Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Cincinnati – Philadelphia Union

Dziś

Major League Soccer Eastern Conference

Udostępnij grafikę
Gospodarze Cincinnati
19:00 sob. 31 paź · Twój czas za 10 godz. 27 min
Goście Philadelphia Union

Szóstka kolejki · Major League Soccer Złota minuta

Szanse przed meczem
42% Cincinnati 23% remis Philadelphia Union 35%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: MLS Pass on Apple TV Stadion: TQL Stadium Sędzia: Allen Chapman

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Milan Iloski: 6 goli w 5 meczach ligi

Gole6 xG6,24

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 6,2).

Ostatnio

Ostatnio 9 września: Philadelphia Union – Cincinnati 5:0

Bruno Damiani: 3 gole. Philadelphia Union: 3 wygrane z rzędu w tych meczach.

Sędzia

Allen Chapman: 3,4 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 22 mecze, 3 czerwone kartki, 8 rzutów karnych.

Forma strzelca

Evander: 1 gol i 3 asysty w 5 meczach ligi

Gole1 xG0,78

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 0,8).

Kogo obserwować

Major League Soccer, ten sezon.

Evander

Cincinnati · pomocnik

14goli 13asyst 7,83śr. ocena

Ostatni mecz, Inter Miami: 1 asysta, ocena 7,5.

Milan Iloski

Philadelphia Union · napastnik

19goli 2asysty 7,30śr. ocena

Ostatni mecz, New England: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Cincinnati

  • José MartínezKontuzjowany · powrót nieznany

Philadelphia Union

  • Sal OlivasZawieszony · do 31 gru
  • Cavan SullivanKontuzjowany · powrót nieznany
  • Philippe NdingaKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Cincinnati u siebie i Philadelphia Union na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,2 · 6,0; kartki 1,8 · 2,0

Bezpośrednie mecze

17 spotkań od 2019 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 9 wrz 2026 · Major League Soccer Philadelphia Union 5:0 Cincinnati Sullivan 43' (k) · Damiani 45+1', 49', 61' · Iloski 89' (k). Philadelphia Union: 3. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
2wygrane

0 remisów4,2 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

3wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 26 lis 2023Major League Soccer Cincinnati1:0Philadelphia Union Mosquera 90+4' przed naszą bazą
  • 16 wrz 2023Major League Soccer Philadelphia Union2:2Cincinnati Martínez 23' · Gazdag 37' (k) · Boupendza 49' · Vazquez 76' przed naszą bazą
  • 8 kwi 2023Major League Soccer Cincinnati1:0Philadelphia Union Acosta 69' (k) przed naszą bazą
  • 21 paź 2022Major League Soccer Philadelphia Union1:0Cincinnati Flach 59' przed naszą bazą
  • 6 sie 2022Major League Soccer Cincinnati3:1Philadelphia Union Vazquez 50' · Brenner 55' · Barreal 71' · Aaronson 77' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 18:00, sob. 31 paź

CincinnatiPhiladelphia Union

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Cincinnati: José MartínezPhiladelphia Union: Sal Olivas, Cavan Sullivan, Philippe Ndinga

Trenerzy

Pat NoonanCincinnati Ryan RichterPhiladelphia Union

Pełne kadry (45 zawodników)

Cincinnati

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Philadelphia Union

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

42%Cincinnati
23%remis
35%Philadelphia Union

Na 20 takich meczów Cincinnati wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Philadelphia Union wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Cincinnati, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Philadelphia Union: 52,2 i 60,6.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:19%
  2. 2:18%
  3. 1:28%
  4. 2:27%
  5. 1:05%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole87% Cincinnati 10 z 10 · Philadelphia Union 9 z 10
  • 3+ gole69% Cincinnati 8 z 10 · Philadelphia Union 8 z 10
  • 4+ gole48% Cincinnati 7 z 10 · Philadelphia Union 6 z 10
  • 5+ goli32% Cincinnati 3 z 10 · Philadelphia Union 4 z 10

Cincinnati: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 69%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

52,2 60,6
CincinnatiPhiladelphia Union
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 19:00Twój czas · za 10 godz. 27 min
Gdzie oglądać
MLS Pass on Apple TV (Transmisja) USA · zmień kraj
Stadion
TQL Stadium pokaż mapę
Sędzia
Allen Chapman 🇺🇸 3,4 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 22 mecze
Odpoczynek
Cincinnati 3 dni · Philadelphia Union 3 dni Obie drużyny grały ostatnio: Major League Soccer
Tabela
15. Cincinnati (43 pkt) i 12. Philadelphia Union (47 pkt)
Pogoda
14°Cpochmurnowiatr 10 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · TQL Stadium
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł