Sam Sanna #6
Pomocnik
Defensywny pomocnik
Francja
Ligue 2 2026/27 · 11 występów · 1 G
Śr. 6,94 · top 35% pomocników — Ligue 2
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 8 marca 1999
- Wzrost
- 170 cm
- Waga
- 65 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lip 2023
- z klubu Toulouse
- Mecze w sezonie
- 11
- 933 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | 11 | 1 | 0 | 6,91 | 0,04 | 1,64 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,91 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny30 paź · z Boulogne (D) 1–0 · 7,04
30 paźLigue 2
Boulogne dom
Z 1–0
90′
7,04
23 paźLigue 2
Nancy wyjazd
P 0–1
90′
6,78
16 paźLigue 2
Clermont dom
R 3–3
64′
6,67
9 paźLigue 2
Pau wyjazd
P 2–3
81′
6,38
18 wrzLigue 2
Sochaux dom
R 1–1
90′
1G
7,82
Wszystkie mecze: 74
11 wrzLigue 2
Dijon wyjazd
P 2–3
68′
6,81
4 wrzLigue 2
Red Star dom
P 1–2
90′
7,37
28 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
P 0–3
90′
7,12
22 sieLigue 2
Metz wyjazd
R 1–1
90′
6,98
14 sieLigue 2
Nantes dom
Z 2–1
90′
6,46
8 sieLigue 2
Rodez wyjazd
P 1–3
90′
6,55
2025/26
9 majLigue 2
Boulogne dom
Z 2–1
90′
6,69
2 majLigue 2
Troyes wyjazd
P 0–4
90′
6,47
24 kwiLigue 2
Rodez dom
R 0–0
90′
6,78
20 kwiLigue 2
Dunkerque wyjazd
Z 2–0
90′
7,16
10 kwiLigue 2
Reims dom
R 2–2
90′
6,44
3 kwiLigue 2
Red Star wyjazd
R 0–0
90′
6,31
20 marLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 3–2
90′
7,08
13 marLigue 2
Montpellier wyjazd
P 0–2
90′
6,81
6 marLigue 2
Guingamp dom
R 2–2
82′
6,86
21 lutLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
P 1–2
90′
6,84
13 lutLigue 2
Annecy dom
R 2–2
90′
1A
6,94
7 lutLigue 2
Le Mans wyjazd
R 1–1
90′
6,82
4 lutPuchar Francji
Olympique Lyonnais wyjazd
P 0–2
84′
6,16
30 styLigue 2
Pau dom
P 0–1
90′
6,99
23 styLigue 2
Amiens SC wyjazd
R 0–0
90′
7,27
16 styLigue 2
Bastia dom
P 0–2
90′
6,55
10 styPuchar Francji
Istres wyjazd
Z 2–0
90′
7,33
3 styLigue 2
Clermont wyjazd
P 1–4
24′
5,86
12 gruLigue 2
Dunkerque dom
P 1–2
90′
6,40
8 gruLigue 2
Reims wyjazd
P 0–4
76′
5,60
25 lisLigue 2
Bastia wyjazd
Z 2–0
90′
7,26
21 lisLigue 2
Troyes dom
P 0–1
86′
6,97
7 lisLigue 2
Nancy wyjazd
Z 2–0
90′
7,47
31 paźLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–2
90′
6,68
28 paźLigue 2
Le Mans dom
R 1–1
90′
6,66
18 paźLigue 2
Red Star dom
P 0–1
79′
6,96
3 paźLigue 2
Annecy wyjazd
R 0–0
90′
6,76
27 wrzLigue 2
Montpellier dom
P 0–1
78′
7,25
23 wrzLigue 2
Pau wyjazd
P 0–1
90′
7,11
19 wrzLigue 2
Amiens SC dom
P 0–3
90′
6,65
12 wrzLigue 2
Boulogne wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,16
29 sieLigue 2
Clermont dom
R 0–0
90′
6,95
22 sieLigue 2
Rodez wyjazd
R 1–1
90′
1G
8,05
15 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
R 1–1
89′
7,10
9 sieLigue 2
Saint-Étienne dom
R 3–3
90′
6,81
2024/25
10 majLigue 2
Metz dom
P 2–3
90′
7,00
2 majLigue 2
Dunkerque wyjazd
R 0–0
90′
7,05
25 kwiLigue 2
Amiens SC dom
Z 1–0
80′
7,09
18 kwiLigue 2
Rodez dom
Z 2–1
58′
7,00
14 kwiLigue 2
Bastia wyjazd
P 2–5
33′
7,15
14 lutLigue 2
Ajaccio wyjazd
P 0–3
41′
6,52
7 lutLigue 2
Annecy dom
P 0–1
90′
6,95
31 styLigue 2
Pau wyjazd
R 1–1
90′
6,97
24 styLigue 2
Troyes dom
Z 1–0
90′
7,59
18 styLigue 2
Clermont wyjazd
R 1–1
90′
1A
7,85
15 styPuchar Francji
Toulouse wyjazd
P 1–2
90′
7,16
10 styLigue 2
Red Star dom
R 1–1
90′
7,14
4 styLigue 2
Lorient dom
Z 2–0
90′
6,94
20 gruPuchar Francji
SA Merignac wyjazd
Z 0–0
30′
7,02
13 gruLigue 2
Amiens SC wyjazd
Z 3–1
90′
1A
7,77
6 gruLigue 2
Caen dom
Z 1–0
90′
1G
7,57
22 lisLigue 2
Martigues wyjazd
Z 3–0
86′
6,90
8 lisLigue 2
Bastia dom
R 2–2
90′
6,98
1 lisLigue 2
Troyes wyjazd
R 0–0
12′
6,82
29 paźLigue 2
Clermont dom
P 1–2
90′
7,69
25 paźLigue 2
Annecy wyjazd
P 0–2
90′
7,55
18 paźLigue 2
Dunkerque dom
Z 3–2
90′
6,70
4 paźLigue 2
Paris wyjazd
P 0–1
90′
7,00
27 wrzLigue 2
Pau dom
Z 3–1
23′
1A
7,04
24 wrzLigue 2
Rodez wyjazd
Z 3–1
90′
7,45
20 wrzLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–0
90′
7,04
13 wrzLigue 2
Ajaccio dom
R 1–1
90′
1G
8,06
31 sieLigue 2
Metz wyjazd
R 1–1
90′
6,73
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Laval Ligue 2 | 10 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Laval Ligue 2 · Puchar Francji | 35 | 1 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Laval Ligue 2 · Puchar Francji | 28 | 2 | 3 |
| 2023/24 | |||
| Laval Ligue 2 · Puchar Francji | 41 | 2 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Laval Ligue 2 | 21 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Toulouse Ligue 2 · Puchar Francji | 16 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Toulouse Ligue 2 · Puchar Francji | 24 | 0 | 2 |
| 2019/20 | |||
| Toulouse Ligue 1 | 0 | 0 | 0 |