Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: V-Varen Nagasaki – Tokyo Verdy

Dziś

J1 League Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze V-Varen Nagasaki
06:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 15 godz.
Goście Tokyo Verdy

Szóstka kolejki · J1 League

Szanse przed meczem
39% V-Varen Nagasaki 30% remis Tokyo Verdy 31%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: transcosmos Stadium Nagasaki, Isahaya

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Tokyo Verdy: to mecz o utrzymanie

65%po porażce 48%po wygranej

Ryzyko spadku: 65% po porażce, 48% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Obrona

Tokyo Verdy traci 2,4 gola na mecz

V-Varen Nagasaki1,0 Tokyo Verdy2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. V-Varen Nagasaki traci 1,0.

Forma strzelca

Matheus Jesus: 2 gole i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole2 xG1,45

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 1,4).

Stawka

V-Varen Nagasaki: to mecz o utrzymanie

18%po porażce 8%po wygranej

Ryzyko spadku: 18% po porażce, 8% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Kogo obserwować

J1 League, ten sezon.

Matheus Jesus

V-Varen Nagasaki · napastnik

4gole 2asysty 7,39śr. ocena

Ostatni mecz, Urawa Reds: ocena 6,2.

Shuhei Mizoguchi

Tokyo Verdy · obrońca

1gol 3asysty 6,94śr. ocena

Ostatni mecz, Avispa Fukuoka: 1 asysta, ocena 8,2.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

V-Varen Nagasaki

  • EmersonKontuzjowany · powrót nieznany
  • Keita TakahataKontuzjowany · powrót nieznany
  • Luka RadoticKontuzjowany · powrót nieznany
  • Norman CampbellKontuzjowany · powrót nieznany
  • Takumi NaguraKontuzjowany · powrót nieznany

Tokyo Verdy

  • Koki MoritaKontuzjowany · do 19 lis
  • Shimon TeranumaKontuzjowany · do 19 lis
  • Kazuya MiyaharaKontuzjowany · do 10 maj
  • Hiroto YamamiKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to V-Varen Nagasaki u siebie i Tokyo Verdy na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,0 · 3,0; kartki 1,8 · 2,0

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 05:00, niedz. 1 lis

V-Varen NagasakiTokyo Verdy

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

V-Varen Nagasaki: Emerson, Keita Takahata, Luka Radotic, Norman Campbell, Takumi NaguraTokyo Verdy: Koki Morita, Shimon Teranuma, Kazuya Miyahara, Hiroto Yamami

Trenerzy

Takuya TakagiV-Varen Nagasaki Naoki SomaTokyo Verdy

Pełne kadry (52 zawodników)

V-Varen Nagasaki

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Tokyo Verdy

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

39%V-Varen Nagasaki
30%remis
31%Tokyo Verdy

Na 20 takich meczów V-Varen Nagasaki wygrywa 8, 6 kończy się remisem, a Tokyo Verdy wygrywa 6.

Wyższe szanse ma V-Varen Nagasaki, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi V-Varen Nagasaki: 47,3 i 41,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:114%
  2. 1:013%
  3. 0:011%
  4. 0:111%
  5. 2:18%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole65% V-Varen Nagasaki 9 z 10 · Tokyo Verdy 8 z 10
  • 3+ gole39% V-Varen Nagasaki 5 z 10 · Tokyo Verdy 4 z 10
  • 4+ gole20% V-Varen Nagasaki 4 z 10 · Tokyo Verdy 4 z 10
  • 5+ goli10% V-Varen Nagasaki 1 z 10 · Tokyo Verdy 0 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 46%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
V-Varen Nagasaki dziś 13%
po porażce
18%
po remisie
15%
po wygranej
8%
Tokyo Verdy dziś 59%
po porażce
65%
po remisie
59%
po wygranej
48%

Tokyo Verdy: między wygraną a porażką jest 17 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

47,3 41,0
V-Varen NagasakiTokyo Verdy
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 06:00Twój czas · za 1 dzień 15 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
transcosmos Stadium Nagasaki Isahaya · pokaż mapę
Odpoczynek
V-Varen Nagasaki 7 dni · Tokyo Verdy 8 dni Obie drużyny grały ostatnio: J1 League
Tabela
14. V-Varen Nagasaki (12 pkt) i 18. Tokyo Verdy (8 pkt) Kolejka 13 z 38
Pogoda
13°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 13 km/h
Mapa stadionu · transcosmos Stadium Nagasaki
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł