie mecze: 74
14 wrzLigue 2
Metz dom
Z 1–0
90′
6,71
4 wrzLigue 2
Laval wyjazd
Z 2–1
90′
7,06
29 sieLigue 2
Reims dom
P 1–4
90′
6,41
21 sieLigue 2
Boulogne wyjazd
R 1–1
90′
8,45
14 sieLigue 2
Sochaux dom
R 0–0
90′
7,17
8 sieLigue 2
Nantes wyjazd
Z 1–0
90′
6,94
2025/26
9 majLigue 2
Montpellier dom
R 1–1
90′
7,20
2 majLigue 2
Amiens SC wyjazd
Z 3–1
90′
7,20
24 kwiLigue 2
Guingamp dom
Z 3–2
90′
6,91
18 kwiLigue 2
Reims wyjazd
P 2–3
90′
6,11
11 kwiLigue 2
Bastia dom
Z 4–3
90′
6,77
3 kwiLigue 2
Laval dom
R 0–0
90′
7,07
20 marLigue 2
Clermont wyjazd
Z 1–0
90′
7,68
14 marLigue 2
Dunkerque dom
Z 1–0
90′
7,03
7 marLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
P 0–2
90′
7,01
28 lutLigue 2
Le Mans dom
R 0–0
90′
7,19
20 lutLigue 2
Annecy wyjazd
P 1–2
90′
7,42
13 lutLigue 2
Nancy dom
Z 2–1
90′
6,41
6 lutLigue 2
Pau dom
P 0–3
90′
5,97
30 styLigue 2
Rodez wyjazd
R 1–1
90′
7,23
24 styLigue 2
Boulogne dom
R 2–2
90′
6,65
17 styLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
Z 3–0
90′
7,37
3 styLigue 2
Troyes wyjazd
P 0–1
90′
7,50
13 gruLigue 2
Reims dom
R 0–0
90′
7,51
5 gruLigue 2
Bastia wyjazd
Z 3–0
90′
6,67
22 lisLigue 2
Clermont dom
R 2–2
90′
6,72
8 lisLigue 2
Le Mans wyjazd
R 0–0
90′
7,22
1 lisLigue 2
Saint-Étienne dom
Z 2–1
90′
7,17
28 paźLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 0–3
90′
6,32
24 paźLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 1–0
90′
8,08
18 paźLigue 2
Laval wyjazd
Z 1–0
90′
7,00
4 paźLigue 2
Rodez dom
R 1–1
90′
6,76
29 wrzLigue 2
Boulogne wyjazd
Z 2–1
90′
7,65
23 wrzLigue 2
Troyes dom
P 1–3
90′
5,50
19 wrzLigue 2
Nancy wyjazd
Z 1–0
90′
7,07
12 wrzLigue 2
Pau wyjazd
Z 3–0
90′
7,31
29 sieLigue 2
Annecy dom
Z 1–0
90′
6,59
23 sieLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 4–0
90′
7,90
2024/25
25 majLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
Z 1–0
90′
7,13
18 majLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 0–1
90′
6,44
10 majLa Liga 2
FC Cartagena dom
Z 3–2
90′
6,05
4 majLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
Z 2–1
90′
6,96
27 kwiLa Liga 2
Huesca dom
R 1–1
90′
6,50
19 kwiLa Liga 2
Levante wyjazd
P 2–5
90′
5,61
12 kwiLa Liga 2
SD Eibar dom
R 2–2
90′
1G
5,45
6 kwiLa Liga 2
Mirandés dom
Z 1–0
90′
6,86
29 marLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 0–2
90′
7,09
24 marLa Liga 2
Córdoba dom
R 1–1
90′
6,35
7 lutLa Liga 2
Albacete wyjazd
P 1–2
90′
5,61
2 lutLa Liga 2
Cádiz dom
R 0–0
90′
6,81
26 styLa Liga 2
Málaga wyjazd
Z 2–1
90′
7,13
19 styLa Liga 2
Tenerife dom
R 2–2
90′
5,75
12 styLa Liga 2
Elche wyjazd
P 0–1
90′
7,50
21 gruLa Liga 2
Racing Ferrol dom
Z 1–0
90′
7,25
30 lisLa Liga 2
Albacete dom
P 0–1
90′
6,68
23 lisLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 2–2
90′
7,10
17 lisLa Liga 2
Málaga dom
R 0–0
90′
7,20
9 lisLa Liga 2
Huesca wyjazd
R 1–1
90′
6,73
26 paźLa Liga 2
Castellón dom
P 1–2
90′
6,53
23 paźLa Liga 2
Eldense wyjazd
Z 3–2
90′
6,54
20 paźLa Liga 2
Almería dom
P 1–2
90′
7,00
11 paźLa Liga 2
Tenerife wyjazd
Z 3–2
90′
6,10
5 paźLa Liga 2
Racing Santander dom
P 2–3
90′
6,50
28 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 0–1
90′
8,20
21 wrzLa Liga 2
Levante dom
Z 2–1
90′
7,24
15 wrzLa Liga 2
Burgos wyjazd
P 0–1
90′
8,10
8 wrzLa Liga 2
Elche dom
Z 3–0
90′
7,30
1 wrzLa Liga 2
Mirandés wyjazd
R 0–0
90′
7,20
26 sieLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
Z 2–1
90′
6,80
Transfery
- 16 sie 2025transfer Real Zaragoza Red Star —
- 27 lip 2023wolny transfer Bordeaux Real Zaragoza —
- 1 lip 2017transfer Bordeaux II Bordeaux —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Red Star Ligue 2 | 10 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Red Star Ligue 2 | 33 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Real Zaragoza La Liga 2 · Puchar Króla | 33 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Real Zaragoza La Liga 2 · Puchar Króla | 5 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Bordeaux Ligue 2 | 36 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Bordeaux Ligue 1 | 13 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Bordeaux Puchar Francji · Ligue 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Bordeaux Puchar Francji · Ligue 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Bordeaux Ligue 1 · Puchar Francji | 1 | 0 | 0 |