Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Rodez – Dunkerque

Dziś

Ligue 2 Kolejka 11

Udostępnij grafikę
Gospodarze Rodez
20:00 pt. 30 paź · Twój czas za 26 min
Goście Dunkerque

Szóstka kolejki · Ligue 2

Szanse przed meczem
41% Rodez 25% remis Dunkerque 34%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stade Paul Lignon, Rodez Sędzia: Eddy Rosier

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 3 kwietnia: Dunkerque – Rodez 1:1

Rodez: 3 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Sędzia

Eddy Rosier: 3,4 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, 2 czerwone kartki, bez rzutu karnego.

Forma strzelca

Ibrahima Baldé: 4 gole w 2 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Tabela

2 pkt różnicy w tabeli

14.Rodez10 pkt 10.Dunkerque12 pkt

Rodez: 14. miejsce, 10 pkt · Dunkerque: 10. miejsce, 12 pkt.

Kogo obserwować

Ligue 2, ten sezon.

Ibrahima Baldé

Rodez · napastnik

5goli 0asyst 7,62śr. ocena

Ostatni mecz, Pau: 1 gol, ocena 7,1.

Souleymane Keita

Dunkerque · pomocnik

2gole 2asysty 6,88śr. ocena

Ostatni mecz, Metz: ocena 7,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Rodez

  • Hermann TebilyKontuzjowany · powrót nieznany

Dunkerque

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Rodez u siebie i Dunkerque na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,2 · 3,8; kartki 1,6 · 3,4

Bezpośrednie mecze

10 spotkań od 2020 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 3 kwi 2026 · Ligue 2 Dunkerque 1:1 Rodez Bardeli 73' · Arconte 25'
1wygrane

3 remisy2,2 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 23 wrz 2023Ligue 2 Dunkerque1:2Rodez Bilingi 55' · Thiam 16' (s) · Hountondji 67' przed naszą bazą
  • 12 lut 2022Ligue 2 Dunkerque2:0Rodez Rocheteau 21' · Dudouit 42' przed naszą bazą
  • 28 sie 2021Ligue 2 Rodez2:2Dunkerque Depres 58' · Buadés 80' · Bruneel 23' · Rocheteau 66' przed naszą bazą
  • 2 lut 2021Ligue 2 Dunkerque0:0Rodez przed naszą bazą
  • 26 wrz 2020Ligue 2 Rodez2:1Dunkerque Dembélé 21' · Bonnet 82' · Ketkeophomphone 50' (k) przed naszą bazą

Oficjalne składy

Składy podane przez kluby.

Potwierdzone

Nie zagrają

Rodez: Hermann Tebily

Trenerzy

Didier SantiniRodez Albert Sánchez SauraDunkerque

Pełne kadry (22 zawodników)

Rodez

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Dunkerque

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

41%Rodez
25%remis
34%Dunkerque

Na 20 takich meczów Rodez wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Dunkerque wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Rodez, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Rodez: 51,3 i 47,3.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:19%
  3. 1:08%
  4. 1:28%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Rodez 9 z 10 · Dunkerque 8 z 10
  • 3+ gole57% Rodez 7 z 10 · Dunkerque 4 z 10
  • 4+ gole34% Rodez 5 z 10 · Dunkerque 3 z 10
  • 5+ goli20% Rodez 3 z 10 · Dunkerque 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 60%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Rodez dziś 6%
po porażce
8%
po remisie
6%
po wygranej
3%
Dunkerque dziś 5%
po porażce
7%
po remisie
6%
po wygranej
3%

Rodez: między wygraną a porażką jest 5 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

51,3 47,3
RodezDunkerque
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 30 października, 20:00Twój czas · za 26 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade Paul Lignon Rodez · pokaż mapę
Sędzia
Eddy Rosier 🇫🇷 3,4 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Rodez 6 dni · Dunkerque 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 2
Tabela
14. Rodez (10 pkt) i 10. Dunkerque (12 pkt) Kolejka 11 z 34
Pogoda
14°Cbezchmurniewiatr 5 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade Paul Lignon
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł