Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Lokomotiva Zagreb – Osijek

Dziś

1. HNL Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Lokomotiva Zagreb
18:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 18 godz.
Goście Osijek
Szanse przed meczem
38% Lokomotiva Zagreb 27% remis Osijek 35%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadion Maksimir, Zagreb Sędzia: Marko Crnojević

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 15 sierpnia: Osijek – Lokomotiva Zagreb 1:0

Wcześniej Osijek: 6 meczów z rzędu bez wygranej.

Forma strzelca

Armando León: 3 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole3

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Seria

Osijek bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 2 remisy i 2 porażki. Ostatnia wygrana: 12 września, 4:2, rywal: Dinamo Zagreb.

Kogo obserwować

1. HNL, ten sezon.

Dušan Vuković

Lokomotiva Zagreb · pomocnik

3gole 2asysty 6,76śr. ocena

Ostatni mecz, Gorica: ocena 6,6.

Armando León

Osijek · napastnik

6goli 1asysta 7,29śr. ocena

Ostatni mecz, Rudeš: ocena 6,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lokomotiva Zagreb

  • Fran KaracicZawieszony · do 2 lis

Osijek

  • Luka VrbancicKontuzjowany · do 4 lis
  • Simun MikolcicKontuzjowany · do 31 gru
  • Anton MatkovicKontuzjowany · powrót nieznany
  • David MejíaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Jona JezicKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Lokomotiva Zagreb u siebie i Osijek na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,6 · 6,4; kartki 3,2 · 2,2

Bezpośrednie mecze

62 spotkania od 2009 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 15 sie 2026 · 1. HNL Osijek 1:0 Lokomotiva Zagreb Jakupovic 90'. Osijek: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 6 spotkań.

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:00, niedz. 1 lis

Lokomotiva ZagrebOsijek

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Lokomotiva Zagreb: Fran KaracicOsijek: Luka Vrbancic, Simun Mikolcic, Anton Matkovic, David Mejía, Jona Jezic

Trenerzy

Nikica JelavićLokomotiva Zagreb Federico Bessone LunaOsijek

Pełne kadry (51 zawodników)

Lokomotiva Zagreb

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Osijek

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

38%Lokomotiva Zagreb
27%remis
35%Osijek

Na 20 takich meczów Lokomotiva Zagreb wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Osijek wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 45,2 i 46,4.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 2:19%
  3. 1:09%
  4. 1:29%
  5. 0:18%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Lokomotiva Zagreb 7 z 10 · Osijek 7 z 10
  • 3+ gole53% Lokomotiva Zagreb 4 z 10 · Osijek 6 z 10
  • 4+ gole30% Lokomotiva Zagreb 3 z 10 · Osijek 5 z 10
  • 5+ goli16% Lokomotiva Zagreb 2 z 10 · Osijek 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 57%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Lokomotiva Zagreb ryzyko spadku dziś 11%
po porażce
14%
po remisie
13%
po wygranej
7%
Osijek szanse na puchary dziś 9%
po porażce
6%
po remisie
9%
po wygranej
13%

Lokomotiva Zagreb: między wygraną a porażką jest 7 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

45,2 46,4
Lokomotiva ZagrebOsijek
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 18:00Twój czas · za 1 dzień 18 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
Stadion Maksimir Zagreb · pokaż mapę
Sędzia
Marko Crnojević 🇭🇷
Odpoczynek
Lokomotiva Zagreb 8 dni · Osijek 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: 1. HNL
Tabela
8. Lokomotiva Zagreb (11 pkt) i 4. Osijek (17 pkt) Kolejka 12 z 36
Pogoda
6°Cumiarkowany deszczwiatr 21 km/h
Mapa stadionu · Stadion Maksimir
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł