Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Viborg FF – Horsens

Dziś

Superliga Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Viborg FF
14:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 13 godz.
Goście Horsens

Szóstka kolejki · Superliga

Szanse przed meczem
39% Viborg FF 24% remis Horsens 37%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Energi Viborg Arena, Viborg Sędzia: Aydin Uslu

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 28 sierpnia: Horsens – Viborg FF 2:3

Viborg FF: 4 wygrane z rzędu w tych meczach.

Sędzia

Aydin Uslu: 6,2 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, 1 czerwona kartka, 1 rzut karny.

Seria

Viborg FF z golem w 5 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 9 goli w tych meczach.

Seria

Horsens bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 1 wygrana i 3 remisy. Ostatnia porażka: 11 września, 0:2, rywal: FC København.

Kogo obserwować

Superliga, ten sezon.

Dorian Hanza

Viborg FF · napastnik

5goli 1asysta 6,98śr. ocena

Ostatni mecz, AGF: ocena 6,6.

Yamirou Ouorou

Horsens · pomocnik

2gole 3asysty 6,76śr. ocena

Ostatni mecz, Sønderjyske Fodbold: 2 asysty, ocena 7,4.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Viborg FF

  • Mohamed Iyadh RiahiKontuzjowany · powrót nieznany
  • Tim FreriksKontuzjowany · powrót nieznany
  • Yonis NjohKontuzjowany · powrót nieznany

Horsens

  • Adam HerdonssonZawieszony · do 3 lis
  • Alagie SaineZawieszony · do 3 lis

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Viborg FF u siebie i Horsens na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,6 · 3,4; kartki 1,6 · 2,4

Bezpośrednie mecze

14 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 28 sie 2026 · Superliga Horsens 2:3 Viborg FF Ehibhatiomhan 47' · Milicevic 71' · Hanza 34' · Nouck 45+1' · Beck 55'. Viborg FF: 4. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
4wygrane

0 remisów4,0 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 14 kwi 2008Superliga Viborg FF1:3Horsens Olsen 45' · Friis 1' · Lawan 4', 47' przed naszą bazą
  • 25 lis 2007Superliga Horsens1:1Viborg FF Friis 11' · Nagel 28' przed naszą bazą
  • 19 sie 2007Superliga Viborg FF2:1Horsens Frandsen 34' (k) · Glerup 57' · Petersen 45' przed naszą bazą
  • 9 kwi 2007Superliga Horsens3:1Viborg FF przed naszą bazą
  • 5 lis 2006Superliga Viborg FF1:0Horsens przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 13:00, niedz. 1 lis

Viborg FFHorsens

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Viborg FF: Mohamed Iyadh Riahi, Tim Freriks, Yonis NjohHorsens: Adam Herdonsson, Alagie Saine

Trenerzy

Nickolai LundViborg FF Niki Dige ZimlingHorsens

Pełne kadry (39 zawodników)

Viborg FF

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Horsens

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

39%Viborg FF
24%remis
37%Horsens

Na 20 takich meczów Viborg FF wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Horsens wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Viborg FF: 55,8 i 50,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 1:29%
  3. 2:18%
  4. 1:07%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole82% Viborg FF 9 z 10 · Horsens 9 z 10
  • 3+ gole61% Viborg FF 6 z 10 · Horsens 7 z 10
  • 4+ gole38% Viborg FF 3 z 10 · Horsens 5 z 10
  • 5+ goli23% Viborg FF 2 z 10 · Horsens 4 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 63%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

55,8 50,9
Viborg FFHorsens
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 14:00Twój czas · za 1 dzień 13 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Energi Viborg Arena Viborg · pokaż mapę
Sędzia
Aydin Uslu 🇩🇰 6,2 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Viborg FF 7 dni · Horsens 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Superliga
Tabela
3. Viborg FF (20 pkt) i 6. Horsens (16 pkt) Kolejka 13 z 22
Pogoda
11°Clekki deszczwiatr 16 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Energi Viborg Arena
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł