Téji Savanier #10
Pomocnik
Ofensywny pomocnik
Francja
Ligue 2 2026/27 · 8 występów · 3 G · 2 A
Klub
- Wiek
- 34 lata
- ur. 22 grudnia 1991
- Wzrost
- 172 cm
- Waga
- 69 kg
- W klubie od
- sie 2026
- z klubu Montpellier
- Mecze w sezonie
- 8
- 592 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | 8 | 3 | 2 | 7,63 | 1,41 | 3,50 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,63 w 8 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny30 paź · z Pau (D) 1–3 · 7,91 · 1G
30 paźLigue 2
Pau dom
P 1–3
90′
1G
7,91
23 paźLigue 2
Dunkerque wyjazd
R 1–1
90′
7,76
17 paźLigue 2
Sochaux dom
Z 3–2
90′
1G
7,76
19 wrzLigue 2
Saint-Étienne dom
R 2–2
90′
7,14
14 wrzLigue 2
Red Star wyjazd
P 0–1
78′
6,75
Wszystkie mecze: 68
5 wrzLigue 2
Rodez dom
Z 4–1
78′
1A
8,42
29 sieLigue 2
Annecy wyjazd
R 1–1
59′
1G
7,93
22 sieLigue 2
Laval dom
R 1–1
17′
1A
7,38
2025/26
9 majLigue 2
Red Star wyjazd
R 1–1
17′
6,64
2 majLigue 2
Clermont dom
P 1–2
13′
7,27
17 kwiLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
16′
6,31
10 kwiLigue 2
Annecy wyjazd
R 0–0
6,45
27 lutLigue 2
Reims dom
R 0–0
21′
6,64
20 lutLigue 2
Rodez wyjazd
P 0–1
9′
6,56
14 lutLigue 2
Le Mans dom
Z 4–2
8′
6,46
7 lutLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
P 0–1
66′
7,13
4 lutPuchar Francji
Nice wyjazd
P 2–3
64′
6,90
23 styLigue 2
Bastia wyjazd
Z 2–0
68′
6,43
16 styLigue 2
Boulogne wyjazd
P 0–1
90′
7,07
11 styPuchar Francji
Metz wyjazd
Z 4–0
87′
1G
7,19
5 styLigue 2
Dunkerque dom
P 1–3
90′
1A
7,71
19 gruPuchar Francji
Canet Roussillon wyjazd
Z 1–0
90′
1A
8,56
13 gruLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
R 1–1
90′
1G
7,93
6 gruLigue 2
Pau dom
P 0–1
90′
7,23
24 lisLigue 2
Reims wyjazd
P 0–2
87′
7,11
7 lisLigue 2
Annecy dom
Z 1–0
78′
1G
7,47
31 paźLigue 2
Rodez dom
Z 2–0
90′
1G 1A
8,66
28 paźLigue 2
Clermont wyjazd
R 1–1
68′
6,56
25 paźLigue 2
Nancy dom
Z 4–1
72′
6,99
18 paźLigue 2
Dunkerque wyjazd
Z 1–0
85′
7,17
4 paźLigue 2
Saint-Étienne dom
P 0–2
89′
7,23
27 wrzLigue 2
Laval wyjazd
Z 1–0
22′
6,60
23 wrzLigue 2
Boulogne dom
P 1–3
90′
1G
7,10
20 wrzLigue 2
Bastia dom
Z 2–0
80′
1A
7,66
15 wrzLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–1
23′
7,00
29 sieLigue 2
Amiens SC dom
R 1–1
20′
1G
7,52
9 sieLigue 2
Red Star dom
R 1–1
6′
6,63
2024/25
17 majLigue 1
Nantes wyjazd
P 0–3
46′
6,39
10 majLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 1–4
5′
6,52
4 majLigue 1
Brest wyjazd
P 0–1
24′
6,75
27 kwiLigue 1
Reims dom
R 0–0
16′
6,65
13 kwiLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
32′
7,20
6 kwiLigue 1
Le Havre dom
P 0–2
90′
7,71
30 marLigue 1
Auxerre wyjazd
P 0–1
90′
7,64
8 marLigue 1
LOSC Lille wyjazd
P 0–1
90′
7,77
2 marLigue 1
Rennes dom
P 0–4
85′
8,30
23 lutLigue 1
Nice wyjazd
P 0–2
90′
7,04
16 lutLigue 1
Olympique Lyonnais dom
P 1–4
90′
1A
7,89
9 lutLigue 1
Strasbourg wyjazd
P 0–2
90′
7,61
31 styLigue 1
Lens dom
P 0–2
90′
7,82
26 styLigue 1
Toulouse wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,64
17 styLigue 1
Monaco dom
Z 2–1
90′
6,87
12 styLigue 1
Angers SCO dom
P 1–3
71′
1G
7,46
4 styLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
P 0–1
75′
7,45
21 gruPuchar Francji
Le Puy-en-Velay wyjazd
P 0–4
90′
7,19
15 gruLigue 1
Nice dom
R 2–2
90′
7,67
8 gruLigue 1
Lens wyjazd
P 0–2
90′
6,88
1 gruLigue 1
LOSC Lille dom
R 2–2
81′
1A
7,56
23 lisLigue 1
Saint-Étienne wyjazd
P 0–1
90′
7,90
27 paźLigue 1
Toulouse dom
P 0–3
51′
6,66
20 paźLigue 1
Olympique Marseille dom
P 0–5
90′
7,00
6 paźLigue 1
Reims wyjazd
P 2–4
90′
7,20
28 wrzLigue 1
Monaco wyjazd
P 1–2
90′
7,50
22 wrzLigue 1
Auxerre dom
Z 3–2
88′
2A
8,20
15 wrzLigue 1
Rennes wyjazd
P 0–3
90′
7,00
31 sieLigue 1
Nantes dom
P 1–3
90′
6,70
23 sieLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 0–6
83′
6,40
18 sieLigue 1
Strasbourg dom
R 1–1
90′
1G
7,40
Transfery
- 10 sie 2026wolny transfer Montpellier Metz —
- 1 lip 2026transfer Montpellier TBC —
- 2 lip 2019transfer Nîmes Montpellier €9.5m
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Metz Ligue 2 | 7 | 2 | 2 |
| 2025/26 | |||
| Montpellier Ligue 2 · Puchar Francji | 28 | 6 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 32 | 2 | 5 |
| 2023/24 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 34 | 9 | 8 |
| 2022/23 | |||
| Montpellier Ligue 1 | 30 | 12 | 4 |
| 2021/22 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 31 | 9 | 7 |
| 2020/21 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 31 | 5 | 6 |
| 2019/20 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 20 | 7 | 2 |
| 2018/19 | |||
| Ligue 1 | 32 | 6 | 14 |