Tommy St. Jago #33
Obrońca
Środkowy obrońca
Holandia
Pro League 2025/26 · 28 występów · 1 A
Śr. 6,79 · top 55% obrońców — Pro League
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 3 stycznia 2000
- Wzrost
- 186 cm
- Waga
- 64 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Willem II
- Mecze w sezonie
- 28
- 2 283 min · 2025/26
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| Pro League | 28 | 0 | 1 | 6,79 |
Forma
Krzywa ocen · 2025/26 · Śr. 6,79 w 27 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEMAJ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny17 maj · z Anderlecht (W) 2–2 · 6,91
17 majPro League
Anderlecht wyjazd
R 2–2
90′
6,91
10 majPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–3
90′
6,23
3 majPro League
Gent dom
Z 1–0
90′
6,63
22 kwiPro League
Club Brugge wyjazd
P 1–6
90′
6,30
18 kwiPro League
Anderlecht dom
P 1–2
76′
6,13
Wszystkie mecze: 61
12 kwiPro League
Union Saint-Gilloise dom
P 0–1
74′
6,93
6 kwiPro League
Gent wyjazd
R 1–1
90′
6,54
22 marPro League
Club Brugge wyjazd
P 1–4
90′
5,91
15 marPro League
Anderlecht dom
Z 1–0
90′
7,14
8 marPro League
Gent wyjazd
P 1–3
90′
6,28
28 lutPro League
Zulte-Waregem dom
Z 2–1
90′
1A
7,01
22 lutPro League
La Louvière wyjazd
Z 2–0
90′
7,53
13 lutPro League
Genk dom
P 2–3
90′
6,43
8 lutPro League
Antwerp dom
Z 2–0
90′
7,13
1 lutPro League
OH Leuven wyjazd
R 2–2
90′
6,77
25 styPro League
Westerlo dom
R 1–1
90′
7,21
17 styPro League
Union Saint-Gilloise wyjazd
P 0–1
90′
6,93
27 gruPro League
Dender dom
R 1–1
90′
7,06
21 gruPro League
Sint-Truiden wyjazd
P 0–1
90′
6,95
13 gruPro League
Cercle Brugge wyjazd
Z 3–2
90′
7,43
7 gruPro League
Sporting Charleroi dom
Z 1–0
90′
6,99
28 lisPro League
Standard Liège dom
P 0–1
90′
7,05
23 lisPro League
Genk wyjazd
Z 1–0
90′
6,74
9 lisPro League
Union Saint-Gilloise dom
R 1–1
90′
6,55
1 lisPro League
Anderlecht wyjazd
P 1–3
32′
6,38
25 paźPro League
OH Leuven dom
R 1–1
1′
16 siePro League
Gent dom
R 1–1
90′
7,06
9 siePro League
Westerlo wyjazd
Z 1–0
30′
7,03
2024/25
18 majEredivisie
NAC Breda wyjazd
R 1–1
46′
6,81
14 majEredivisie
PEC Zwolle dom
P 1–2
90′
6,93
9 majEredivisie
Heracles Almelo dom
P 1–2
90′
7,17
3 majEredivisie
NEC Nijmegen wyjazd
R 1–1
90′
7,82
27 kwiEredivisie
Fortuna Sittard wyjazd
P 0–1
90′
7,76
13 kwiEredivisie
Ajax dom
P 1–2
90′
7,44
4 kwiEredivisie
SC Heerenveen wyjazd
P 1–3
90′
6,84
29 marEredivisie
Almere City dom
P 0–2
90′
7,56
16 marEredivisie
Go Ahead Eagles wyjazd
P 0–1
90′
7,51
9 marEredivisie
FC Utrecht dom
P 2–3
90′
7,36
15 lutEredivisie
FC Groningen dom
P 1–3
90′
7,47
8 lutEredivisie
PSV wyjazd
R 1–1
90′
7,42
2 lutEredivisie
AZ dom
P 0–2
90′
7,05
26 styEredivisie
RKC Waalwijk wyjazd
P 0–2
90′
6,58
18 styEredivisie
Feyenoord dom
R 1–1
90′
7,33
12 styEredivisie
FC Twente wyjazd
P 2–6
90′
7,97
22 gruEredivisie
NEC Nijmegen dom
Z 4–1
90′
6,63
13 gruEredivisie
PEC Zwolle wyjazd
Z 1–0
90′
7,17
8 gruEredivisie
SC Heerenveen dom
P 1–2
90′
7,05
30 lisEredivisie
FC Groningen wyjazd
P 0–2
90′
6,93
24 lisEredivisie
NAC Breda dom
R 2–2
90′
6,50
10 lisEredivisie
AZ wyjazd
Z 2–1
90′
7,44
2 lisEredivisie
FC Twente dom
P 0–1
90′
7,47
27 paźEredivisie
Ajax wyjazd
P 0–1
90′
7,32
20 paźEredivisie
Fortuna Sittard dom
R 0–0
90′
7,70
4 paźEredivisie
Almere City wyjazd
Z 1–0
90′
7,30
28 wrzEredivisie
PSV dom
P 0–2
90′
6,70
21 wrzEredivisie
FC Utrecht wyjazd
P 2–3
90′
6,30
15 wrzEredivisie
RKC Waalwijk dom
Z 3–0
90′
7,40
31 sieEredivisie
Sparta Rotterdam dom
P 1–2
90′
6,70
25 sieEredivisie
Heracles Almelo wyjazd
R 1–1
90′
7,50
18 sieEredivisie
Go Ahead Eagles dom
Z 2–0
90′
7,10
10 sieEredivisie
Feyenoord wyjazd
R 1–1
90′
6,90
Transfery
- 1 lip 2025wolny transfer Willem II Mechelen —
- 1 lip 2025transfer Willem II TBC —
- 1 wrz 2023wolny transfer FC Utrecht Willem II —
- 1 lip 2020transfer Jong FC Utrecht FC Utrecht —
- 1 lip 2019transfer Utrecht U19 Jong FC Utrecht —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2025/26 | |||
| Mechelen Pro League | 28 | 0 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Willem II Eredivisie | 33 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| FC Utrecht Eredivisie | 0 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| FC Utrecht Eredivisie | 0 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| FC Utrecht Eredivisie | 3 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| FC Utrecht Eredivisie | 24 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| FC Utrecht Eredivisie | 1 | 0 | 0 |