Vlasiy Sinyavskiy #99
Obrońca
Lewy obrońca
Estonia
Chance Liga 2026/27 · 5 występów
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 27 listopada 1996
- Wzrost
- 181 cm
- Waga
- 72 kg
- Kontrakt do
- gru 2028
- W klubie od
- sty 2026
- z klubu Bohemians 1905
- Mecze w sezonie
- 5
- 407 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chance Liga | 5 | 0 | 0 | 6,62 | 1,06 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,62 w 5 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPSIE
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny29 sie · z Sigma Olomouc (D) 1–0 · 6,78
29 sieChance Liga
Sigma Olomouc dom
Z 1–0
90′
6,78
16 sieChance Liga
SK Artis Brno dom
Z 1–0
74′
6,25
9 sieChance Liga
Hradec Králové wyjazd
P 1–2
90′
6,60
1 sieChance Liga
Slavia Praha dom
P 0–4
63′
6,43
25 lipChance Liga
Zlín wyjazd
Z 1–0
90′
7,04
Wszystkie mecze: 61
2025/26
23 majChance Liga
Dukla Praha wyjazd
Z 3–0
87′
6,43
16 majChance Liga
Zlín dom
Z 2–0
73′
7,41
12 majChance Liga
Slovácko wyjazd
P 1–2
44′
6,11
9 majChance Liga
Teplice wyjazd
P 1–2
30′
6,53
2 majChance Liga
Mladá Boleslav dom
R 0–0
61′
6,50
25 kwiChance Liga
Viktoria Plzeň dom
P 0–1
90′
6,44
18 kwiChance Liga
Bohemians 1905 dom
P 0–2
33′
6,65
11 kwiChance Liga
Jablonec wyjazd
P 1–4
82′
6,52
5 kwiChance Liga
Slavia Praha dom
P 0–2
24′
6,38
14 gruChance Liga
Karviná dom
P 0–3
90′
6,91
7 gruChance Liga
Jablonec wyjazd
P 0–1
90′
6,17
30 lisChance Liga
Teplice dom
P 0–1
90′
6,82
22 lisChance Liga
Slavia Praha wyjazd
P 1–3
90′
7,19
8 lisChance Liga
Zlín wyjazd
Z 1–0
90′
7,62
2 lisChance Liga
Hradec Králové dom
P 1–2
90′
1A
7,12
28 paźChance Liga
Sparta Praha wyjazd
P 1–2
90′
7,07
22 paźChance Liga
Mladá Boleslav dom
R 1–1
90′
7,56
18 paźChance Liga
Viktoria Plzeň dom
P 0–1
82′
6,61
4 paźChance Liga
Slovan Liberec wyjazd
R 0–0
90′
6,78
27 wrzChance Liga
Sigma Olomouc dom
R 2–2
90′
1A
7,03
21 wrzChance Liga
Dukla Praha wyjazd
Z 2–0
90′
1A
7,03
14 wrzChance Liga
Slovácko dom
Z 1–0
90′
7,93
30 sieChance Liga
Pardubice wyjazd
R 1–1
90′
6,70
17 sieChance Liga
Karviná wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,23
10 sieChance Liga
Jablonec dom
P 0–1
68′
6,06
2 sieChance Liga
Teplice wyjazd
P 0–3
90′
6,14
26 lipChance Liga
Slavia Praha dom
P 0–2
90′
6,28
19 lipChance Liga
Baník Ostrava dom
Z 1–0
90′
7,23
2024/25
25 majChance Liga
Mladá Boleslav wyjazd
R 2–2
30′
6,24
17 majChance Liga
Dukla Praha dom
Z 3–2
90′
6,56
11 majChance Liga
Teplice wyjazd
P 0–1
90′
6,98
4 majChance Liga
České Budějovice dom
R 0–0
90′
7,35
26 kwiChance Liga
Pardubice dom
Z 1–0
90′
6,78
19 kwiChance Liga
Slavia Praha wyjazd
P 0–2
90′
7,03
13 kwiChance Liga
Sigma Olomouc dom
R 2–2
90′
6,43
9 kwiChance Liga
Hradec Králové dom
P 1–5
46′
6,65
6 kwiChance Liga
Viktoria Plzeň wyjazd
P 0–2
90′
6,87
15 marChance Liga
Teplice wyjazd
P 0–1
62′
6,68
8 marChance Liga
České Budějovice dom
Z 2–1
90′
1G
7,62
2 marChance Liga
Karviná wyjazd
P 0–2
73′
6,70
15 lutChance Liga
Dukla Praha dom
R 0–0
11′
6,83
9 lutChance Liga
Jablonec wyjazd
P 2–4
90′
6,76
2 lutChance Liga
Sparta Praha dom
P 0–2
77′
6,52
14 gruChance Liga
Baník Ostrava wyjazd
P 1–3
17′
6,70
7 gruChance Liga
Pardubice dom
R 1–1
10′
6,22
4 gruChance Liga
Dukla Praha wyjazd
Z 2–1
15′
6,51
27 lisChance Liga
Sigma Olomouc wyjazd
P 1–2
66′
6,99
3 lisChance Liga
Viktoria Plzeň dom
Z 1–0
13′
6,56
26 paźChance Liga
Slovan Liberec wyjazd
P 0–4
92′
6,52
20 paźChance Liga
Teplice dom
P 0–2
22′
6,80
5 paźChance Liga
České Budějovice wyjazd
Z 2–0
65′
6,30
28 wrzChance Liga
Karviná dom
Z 2–1
66′
6,30
21 wrzChance Liga
Hradec Králové wyjazd
P 0–3
90′
6,40
31 sieChance Liga
Jablonec dom
R 0–0
90′
24 sieChance Liga
Sparta Praha wyjazd
R 2–2
66′
1G 1A
21 lipChance Liga
Slavia Praha dom
R 0–0
90′
6,90
Transfery
- 16 sty 2026transfer Bohemians 1905 Baník Ostrava —
- 1 lip 2025wolny transfer Slovácko Bohemians 1905 —
- 1 lip 2022wolny transfer Karviná Slovácko —
- 8 lut 2021transfer Flora Karviná €190k
- 2 lip 2018transfer Nõmme Kalju Flora €40k
- 31 gru 2017powrót z wypożyczenia Viljandi JK Tulevik Nõmme Kalju —
- 11 lip 2017wypożyczenie Nõmme Kalju Viljandi JK Tulevik —
- 1 sty 2016transfer JK Trans Narva Nõmme Kalju —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Baník Ostrava Chance Liga | 5 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Baník Ostrava Chance Liga | 9 | 0 | 0 |
| Bohemians 1905 Chance Liga | 19 | 0 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Slovácko Chance Liga | 29 | 2 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Slovácko Chance Liga | 30 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Slovácko Chance Liga · Liga Konferencji · Liga Europy | 33 | 4 | 3 |
| 2021/22 | |||
| Karviná Chance Liga | 31 | 4 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Karviná Chance Liga | 11 | 1 | 0 |
| Flora Liga Europy · Liga Mistrzów | 4 | 1 | 1 |
| 2019/20 | |||
| Flora Liga Europy | 3 | 1 | 0 |
| 2017/18 | |||
| Nõmme Kalju Liga Europy | 0 | 0 | 0 |
| 2016/17 | |||
| Nõmme Kalju Liga Europy | 1 | 0 | 0 |