Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Grenoble Foot 38 – Dijon

Dziś

Ligue 2 Kolejka 11

Udostępnij grafikę
Gospodarze Grenoble Foot 38
20:00 pt. 30 paź · Twój czas za 2 dni 17 godz.
Goście Dijon

Szóstka kolejki · Ligue 2

29% Grenoble Foot 38 28% remis Dijon 43%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stade des Alpes, Grenoble

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Grenoble Foot 38: to mecz o utrzymanie

36%po porażce 20%po wygranej

Ryzyko spadku: 36% po porażce, 20% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Atak

Dijon strzela 2,4 gola na mecz

Grenoble Foot 380,6 Dijon2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Grenoble Foot 38 strzela 0,6.

Ostatnio

Ostatnio 4 marca 2023: Dijon – Grenoble Foot 38 1:0

Dijon: 5 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Seria

Dijon z golem w 8 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 16 goli w tych meczach.

Seria

Grenoble Foot 38 bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 1 remis i 3 porażki. Ostatnia wygrana: 11 września, 1:0, rywal: Rodez.

Forma strzelca

Julio Tavarès: 4 gole w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Kogo obserwować

Ligue 2, ten sezon.

Yadaly Diaby

Grenoble Foot 38 · pomocnik

2gole 0asyst 7,17śr. ocena

Ostatni mecz, Saint-Étienne: ocena 6,3.

Julio Tavarès

Dijon · napastnik

4gole 1asysta 7,09śr. ocena

Ostatni mecz, Rodez: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Grenoble Foot 38 u siebie i Dijon na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,8 · 4,2; kartki 3,2 · 1,2

Bezpośrednie mecze

13 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 4 mar 2023 · Ligue 2 Dijon 1:0 Grenoble Foot 38 Le Bihan 21'
0wygrane

1 remis1,6 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

4wygrane
  • 4 mar 2023Ligue 2 Dijon1:0Grenoble Foot 38 Le Bihan 21' przed naszą bazą
  • 12 lis 2022Ligue 2 Grenoble Foot 380:0Dijon przed naszą bazą
  • 2 kwi 2022Ligue 2 Dijon1:0Grenoble Foot 38 Le Bihan 85' przed naszą bazą
  • 23 paź 2021Ligue 2 Grenoble Foot 381:2Dijon Ravet 29' · Benzia 57' · Dobre 76' przed naszą bazą
  • 16 maj 2011Ligue 2 Dijon2:1Grenoble Foot 38 Ribas 4' · Mandanne 83' · Tinhan 14' przed naszą bazą
Pokaż starsze (5)
  • 17 gru 2010Ligue 2 Grenoble Foot 383:1Dijon Ravet 42', 54' · Mendes 90' · Sankharé 72' przed naszą bazą
  • 3 mar 2009Coupe de France Dijon1:1Grenoble Foot 38 Karne 0-0 przed naszą bazą
  • 11 kwi 2008Ligue 2 Dijon0:0Grenoble Foot 38 przed naszą bazą
  • 2 lis 2007Ligue 2 Grenoble Foot 382:0Dijon przed naszą bazą
  • 18 maj 2007Ligue 2 Grenoble Foot 382:1Dijon przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Grenoble Foot 38 (5-3-2, ostatnio: Pau) · Dijon (4-1-3-2, ostatnio: Rodez).

Oficjalne ok. 19:00, pt. 30 paź

Grenoble Foot 38Dijon

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Olivier FrapolliGrenoble Foot 38 Baptiste RidiraDijon

Pełne kadry (62 zawodników)

Grenoble Foot 38

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Dijon

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

29%Grenoble Foot 38
28%remis
43%Dijon

Na 20 takich meczów Grenoble Foot 38 wygrywa 6, 6 kończy się remisem, a Dijon wygrywa 8.

Prognoza stawia na Dijon. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Dijon: 42,9 i 49,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 0:113%
  2. 1:113%
  3. 0:010%
  4. 1:010%
  5. 1:29%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole66% Grenoble Foot 38 8 z 10 · Dijon 9 z 10
  • 3+ gole41% Grenoble Foot 38 5 z 10 · Dijon 6 z 10
  • 4+ gole21% Grenoble Foot 38 2 z 10 · Dijon 4 z 10
  • 5+ goli11% Grenoble Foot 38 1 z 10 · Dijon 4 z 10

Obie drużyny strzelą: 47%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Grenoble Foot 38 dziś 28%
po porażce
36%
po remisie
30%
po wygranej
20%
Dijon dziś 3%
po porażce
5%
po remisie
2%
po wygranej
2%

Grenoble Foot 38: między wygraną a porażką jest 16 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

42,9 49,1
Grenoble Foot 38Dijon
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 30 października, 20:00Twój czas · za 2 dni 17 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade des Alpes Grenoble · pokaż mapę
Odpoczynek
Grenoble Foot 38 7 dni · Dijon 6 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 2
Tabela
16. Grenoble Foot 38 (8 pkt) i 9. Dijon (12 pkt) Kolejka 11 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade des Alpes
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł