Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Cercle Brugge – Antwerp

Dziś

Pro League Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Cercle Brugge
13:30 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 14 godz.
Goście Antwerp

Szóstka kolejki · Pro League

Szanse przed meczem
42% Cercle Brugge 24% remis Antwerp 34%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Jan Breydelstadion, Brugge Sędzia: Simon Bourdeaud'hui

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Cercle Brugge bez wygranej od 11 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 remisy i 8 porażek. Ostatnia wygrana: 24 kwietnia, 2:1, rywal: Dender.

Stawka

Cercle Brugge: to mecz o utrzymanie

52%po porażce 37%po wygranej

Ryzyko spadku: 52% po porażce, 37% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 31 stycznia: Cercle Brugge – Antwerp 0:4

Antwerp: 4 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Sędzia

Simon Bourdeaud'hui: 2,3 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 4 mecze, 1 czerwona kartka, 1 rzut karny.

Seria

Cercle Brugge z golem w 4 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 6 goli w tych meczach.

Kogo obserwować

Pro League, ten sezon.

Steve Ngoura

Cercle Brugge · napastnik

3gole 0asyst 6,77śr. ocena

Ostatni mecz, Union Saint-Gilloise: 1 gol, ocena 6,8.

Michael Frey

Antwerp · napastnik

4gole 0asyst 7,00śr. ocena

Ostatni mecz, Sporting Charleroi: ocena 6,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Cercle Brugge

  • Joel NdalaKontuzjowany · powrót nieznany

Antwerp

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Cercle Brugge u siebie i Antwerp na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,4 · 3,4; kartki 2,0 · 3,4

Bezpośrednie mecze

18 spotkań od 2018 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 31 sty 2026 · Pro League Cercle Brugge 0:4 Antwerp Scott 43' · Janssen 45+6' (k) · Tsunashima 49' · Somers 59'
1wygrane

2 remisy2,4 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

2wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 21 kwi 2024Pro League Cercle Brugge0:1Antwerp Ejuke 66' przed naszą bazą
  • 9 gru 2023Pro League Cercle Brugge1:3Antwerp Denkey 70' · Ekkelenkamp 20' · Ejuke 57' · Ilenikhena 90+7' przed naszą bazą
  • 30 lip 2023Pro League Antwerp1:0Cercle Brugge Daland 45+1' (s) przed naszą bazą
  • 9 kwi 2023Pro League Antwerp2:1Cercle Brugge Popović 72' (s) · Alderweireld 85' (k) · Hotic 42' przed naszą bazą
  • 11 wrz 2022Pro League Cercle Brugge0:2Antwerp Janssen 6' · Alderweireld 68' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 12:30, niedz. 1 lis

Cercle BruggeAntwerp

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Cercle Brugge: Joel Ndala

Trenerzy

Lars FriisCercle Brugge Marvin CompperAntwerp

Pełne kadry (50 zawodników)

Cercle Brugge

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Antwerp

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

42%Cercle Brugge
24%remis
34%Antwerp

Na 20 takich meczów Cercle Brugge wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Antwerp wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Cercle Brugge, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Antwerp: 39,3 i 46,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:19%
  3. 1:09%
  4. 1:28%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole78% Cercle Brugge 8 z 10 · Antwerp 9 z 10
  • 3+ gole56% Cercle Brugge 7 z 10 · Antwerp 7 z 10
  • 4+ gole33% Cercle Brugge 5 z 10 · Antwerp 4 z 10
  • 5+ goli19% Cercle Brugge 4 z 10 · Antwerp 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Cercle Brugge dziś 45%
po porażce
52%
po remisie
46%
po wygranej
37%
Antwerp dziś 4%
po porażce
6%
po remisie
3%
po wygranej
2%

Cercle Brugge: między wygraną a porażką jest 15 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

39,3 46,1
Cercle BruggeAntwerp
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 13:30Twój czas · za 1 dzień 14 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Jan Breydelstadion Brugge · pokaż mapę
Sędzia
Simon Bourdeaud'hui 🇧🇪 2,3 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 4 mecze
Odpoczynek
Cercle Brugge 7 dni · Antwerp 8 dni Obie drużyny grały ostatnio: Pro League
Tabela
17. Cercle Brugge (3 pkt) i 11. Antwerp (10 pkt) Kolejka 10 z 34
Pogoda
12°Cpochmurnowiatr 11 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Jan Breydelstadion
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł