Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Kaiserslautern – Hertha BSC

Dziś

2. Bundesliga Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Kaiserslautern
13:00 sob. 31 paź · Twój czas za 21 godz. 27 min
Goście Hertha BSC

Szóstka kolejki · 2. Bundesliga

Szanse przed meczem
33% Kaiserslautern 23% remis Hertha BSC 44%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern Sędzia: Felix Bickel

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Hertha BSC bez porażki od 11 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 10 wygranych i 1 remis. Ostatnia porażka: 17 maja, 1:6, rywal: DSC Arminia Bielefeld.

Stawka

Hertha BSC: to mecz o mistrzostwo

57%po porażce 76%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 57% po porażce, 76% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Forma strzelca

Josip Brekalo: 2 gole i 3 asysty w 5 meczach ligi

Gole2

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Ostatnio

Ostatnio 11 kwietnia: Hertha BSC – Kaiserslautern 0:1

Stawka

Kaiserslautern: to mecz o mistrzostwo

5%po porażce 16%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 5% po porażce, 16% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Seria

Kaiserslautern bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 12 września, 0:3, rywal: Magdeburg.

Kogo obserwować

2. Bundesliga, ten sezon.

Semih Sahin

Kaiserslautern · pomocnik

1gol 3asysty 7,31śr. ocena

Ostatni mecz, Nürnberg: ocena 6,6.

Josip Brekalo

Hertha BSC · pomocnik

5goli 5asyst 7,64śr. ocena

Ostatni mecz, DSC Arminia Bielefeld: 1 gol, ocena 7,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Kaiserslautern

  • Enis KamgaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Erencan YardımcıKontuzjowany · powrót nieznany
  • Jacob RasmussenKontuzjowany · powrót nieznany
  • Kelven FreesKontuzjowany · powrót nieznany

Hertha BSC

  • Gustaf NilssonKontuzjowany · powrót nieznany
  • Márton DárdaiKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Kaiserslautern u siebie i Hertha BSC na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,6 · 6,8; kartki 2,2 · 1,4

Bezpośrednie mecze

16 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 11 kwi 2026 · 2. Bundesliga Hertha BSC 0:1 Kaiserslautern Berisha 47'
2wygrane

0 remisów3,4 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

3wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 11 maj 20242. Bundesliga Hertha BSC3:1Kaiserslautern Tabakovic 19' (k) · Dudziak 45+3' · Reese 67' · Ritter 39' przed naszą bazą
  • 31 sty 2024DFB Pokal Hertha BSC1:3Kaiserslautern Reese 90+1' · Elvedi 5' · Tachie 38' · Kaloc 69' przed naszą bazą
  • 9 gru 20232. Bundesliga Kaiserslautern1:2Hertha BSC Touré 16' · Niederlechner 49' · Kempf 81' przed naszą bazą
  • 25 wrz 2013DFB Pokal Kaiserslautern3:1Hertha BSC Idrissou 52' · Matmour 63' · Occean 83' · Niemeyer 25' przed naszą bazą
  • 25 lut 20132. Bundesliga Hertha BSC1:0Kaiserslautern Kluge 68' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 12:00, sob. 31 paź

KaiserslauternHertha BSC

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Kaiserslautern: Enis Kamga, Erencan Yardımcı, Jacob Rasmussen, Kelven FreesHertha BSC: Gustaf Nilsson, Márton Dárdai

Trenerzy

Torsten LieberknechtKaiserslautern Stefan LeitlHertha BSC

Pełne kadry (36 zawodników)

Kaiserslautern

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Hertha BSC

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

33%Kaiserslautern
23%remis
44%Hertha BSC

Na 20 takich meczów Kaiserslautern wygrywa 7, 4 kończą się remisem, a Hertha BSC wygrywa 9.

Prognoza stawia na Hertha BSC. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Hertha BSC: 56,3 i 61,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 1:29%
  3. 2:18%
  4. 0:17%
  5. 2:26%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole84% Kaiserslautern 5 z 10 · Hertha BSC 8 z 10
  • 3+ gole64% Kaiserslautern 3 z 10 · Hertha BSC 6 z 10
  • 4+ gole40% Kaiserslautern 0 z 10 · Hertha BSC 3 z 10
  • 5+ goli25% Kaiserslautern 0 z 10 · Hertha BSC 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 64%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse na mistrzostwo po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Kaiserslautern dziś 10%
po porażce
5%
po remisie
9%
po wygranej
16%
Hertha BSC dziś 66%
po porażce
57%
po remisie
65%
po wygranej
76%

Hertha BSC: między wygraną a porażką jest 19 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

56,3 61,1
KaiserslauternHertha BSC
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 13:00Twój czas · za 21 godz. 27 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Fritz-Walter-Stadion Kaiserslautern · pokaż mapę
Sędzia
Felix Bickel 🇩🇪
Odpoczynek
Kaiserslautern 3 dni · Hertha BSC 3 dni Obie drużyny grały ostatnio: DFB Pokal
Tabela
3. Kaiserslautern (18 pkt) i 1. Hertha BSC (25 pkt) Kolejka 10 z 34
Pogoda
11°Cbezchmurniewiatr 12 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Fritz-Walter-Stadion
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł