Gabriel Osho #4
Obrońca
Środkowy obrońca
Anglia
Championship 2026/27 · 10 występów
Śr. 6,97 · top 25% obrońców — Championship
Klub
- Wiek
- 28 lat
- ur. 14 sierpnia 1998
- Wzrost
- 185 cm
- Waga
- 70 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- sie 2025
- z klubu Auxerre
- Mecze w sezonie
- 11
- 979 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 10 | 0 | 0 | 6,97 | 0,60 | 1,47 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| Razem | 11 | 0 | 0 | 6,95 | 0,60 | 1,47 |
Sparingi osobno: 1 mecz, 82 min. Nie liczą się do tabeli.
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,94 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny17 paź · z Middlesbrough (W) 2–2 · 6,79
17 paźChampionship
Middlesbrough wyjazd
R 2–2
83′
6,79
13 paźChampionship
Watford dom
Z 5–1
90′
6,83
10 paźChampionship
Blackburn Rovers wyjazd
P 1–2
90′
6,79
19 wrzChampionship
Charlton Athletic dom
Z 3–1
82′
6,85
12 wrzChampionship
Bolton Wanderers wyjazd
P 0–1
90′
6,78
Wszystkie mecze: 36
8 wrzChampionship
Stoke City dom
R 1–1
90′
7,10
5 wrzChampionship
Portsmouth wyjazd
P 0–2
90′
6,91
2 wrzChampionship
Queens Park Rangers wyjazd
P 1–2
90′
7,77
29 sieChampionship
Sheffield United dom
R 2–2
94′
6,92
17 sieChampionship
Wrexham dom
R 1–1
90′
6,95
8 siePuchar Ligi Angielskiej
Swindon Town dom
Z 3–2
90′
6,77
1 sieSparingi klubowe
Roma dom
Z 4–1
82′
6,80
2025/26
28 paźPuchar Ligi Angielskiej
Wrexham wyjazd
Z 2–1
2′
23 sieLigue 1
Nice wyjazd
P 1–3
45′
6,28
17 sieLigue 1
Lorient dom
Z 1–0
90′
6,97
2024/25
17 majLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 1–3
90′
6,60
30 marLigue 1
Montpellier dom
Z 1–0
90′
7,77
14 marLigue 1
Nice wyjazd
R 1–1
90′
6,97
9 marLigue 1
Reims wyjazd
Z 2–0
90′
7,42
2 marLigue 1
Strasbourg dom
P 0–1
90′
6,90
22 lutLigue 1
Olympique Marseille dom
Z 3–0
90′
7,41
9 lutLigue 1
Toulouse dom
R 2–2
90′
7,03
19 styLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
22′
4,21
22 gruPuchar Francji
Dunkerque dom
P 0–1
90′
7,09
14 gruLigue 1
Lens dom
R 2–2
90′
1G
7,84
6 gruLigue 1
Paris Saint Germain dom
R 0–0
90′
7,21
24 lisLigue 1
Angers SCO dom
Z 1–0
90′
6,80
8 lisLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
Z 3–1
90′
6,59
20 paźLigue 1
Reims dom
Z 2–1
69′
6,90
5 paźLigue 1
Saint-Étienne wyjazd
P 1–3
60′
6,70
27 wrzLigue 1
Brest dom
Z 3–0
90′
7,10
22 wrzLigue 1
Montpellier wyjazd
P 2–3
90′
7,10
14 wrzLigue 1
Monaco dom
P 0–3
90′
6,90
1 wrzLigue 1
Le Havre wyjazd
P 1–3
66′
7,00
25 sieLigue 1
Nantes wyjazd
P 0–2
90′
6,80
18 sieLigue 1
Nice dom
Z 2–1
90′
6,80
Transfery
- 29 sie 2025transfer Auxerre Cardiff City €1m
- 11 lip 2024wolny transfer Luton Town Auxerre —
- 31 maj 2021powrót z wypożyczenia Rochdale Luton Town —
- 21 sty 2021wypożyczenie Luton Town Rochdale —
- 9 sty 2021powrót z wypożyczenia Yeovil Town Luton Town —
- 1 gru 2020wypożyczenie Luton Town Yeovil Town —
- 18 lis 2020transfer TBC Luton Town —
- 1 sie 2020transfer Reading U21 TBC —
- 31 gru 2019powrót z wypożyczenia Yeovil Town Reading U21 —
- 7 gru 2019wypożyczenie Reading U21 Yeovil Town —
- 3 kwi 2019powrót z wypożyczenia Bristol Rovers Reading U21 —
- 29 sty 2019wypożyczenie Reading U21 Bristol Rovers —
- 13 gru 2018powrót z wypożyczenia Aldershot Town Reading U21 —
- 5 paź 2018wypożyczenie Reading U21 Aldershot Town —
- 25 mar 2018powrót z wypożyczenia Maidenhead United Reading U21 —
- 23 lut 2018wypożyczenie Reading U21 Maidenhead United —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Cardiff City Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 11 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Cardiff City Puchar Ligi Angielskiej · Puchar Anglii | 1 | 0 | 0 |
| Auxerre Ligue 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Auxerre Ligue 1 · Puchar Francji | 21 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Luton Town Premier League · Puchar Anglii | 23 | 2 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Luton Town Championship · Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej | 35 | 3 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Luton Town Championship · Puchar Anglii | 25 | 0 | 0 |