Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Guingamp – Saint-Étienne

Dziś

Ligue 2 Kolejka 11

Udostępnij grafikę
Gospodarze Guingamp
20:00 sob. 31 paź · Twój czas za 21 godz. 59 min
Goście Saint-Étienne

Szóstka kolejki · Ligue 2 Złota minuta

Szanse przed meczem
28% Guingamp 26% remis Saint-Étienne 46%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stade du Roudourou, Guingamp Sędzia: Benoît Millot

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Saint-Étienne z golem w 12 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 29 goli w tych meczach.

Stawka

Saint-Étienne: to mecz o mistrzostwo

56%po porażce 72%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 56% po porażce, 72% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 14 lutego: Guingamp – Saint-Étienne 1:2

Zuriko Davitashvili: 2 gole. Wcześniej Saint-Étienne: 3 mecze z rzędu bez wygranej.

Sędzia

Benoît Millot: 4,8 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, bez czerwonej kartki, bez rzutu karnego.

Seria

Saint-Étienne bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 12 września, 1:2, rywal: Dunkerque.

Stawka

Guingamp: to mecz o utrzymanie

15%po porażce 6%po wygranej

Ryzyko spadku: 15% po porażce, 6% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Kogo obserwować

Ligue 2, ten sezon.

Teddy Averlant

Guingamp · pomocnik

1gol 2asysty 7,06śr. ocena

Ostatni mecz, Clermont: ocena 6,8.

Irvin Cardona

Saint-Étienne · napastnik

5goli 4asysty 7,37śr. ocena

Ostatni mecz, Nantes: ocena 7,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Guingamp

  • Darly N'LanduKontuzjowany · powrót nieznany

Saint-Étienne

  • Gautier LarsonneurKontuzjowany · powrót nieznany
  • Paul EymardKontuzjowany · powrót nieznany
  • Tamar SvetlinKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Guingamp u siebie i Saint-Étienne na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,6 · 4,4; kartki 2,8 · 2,4

Bezpośrednie mecze

18 spotkań od 2013 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 14 lut 2026 · Ligue 2 Guingamp 1:2 Saint-Étienne Gomis 60' · Davitashvili 10' (k), 14'. Saint-Étienne: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 3 spotkań.
2wygrane

1 remis4,2 gola na mecz · obie strzeliły 5 z 5

2wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 17 wrz 2022Ligue 2 Guingamp2:1Saint-Étienne Courtet 45+2' · Livolant 59' · Lobry 81' przed naszą bazą
  • 12 sty 2019Ligue 1 Guingamp0:1Saint-Étienne Khazri 6' przed naszą bazą
  • 11 sie 2018Ligue 1 Saint-Étienne2:1Guingamp Khazri 45' · Diony 80' · Thuram 56' (k) przed naszą bazą
  • 18 mar 2018Ligue 1 Saint-Étienne2:0Guingamp Subotić 29' · Cabella 79' przed naszą bazą
  • 20 gru 2017Ligue 1 Guingamp2:1Saint-Étienne Benezet 70' · Briand 90+5' · Hernani 67' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 19:00, sob. 31 paź

GuingampSaint-Étienne

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Guingamp: Darly N'LanduSaint-Étienne: Gautier Larsonneur, Paul Eymard, Tamar Svetlin

Trenerzy

Sylvain RipollGuingamp Ian CathroSaint-Étienne

Pełne kadry (39 zawodników)

Guingamp

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Saint-Étienne

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

28%Guingamp
26%remis
46%Saint-Étienne

Na 20 takich meczów Guingamp wygrywa 6, 5 kończy się remisem, a Saint-Étienne wygrywa 9.

Prognoza stawia na Saint-Étienne. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Saint-Étienne: 43,8 i 64,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:111%
  3. 1:210%
  4. 0:28%
  5. 1:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole74% Guingamp 7 z 10 · Saint-Étienne 8 z 10
  • 3+ gole50% Guingamp 6 z 10 · Saint-Étienne 7 z 10
  • 4+ gole28% Guingamp 3 z 10 · Saint-Étienne 5 z 10
  • 5+ goli15% Guingamp 1 z 10 · Saint-Étienne 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 54%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Guingamp ryzyko spadku dziś 11%
po porażce
15%
po remisie
10%
po wygranej
6%
Saint-Étienne szanse na mistrzostwo dziś 65%
po porażce
56%
po remisie
62%
po wygranej
72%

Saint-Étienne: między wygraną a porażką jest 16 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

43,8 64,0
GuingampSaint-Étienne
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 20:00Twój czas · za 21 godz. 59 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade du Roudourou Guingamp · pokaż mapę
Sędzia
Benoît Millot 🇫🇷 4,8 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Guingamp 8 dni · Saint-Étienne 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 2
Tabela
11. Guingamp (11 pkt) i 1. Saint-Étienne (25 pkt) Kolejka 11 z 34
Pogoda
10°Cbezchmurniewiatr 14 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade du Roudourou
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł