Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Nancy – Sochaux

Dziś

Ligue 2 Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Nancy
20:00 pt. 6 lis · Twój czas za 5 dni 15 godz.
Goście Sochaux
Szanse przed meczem
47% Nancy 26% remis Sochaux 27%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stade Marcel-Picot, Tomblaine

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Sochaux z golem w 6 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 7 goli w tych meczach.

Ostatnio

Ostatnio 9 kwietnia 2022: Sochaux – Nancy 1:0

Sochaux: 7 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Seria

Nancy bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 wygrane. Ostatnia porażka: 11 września, 1:2, rywal: Reims.

Kogo obserwować

Ligue 2, ten sezon.

Ilyes Housni

Nancy · pomocnik

2gole 3asysty 7,36śr. ocena

Ostatni mecz, Laval: 1 asysta, ocena 7,5.

Benjamin Gomel

Sochaux · pomocnik

3gole 0asyst 6,91śr. ocena

Ostatni mecz, Annecy: ocena 6,7.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Nancy u siebie i Sochaux na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,0 · 6,4; kartki 1,8 · 1,8

Bezpośrednie mecze

34 spotkania od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 9 kwi 2022 · Ligue 2 Sochaux 1:0 Nancy Ndiaye 36'
0wygrane

3 remisy0,8 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 5

2wygrane
  • 9 kwi 2022Ligue 2 Sochaux1:0Nancy Ndiaye 36' przed naszą bazą
  • 30 paź 2021Ligue 2 Nancy0:0Sochaux przed naszą bazą
  • 10 kwi 2021Ligue 2 Nancy0:0Sochaux przed naszą bazą
  • 20 sty 2021Coupe de France Nancy0:1Sochaux El Kaoutari 60' (s) przed naszą bazą
  • 5 gru 2020Ligue 2 Sochaux1:1Nancy Virginius 51' · Santos 57' przed naszą bazą
Pokaż starsze (5)
  • 4 lut 2020Ligue 2 Nancy1:1Sochaux Bertrand 14' · Sane 73' przed naszą bazą
  • 23 sie 2019Ligue 2 Sochaux3:0Nancy Sane 2' · Weissbeck 75' · Lasme 82' przed naszą bazą
  • 1 mar 2019Ligue 2 Sochaux0:4Nancy Dias 72' · Gom 73' · Bassi 76' · Dembélé 79' przed naszą bazą
  • 28 wrz 2018Ligue 2 Nancy0:0Sochaux przed naszą bazą
  • 7 lip 2018Sparing Sochaux1:0Nancy Daham 81' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Nancy (4-2-3-1, ostatnio: Laval) · Sochaux (4-2-3-1, ostatnio: Annecy).

Oficjalne ok. 19:00, pt. 6 lis

NancySochaux

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Oswald TanchotNancy Vincent HognonSochaux

Pełne kadry (61 zawodników)

Nancy

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Sochaux

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

47%Nancy
26%remis
27%Sochaux

Na 20 takich meczów Nancy wygrywa 9, 5 kończy się remisem, a Sochaux wygrywa 6.

Prognoza stawia na Nancy. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 50,1 i 47,2.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 1:012%
  3. 2:19%
  4. 2:08%
  5. 0:18%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole73% Nancy 4 z 10 · Sochaux 6 z 10
  • 3+ gole48% Nancy 3 z 10 · Sochaux 3 z 10
  • 4+ gole26% Nancy 1 z 10 · Sochaux 2 z 10
  • 5+ goli14% Nancy 1 z 10 · Sochaux 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 53%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

50,1 47,2
NancySochaux
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 6 listopada, 20:00Twój czas · za 5 dni 15 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade Marcel-Picot Tomblaine · pokaż mapę
Odpoczynek
Nancy 14 dni · Sochaux 14 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 2
Tabela
4. Nancy (19 pkt) i 13. Sochaux (11 pkt) Kolejka 12 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade Marcel-Picot
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł