Óscar Clemente Mues #10
Pomocnik
Ofensywny pomocnik
Hiszpania
Super League 2026/27 · 12 występów · 1 A
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 26 marca 1999
- Wzrost
- 176 cm
- Waga
- 71 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- sie 2025
- z klubu Levante
- Mecze w sezonie
- 12
- 692 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 12 | 0 | 1 | 6,95 | 0,52 | 3,83 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,95 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Vaduz (D) 2–2 · 7,70 · 1A
31 paźSuper League
Vaduz dom
R 2–2
63′
1A
7,70
25 paźSuper League
Basel wyjazd
R 0–0
61′
6,93
11 paźSuper League
Young Boys dom
P 0–2
46′
6,66
19 wrzSuper League
Luzern wyjazd
P 1–5
55′
6,95
15 wrzSuper League
Sion dom
P 2–5
67′
6,99
Wszystkie mecze: 62
12 wrzSuper League
Thun wyjazd
Z 1–0
69′
6,65
5 wrzSuper League
Zürich dom
R 2–2
56′
7,33
2 wrzSuper League
St. Gallen dom
Z 2–0
75′
7,27
30 sieSuper League
Vaduz wyjazd
P 2–5
75′
7,74
8 sieSuper League
Servette wyjazd
P 1–2
35′
6,60
2 sieSuper League
Lugano dom
P 1–4
44′
5,98
25 lipSuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 1–1
46′
6,63
2025/26
11 kwiSuper League
Winterthur wyjazd
Z 2–0
15′
6,58
6 kwiSuper League
Sion dom
P 0–4
33′
6,44
21 marSuper League
Servette wyjazd
P 0–5
24′
6,11
14 marSuper League
Thun wyjazd
P 1–5
11′
6,56
5 marSuper League
Basel wyjazd
P 0–1
8′
6,40
14 lutSuper League
St. Gallen wyjazd
R 0–0
44′
6,31
31 stySuper League
Lugano dom
R 1–1
7′
6,58
24 stySuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 1–1
44′
6,73
18 stySuper League
Thun dom
P 1–3
90′
6,91
21 gruSuper League
St. Gallen dom
P 1–2
82′
6,42
17 gruSuper League
Young Boys wyjazd
Z 6–2
73′
1G
7,01
13 gruSuper League
Sion wyjazd
P 0–1
86′
7,67
6 gruSuper League
Servette dom
P 0–1
51′
6,66
23 lisSuper League
Basel dom
R 1–1
90′
6,98
8 lisSuper League
Winterthur wyjazd
Z 1–0
87′
6,76
2 lisSuper League
Luzern wyjazd
P 0–6
67′
7,02
30 paźSuper League
Young Boys dom
R 3–3
65′
1G
7,14
25 paźSuper League
St. Gallen wyjazd
P 0–5
76′
6,89
19 paźSuper League
Sion dom
P 0–1
90′
6,75
4 paźSuper League
Zürich dom
Z 3–0
64′
6,70
27 wrzSuper League
Lugano wyjazd
P 1–2
37′
6,69
14 wrzSuper League
Lausanne Sport dom
Z 3–1
10′
6,51
30 sieSuper League
Thun wyjazd
R 1–1
18′
6,38
24 sieSuper League
Winterthur dom
R 2–2
19′
6,57
2024/25
1 czeLa Liga 2
Mirandés dom
P 1–3
90′
6,40
25 majLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 2–3
90′
2A
7,84
17 majLa Liga 2
Tenerife dom
Z 1–0
62′
7,20
4 majLa Liga 2
Racing Santander dom
Z 1–0
22′
6,83
26 kwiLa Liga 2
Albacete wyjazd
P 1–3
35′
6,61
20 kwiLa Liga 2
Granada dom
P 2–3
14′
6,53
13 kwiLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–2
60′
6,63
5 kwiLa Liga 2
Eldense dom
P 0–1
22′
6,55
23 marLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
R 2–2
22′
6,56
15 marLa Liga 2
Burgos dom
P 0–1
23′
6,71
9 marLa Liga 2
Levante wyjazd
P 0–3
5′
6,43
28 lutLa Liga 2
SD Eibar dom
P 0–2
90′
7,41
23 lutLa Liga 2
Elche wyjazd
P 1–2
90′
6,81
15 lutLa Liga 2
Málaga dom
P 0–1
70′
7,23
9 lutLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 2–5
67′
6,79
2 lutLa Liga 2
Córdoba dom
P 0–1
87′
6,23
25 styLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 0–4
90′
6,86
17 styLa Liga 2
Real Oviedo dom
P 0–1
90′
6,79
7 styLa Liga 2
Tenerife wyjazd
Z 3–0
1′
6,73
22 gruLa Liga 2
Huesca dom
R 1–1
12′
6,55
6 gruLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–2
1′
6,34
27 paźLa Liga 2
Granada wyjazd
Z 2–1
8′
6,73
24 paźLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
Z 2–1
18′
6,79
19 paźLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
12′
6,70
21 wrzLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
P 1–2
1′
8 wrzLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
Z 1–0
8′
6,70
Transfery
- 21 sie 2025wolny transfer Levante Grasshopper —
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia FC Cartagena Levante —
- 15 sty 2025wypożyczenie Levante FC Cartagena —
- 1 lip 2023wolny transfer Las Palmas Levante —
- 19 sie 2020wolny transfer Atlético Madrid II Las Palmas —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Grasshopper Super League | 11 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Grasshopper Super League | 24 | 2 | 0 |
| 2024/25 | |||
| FC Cartagena La Liga 2 | 18 | 0 | 2 |
| Levante La Liga 2 · Puchar Króla | 9 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Levante La Liga 2 · Puchar Króla | 24 | 1 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Las Palmas La Liga 2 · Puchar Króla | 33 | 2 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Las Palmas La Liga 2 · Puchar Króla | 23 | 1 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Las Palmas La Liga 2 · Puchar Króla | 27 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Atlético de Madrid La Liga | 1 | 0 | 0 |