Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Atalanta – Parma

Dziś

Serie A Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Atalanta
20:45 pon. 2 lis · Twój czas za 1 dzień 10 godz.
Goście Parma
Szanse przed meczem
67% Atalanta 19% remis Parma 14%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: Gewiss Stadium, Bergamo Sędzia: Valerio Crezzini

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Nikola Krstović: 5 goli i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole5 xG3,05

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 3,1).

Stawka

Parma: to mecz o utrzymanie

50%po porażce 36%po wygranej

Ryzyko spadku: 50% po porażce, 36% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

W liczbach

Parma przegrała 6 z 6 ostatnich meczów Serie A na wyjeździe.

Ostatnio

Ostatnio 25 stycznia: Atalanta – Parma 4:0

Sędzia

Valerio Crezzini: 2,7 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach: 6 meczów, bez czerwonej kartki, 1 rzut karny.

Atak

Atalanta strzela 2,2 gola na mecz

Atalanta2,2 Parma0,6

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Parma strzela 0,6.

Kogo obserwować

Serie A, ten sezon.

Nikola Krstović

Atalanta · napastnik

6goli 2asysty 7,27śr. ocena

Ostatni mecz, Fiorentina: ocena 6,7.

David Romero

Parma · napastnik

2gole 0asyst 6,73śr. ocena

Ostatni mecz, Udinese: ocena 6,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Atalanta

  • Giacomo RaspadoriKontuzjowany · do 3 lis
  • Gianluca ScamaccaKontuzjowany · do 3 lis
  • Sead KolasinacKontuzjowany · do 9 lis
  • Odilon KossounouKontuzjowany · do 17 lis
  • Thomas PompeiKontuzjowany · do 17 lis
  • Raoul BellanovaKontuzjowany · powrót nieznany

Parma

  • Nesta ElphegeKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Atalanta u siebie i Parma na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,4 · 3,0; kartki 1,4 · 1,6

Bezpośrednie mecze

24 spotkania od 2006 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 25 sty 2026 · Serie A Atalanta 4:0 Parma Scamacca 15' (k) · de Roon 24' · Raspadori 73' · Krstović 90+2'
3wygrane

1 remis4,4 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 6 sty 2021Serie A Atalanta3:0Parma Muriel 15' · Zapata 49' · Gosens 61' przed naszą bazą
  • 28 lip 2020Serie A Parma1:2Atalanta Kulusevski 43' · Malinovskyi 70' · Gómez 84' przed naszą bazą
  • 6 sty 2020Serie A Atalanta5:0Parma Gómez 11' · Freuler 34' · Gosens 43' · Ilicic 60', 71' przed naszą bazą
  • 31 mar 2019Serie A Parma1:3Atalanta Gervinho 8' · Pašalić 24' · Zapata 75', 90+4' przed naszą bazą
  • 27 paź 2018Serie A Atalanta3:0Parma Gagliolo 55' (s) · Palomino 72' · Mancini 80' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 19:45, pon. 2 lis

AtalantaParma

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Atalanta: Giacomo Raspadori, Gianluca Scamacca, Sead Kolasinac, Odilon Kossounou, Thomas Pompei, Raoul BellanovaParma: Nesta Elphege

Trenerzy

Maurizio SarriAtalanta Alberto GilardinoParma

Pełne kadry (45 zawodników)

Atalanta

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Parma

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

67%Atalanta
19%remis
14%Parma

Na 20 takich meczów Atalanta wygrywa 13, 4 kończą się remisem, a Parma wygrywa 3.

Prognoza stawia na Atalanta. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Atalanta: 55,4 i 40,2.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:012%
  2. 2:011%
  3. 2:19%
  4. 1:19%
  5. 3:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Atalanta 9 z 10 · Parma 8 z 10
  • 3+ gole55% Atalanta 7 z 10 · Parma 5 z 10
  • 4+ gole34% Atalanta 5 z 10 · Parma 0 z 10
  • 5+ goli23% Atalanta 2 z 10 · Parma 0 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 47%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Atalanta szanse na puchary dziś 10%
po porażce
7%
po remisie
8%
po wygranej
11%
Parma ryzyko spadku dziś 45%
po porażce
50%
po remisie
44%
po wygranej
36%

Parma: między wygraną a porażką jest 13 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

55,4 40,2
AtalantaParma
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
poniedziałek 2 listopada, 20:45Twój czas · za 1 dzień 10 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
Gewiss Stadium Bergamo · pokaż mapę
Sędzia
Valerio Crezzini 🇮🇹 1,0 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 3 mecze
Odpoczynek
Atalanta 4 dni · Parma 5 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie A
Tabela
12. Atalanta (11 pkt) i 18. Parma (5 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
7°Cbezchmurniewiatr 9 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Gewiss Stadium
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł