Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Lausanne Sport – Thun

Dziś

Super League Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Lausanne Sport
16:30 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 15 godz.
Goście Thun

Szóstka kolejki · Super League

Szanse przed meczem
42% Lausanne Sport 23% remis Thun 36%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stade de la Tuilière (Lausanne), Lausanne

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Lausanne Sport bez wygranej od 9 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 2 remisy i 7 porażek. Ostatnia wygrana: 1 sierpnia, 1:0, rywal: Basel.

Ostatnio

Ostatnio 2 września: Thun – Lausanne Sport 0:0

Atak

Thun strzela 1,2 gola na mecz

Lausanne Sport0,2 Thun1,2

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Lausanne Sport strzela 0,2.

Seria

Thun bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 porażki. Ostatnia wygrana: 20 września, 2:1, rywal: Vaduz.

Kogo obserwować

Super League, ten sezon.

Florent Mollet

Lausanne Sport · pomocnik

2gole 1asysta 6,90śr. ocena

Ostatni mecz, Sion: ocena 6,7.

Furkan Dursun

Thun · napastnik

2gole 4asysty 7,22śr. ocena

Ostatni mecz, Lugano: ocena 7,1.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lausanne Sport

  • Levy NeneKontuzjowany · do 18 lis
  • Theo BergvallKontuzjowany · do 26 lis
  • Tyler FredricsonKontuzjowany · do 31 gru
  • Beyatt LekoueiryKontuzjowany · do 31 maj
  • Koba KoindrediKontuzjowany · do 30 cze
  • Hamza AbdallahKontuzjowany · powrót nieznany
  • Nicky BelokoKontuzjowany · powrót nieznany

Thun

  • Fabio SaizKontuzjowany · powrót nieznany
  • Genís MontolioKontuzjowany · powrót nieznany
  • Mats SeilerKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Lausanne Sport u siebie i Thun na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,2 · 4,4; kartki 3,4 · 2,6

Bezpośrednie mecze

27 spotkań od 2011 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 2 wrz 2026 · Super League Thun 0:0 Lausanne Sport
2wygrane

1 remis3,6 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

2wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 13 maj 2018Super League Lausanne Sport0:3Thun Sorgic 49' · Spielmann 62' przed naszą bazą
  • 18 mar 2018Super League Thun0:0Lausanne Sport przed naszą bazą
  • 28 paź 2017Super League Lausanne Sport1:3Thun Geissmann 32' · Rapp 6', 30', 36' przed naszą bazą
  • 19 sie 2017Super League Thun5:2Lausanne Sport Sorgic 5' · Spielmann 30', 60' · Rapp 73' · Hunziker 90+2' · Rochat 41' · Margiotta 43' przed naszą bazą
  • 20 maj 2017Super League Lausanne Sport0:0Thun przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 15:30, niedz. 1 lis

Lausanne SportThun

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Lausanne Sport: Levy Nene, Theo Bergvall, Tyler Fredricson, Beyatt Lekoueiry, Koba Koindredi, Hamza Abdallah, Nicky BelokoThun: Fabio Saiz, Genís Montolio, Mats Seiler

Trenerzy

Luka ElsnerLausanne Sport Gian PrivitelliThun

Pełne kadry (46 zawodników)

Lausanne Sport

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Thun

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

42%Lausanne Sport
23%remis
36%Thun

Na 20 takich meczów Lausanne Sport wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Thun wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Lausanne Sport, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Thun: 36,9 i 49,3.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 2:19%
  3. 1:28%
  4. 2:27%
  5. 1:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole84% Lausanne Sport 4 z 10 · Thun 6 z 10
  • 3+ gole64% Lausanne Sport 4 z 10 · Thun 6 z 10
  • 4+ gole42% Lausanne Sport 4 z 10 · Thun 5 z 10
  • 5+ goli26% Lausanne Sport 1 z 10 · Thun 5 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 64%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

36,9 49,3
Lausanne SportThun
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 16:30Twój czas · za 1 dzień 15 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stade de la Tuilière (Lausanne) Lausanne · pokaż mapę
Odpoczynek
Lausanne Sport 7 dni · Thun 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Super League
Tabela
12. Lausanne Sport (6 pkt) i 9. Thun (10 pkt) Kolejka 12 z 22
Pogoda
8°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 38 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade de la Tuilière (Lausanne)
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł