Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Lazio – Cagliari

Dziś

Serie A Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Lazio
15:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 16 godz. 47 min
Goście Cagliari
Szanse przed meczem
56% Lazio 24% remis Cagliari 21%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Stadio Olimpico, Roma Sędzia: Andrea Colombo

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Lazio bez porażki od 9 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 8 wygranych i 1 remis. Ostatnia porażka: 16 sierpnia, 0:2, rywal: Mantova.

Atak

Lazio strzela 3,2 gola na mecz

Lazio3,2 Cagliari0,8

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Cagliari strzela 0,8.

Obrona

Cagliari traci 2,2 gola na mecz

Lazio0,8 Cagliari2,2

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Lazio traci 0,8.

Ostatnio

Ostatnio 21 lutego: Cagliari – Lazio 0:0

Lazio: 10 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Sędzia

Andrea Colombo: 4,6 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach: 10 meczów, 4 czerwone kartki, 2 rzuty karne.

W liczbach

Lazio strzeliło pierwszego gola w 5 z 5 ostatnich meczów Serie A (100,0%; u siebie: 2, 40,0%).

Kogo obserwować

Serie A, ten sezon.

Mattia Zaccagni 

Lazio · napastnik

2gole 5asyst 7,51śr. ocena

Ostatni mecz, Sassuolo: 1 gol i 2 asysty, ocena 8,6.

Daniel Maldini

Cagliari · napastnik

5goli 0asyst 6,97śr. ocena

Ostatni mecz, Roma: 1 gol, ocena 7,1.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lazio

  • Nicolò RovellaKontuzjowany · do 3 lis
  • Albert GudmundssonKontuzjowany · do 23 lis
  • Alessio FurlanettoKontuzjowany · powrót nieznany

Cagliari

  • Mattia FeliciKontuzjowany · do 1 mar
  • Harry WinksKontuzjowany · powrót nieznany

Zapowiedź i podsumowanie

Przed meczem

Lazio podejmuje Cagliari po dziewięciu ligowych meczach bez porażki

Lazio zagra z Cagliari w 10. kolejce Serie A po dziewięciu kolejnych meczach ligowych bez porażki. W 9. kolejce pokonało Sassuolo 6–2, ale trener Gennaro Gattuso wskazywał błędy w obronie.

Tekst wygenerowany przez AI na podstawie danych GolVolt i źródeł wymienionych pod artykułem

Liczba meczu 9 Tyle kolejnych ligowych spotkań Lazio rozegrało bez porażki przed meczem z Cagliari.

Sześć goli w Sassuolo

Lazio wygrało pięć ligowych meczów z rzędu, a od dziewięciu spotkań Serie A nie przegrało żadnego. W 9. kolejce po pierwszej połowie meczu z Sassuolo prowadziło 4–2, a gole zdobyli Taylor, Isaksen, Florini i Zaccari. Po przerwie dublet strzelił Noslin. Sassuolo od 30. minuty grało w dziesiątkę po czerwonej kartce. Noslin jest najlepszym strzelcem Lazio w lidze: ma 4 gole i 2 asysty w 8 meczach Serie A.

Gattuso krytykuje obronę mimo wysokiej wygranej

Gattuso był zadowolony z wyniku, ale skrytykował swój zespół za błędy w obronie i zbyt słabe kontrolowanie meczu po objęciu prowadzenia. Trener Lazio powiedział: „Musimy ciężko pracować”.

Cagliari: porażki z Romą i w Monzy

Cagliari przegrało z Romą 2–4 w 9. kolejce Serie A, a bramki dla rywali zdobyli Lulli, Pisilli, Mora i Malen. Zespół przegrał też w Monzy 0:4. W czterech ostatnich meczach tych drużyn (wynik po 90 minutach) Lazio wygrało trzy razy, raz padł remis. Najlepszym strzelcem Cagliari w lidze jest Daniel Maldini, który zdobył 5 goli w 9 meczach. W sezonie Serie A Cagliari straciło 5 z 13 goli po 75. minucie, a Lazio 1 z 7.

Kontuzje po obu stronach

W Lazio kontuzjowani są Albert Gudmundsson, Alessio Furlanetto i Nicolò Rovella. W Cagliari z powodu kontuzji nieobecni są Mattia Felici i Harry Winks.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Lazio u siebie i Cagliari na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,0 · 3,6; kartki 1,4 · 1,6

Bezpośrednie mecze

38 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 21 lut 2026 · Serie A Cagliari 0:0 Lazio
4wygrane

1 remis2,4 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 2 gru 2023Serie A Lazio1:0Cagliari Pedro 8' przed naszą bazą
  • 5 mar 2022Serie A Cagliari0:3Lazio Immobile 19' (k) · Alberto 42' · Anderson 62' przed naszą bazą
  • 19 wrz 2021Serie A Lazio2:2Cagliari Immobile 45' · Cataldi 83' · Pedro 46' · Baldé 62' przed naszą bazą
  • 7 lut 2021Serie A Lazio1:0Cagliari Immobile 61' przed naszą bazą
  • 26 wrz 2020Serie A Cagliari0:2Lazio Lazzari 4' · Immobile 74' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, niedz. 1 lis

LazioCagliari

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Lazio: Nicolò Rovella, Albert Gudmundsson, Alessio FurlanettoCagliari: Mattia Felici, Harry Winks

Trenerzy

Gennaro GattusoLazio Fabio PisacaneCagliari

Pełne kadry (50 zawodników)

Lazio

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Cagliari

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

56%Lazio
24%remis
21%Cagliari

Na 20 takich meczów Lazio wygrywa 11, 5 kończy się remisem, a Cagliari wygrywa 4.

Prognoza stawia na Lazio. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Lazio: 64,2 i 45,2.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:110%
  3. 1:010%
  4. 2:09%
  5. 0:06%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole78% Lazio 8 z 10 · Cagliari 6 z 10
  • 3+ gole56% Lazio 6 z 10 · Cagliari 4 z 10
  • 4+ gole33% Lazio 3 z 10 · Cagliari 2 z 10
  • 5+ goli19% Lazio 1 z 10 · Cagliari 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 55%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Lazio szanse na mistrzostwo dziś 12%
po porażce
8%
po remisie
10%
po wygranej
14%
Cagliari ryzyko spadku dziś 4%
po porażce
5%
po remisie
4%
po wygranej
2%

Lazio: między wygraną a porażką jest 6 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

64,2 45,2
LazioCagliari
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 15:00Twój czas · za 16 godz. 47 min
Gdzie oglądać
Paramount+, UNIVERSO USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Olimpico Roma · pokaż mapę
Sędzia
Andrea Colombo 🇮🇹 5,2 żółtej kartki na mecz · Wszystkie sezony w danych · 114 meczów
Odpoczynek
Lazio 5 dni · Cagliari 5 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie A
Tabela
2. Lazio (25 pkt) i 10. Cagliari (13 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
13°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 26 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Olimpico
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł