Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Dunkerque – Guingamp

Dziś

Ligue 2 Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Dunkerque
20:00 pt. 6 lis · Twój czas za 5 dni 14 godz.
Goście Guingamp
Szanse przed meczem
32% Dunkerque 26% remis Guingamp 42%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stade Marcel-Tribut, Dunkerque

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Guingamp: to mecz o utrzymanie

14%po porażce 5%po wygranej

Ryzyko spadku: 14% po porażce, 5% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 6 lutego: Dunkerque – Guingamp 0:0

Stawka

Dunkerque: to mecz o utrzymanie

13%po porażce 4%po wygranej

Ryzyko spadku: 13% po porażce, 4% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Tabela

1 pkt różnicy w tabeli

11.Dunkerque12 pkt 12.Guingamp11 pkt

Dunkerque: 11. miejsce, 12 pkt · Guingamp: 12. miejsce, 11 pkt.

Kogo obserwować

Ligue 2, ten sezon.

Souleymane Keita

Dunkerque · pomocnik

2gole 2asysty 6,86śr. ocena

Ostatni mecz, Rodez: ocena 6,7.

Samir Ben Brahim

Guingamp · pomocnik

3gole 1asysta 7,09śr. ocena

Ostatni mecz, Saint-Étienne: 1 asysta, ocena 7,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Dunkerque u siebie i Guingamp na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,0 · 4,4; kartki 2,8 · 3,0

Bezpośrednie mecze

11 spotkań od 2020 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 6 lut 2026 · Ligue 2 Dunkerque 0:0 Guingamp
2wygrane

2 remisy2,0 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 13 kwi 2024Ligue 2 Dunkerque0:1Guingamp Siwe 58' przed naszą bazą
  • 12 sie 2023Ligue 2 Guingamp0:1Dunkerque Orelien 82' (k) przed naszą bazą
  • 7 maj 2022Ligue 2 Dunkerque1:3Guingamp Niane 78' · Livolant 20' · M'Changama 27' · Pierrot 37' przed naszą bazą
  • 21 gru 2021Ligue 2 Guingamp2:1Dunkerque Pierrot 49', 55' · Tchokounté 52' przed naszą bazą
  • 5 lut 2021Ligue 2 Guingamp0:0Dunkerque przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Dunkerque (4-2-3-1, ostatnio: Rodez) · Guingamp (4-4-2, ostatnio: Saint-Étienne).

Oficjalne ok. 19:00, pt. 6 lis

DunkerqueGuingamp

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Albert Sánchez SauraDunkerque Sylvain RipollGuingamp

Pełne kadry (62 zawodników)

Dunkerque

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Guingamp

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

32%Dunkerque
26%remis
42%Guingamp

Na 20 takich meczów Dunkerque wygrywa 6, 5 kończy się remisem, a Guingamp wygrywa 9.

Prognoza stawia na Guingamp. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 46,1 i 46,4.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:110%
  3. 1:29%
  4. 1:08%
  5. 0:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole74% Dunkerque 7 z 10 · Guingamp 7 z 10
  • 3+ gole50% Dunkerque 3 z 10 · Guingamp 6 z 10
  • 4+ gole28% Dunkerque 2 z 10 · Guingamp 3 z 10
  • 5+ goli15% Dunkerque 2 z 10 · Guingamp 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 54%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Dunkerque dziś 8%
po porażce
13%
po remisie
8%
po wygranej
4%
Guingamp dziś 10%
po porażce
14%
po remisie
11%
po wygranej
5%

Guingamp: między wygraną a porażką jest 9 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

46,1 46,4
DunkerqueGuingamp
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 6 listopada, 20:00Twój czas · za 5 dni 14 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade Marcel-Tribut Dunkerque · pokaż mapę
Odpoczynek
Dunkerque 7 dni · Guingamp 6 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 2
Tabela
11. Dunkerque (12 pkt) i 12. Guingamp (11 pkt) Kolejka 12 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade Marcel-Tribut
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł